Najdi forum

KATANEC vs ZAHOVIČ

Kaj je problem (pa tudi namen) celotnega spora? DENAR! Ta pa se najlazje ustvari z medijsko popularnostjo. Bolj si popularen, vec ljudi gleda tekme. In sponzorji so pripravljeni placat bajne zneske za vsako oglasevanje, ki je v zvezi s slovensko reprezentanco. Tako so organizatorji zarote Zahovicu in Katancu narocili, da kadar se ne pise o zmagah reprezentance, se pac onadva skregata. In seveda, da je stvar se vedno zanimiva in da se je ne navelicamo, celotno zaroto spretno stopnjujeta. Zaljivke in obtozbe so vedno bolj sokantne. Glavni akterji poskrbijo, da javnost ravno dovolj (beri: vsakic malo vec) zve. Ker besede pocasi vec ne bodo dovolj, je treba potocit tudi ze kaksno solzo. Katancev hollywoodski nastop na tiskovni konferenci zasluzi oceno odlicno. Slovenci so enostavno ponoreli, vsak komaj caka, da bo izrazil svoje mnenje. Pa naj bo to na rekordno obiskanih slovenskih spletnih straneh, SMS glasovanjih, po telefonu ali v druzbi. Neznejsim dusam se smili Katanec, bolj racionalni ocenjujejo, da brez Zahovica ne moremo, patrioti se postavljajo na mariborsko in ljubljansko stran (na spretno odprto temo Zahovica o stajerskih menjavah). Skratka organizator zarote se je dotaknil vsakega Slovenca in ob vseh podrtih rekordih gledanosti slovenskih tekem ste lahko prepricani, da bo tekma z Juzno Afriko dosegla nov rekord. In trenutek je ponovno spretno izbran, ker pac Africani niso tako atraktiven nasprotnik kot Spanija, gledanost pa se po pravilih zarote mora konstantno stopnjevat. Slovenci bodo gledali ze zaradi tega, da bodo videli, ce bo Zahovic igral v prvi postavi ali ne. Ker pa je Slovencev samo 2 milijona in je vecja gledanost kot bo na naslednji tekmi prakticno nemogoca, so organizatorji zaceli gledati globalno. Prvi rezultati pa so ze tu: novica iz slovenskega tabora je zasedla prvo mesto na uradni spletni strani prvenstva. Iz interneta bo novica potovala se po ostalih tujih medijih in popularnost bo ponovno rasla. To bo povzrocilo, da nas bodo z vecjim zanimanjem gledali v vseh ostalih drzavah, predvsem pa nasi sosedi Hrvati in tudi kaksen Avstrijec. To je to…zaenkrat!
Ker pa ze vsi razkrivajo, kaj se pogovarjajo za zaprtimi vrati slacilnice, vam bom se jaz razkril kako se bo zarota nadaljevala. Slovenija bo igrala neodloceno z Juzno Afriko 2:2, Paragvaj bo premagal Spanijo 1:0. Zahovic bo dal dva gola za Slovenijo in javno mnenje se bo iz trenutnih 85:15% za Katanca spremenilo v 50:50%. Vendar se bosta Katanec in Zaho se vedno grdo gledala. V zadnjem krogu bo Spanija premagala Juzno Afriko 4:1, mi pa bomo s Paragvajem igrali 0:0 do 93 minute, nakar bo Zahovic s prostega strela dal gol za Slovenijo in jo s tem popeljal v naslednji krog. V izbruhu navdusenja bo tekel do Katanca, ter mu kot sin ocetu skocil v nekajminutni objem. Slovenija bo v deliriju, slika nasih dveh protagonistov v objemu in solzah bo zajela zemeljsko oblo. V osmini finala bomo sicer izgubili proti Kamerunu po podaljskih z 2:1, vendar napredek iz evropskega prvenstva 2000 je storjen, popularnost raste in teorija zarote tece po planu. Na Brniku bo ponovno rekordno stevilo ljudi in tu se ta faza zarote konca.
Potem je na vrsti prijateljska tekma s svetovnimi prvaki Italijani, potem kvalifikacijska s Francozi, potem gradnja novega stadiona, potem pa bo pozimi ponovno cas za nov spor (tokrat se bo odkrila Katanceva milijonska afera, o kateri vec drugic)…
Vas zanima nadaljevanje? Zal dalje moje insiderske informacije ne segajo. Izbrskal sem le koncni datum zarote in sicer 5. julij 2010 ko bo Slovenija svetovni prvak, Zahovic in Katanec pa miljarderja.

katanc je bumbar da ni večga, ker misl da ma svet v svojih rokah

Slovenski ljubitelji nogometa bi tekmo gledali tudi če bi naši igrali proti Slonokoščeni obali.Ne gre za to, katera ekipa je atraktivna, ampak gre za to, da naša ekipa sodeluje na SP,prvič, morda zadnji, zato gledanosti ni treba večati z neumnimi incidenti.

Sicer pa s emi zdi vsa tvoja teorija zarote malo za lase privlečena. Tipa sta skregana in konec, tu ni nobeen posebne zarote.jasno je, da bo prej ko slej eden odšel, in izgleda da bo to Srečko. Škoda, jaz bi precej manj pogrešal nadutega zahoviča. Čeprav sme mariborčan.

wauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Bumbar si ti.

Saj to je pa skoraj tko kot v Holywoodu. Do solz sem se narežala.
Zna biti pa tudi veliko resnice na tem.

katanec je car pa naj kdo reče če ni res

Robo77: naj ti recem da je tvoja teorija izjemno zanimiva,… Ampak resno ne vem od kje ti vse te informacije,… bomo vidl ce si vsaj rezultate tekem zadel…
Drgac pa kar se tice spora, sm pa itak na Sreckotovi strani…
Moram pa povedati da je zarota dokaj smiselna… medijska pozornost …

sej to ni moje- tos sm z foruma enga skopirov-je to en človk poslov…. Nimam žal jest tok inf :((

Ja, to je to.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close