Najdi forum

KATANEC vs ZAHOVIČ

hej,hej:)

lp ajs

Sem slisala po radju kaj se je dogajalo v garderobi. Baje je Zahovic rekel katancu: ti si ena pizda, k dajes Ljubljancanom prednost…ti si en kurac, kot selektor in kot igralec. Pa neki da lahko kupi njega, njegovo druzino, hiso in smarno goro…

ja no..tole o ljubljancanih je sele bolano:))) so redki, ki so v reprezentanci sploh slovenci:)))))

drugace pa srecko je v redu clovek, za selektorja taprav in tako dalje:)
Ga mamo radi:)

Kapitan ladje je krmar in vodja. Ladja z mornarji bo sicer plula, toda brez
kapitana bo nasedla. Očitno to Zahotu še ni jasno in mu nikoli ne bo, sicer
ne bi bilo v vseh klubih isto – njegov kreg s trenerji različnih klubov in držav.
Kdo je potem tukaj “tisti”, ki ruši kolektiv?
Zdi se mi tudi, da Zahotu držijo štango funkcionarji NZS, saj jim gre v nos
sposobnosti in uspešnost Katanca v nasprotju z ostalimi selektorji (med njimi
tudi “pametni” Oblak, ki se mi zdi pikira na Srečkovo mesto – glupan !)

Rajši dejmo celo reprezentanco zamenjat, kot da Katanca spustimo

Mislm halooo!!!

Definitivno za Katanca!!!! Končno da mamo enga selektorja k zna kej narest in potem bo še ta šel, ker una kvazi zvezda ZZ zganja štale. Mislm, tko k je že en prej napisu. Pridejo na SP kar se še v naslednjih 100-ih letih ne bo zgodl in pol se še spičjo tm. In končno stanje bo, da bo Srečko spoku, ker ma pač karakter in drži besedo a una ovca ZZ bo pa še kr ostala in še vsakič k mu kej ne bo prov se bo skregala, ker on je pa ja zvezda in to lahko počne. ŽALOST!! Ja najbrž, da je selektor tist k odloča in če ti reče da si idiot maš da kimaš in špilaš dalje al pa ne, če te je dal sedet. Najbrž, da ve kaj dela. Sploh pa rezultati kažejo svoje. Rezultati ZZ-a so pa selitve iz kluba v klub pa fight-i kamorkol pride.

Moje skromno mnenje, jezna pa k pes tko, da če sm preostra je to sam moja jeza.

LP P.

Meni je pa prav čudno, da očitno vsi pozabljate, da sta za prepir vedno potrebna vsaj dva in da je mogoče tudi Katanec izrekel kaj neprimernega, pa Zahovič tega ne pove.
Meni se tako selektorsko obnašanje sploh ne zdi v redu, kot ena špeckahla se obnaša. Mogoče ima pa namen iti stran (ima dobre ponudbe), pa hoče zdaj še enga krivca najti. Zdaj bo pa kao šel zaradi Zahoviča. Pa da je tako občutljiv, da zaradi nekaj besed izrečenih v afektu, jokca pred novinarji in kamerami še naslednji dan, je pa že kar butasto. Mogoče je pa tudi on nadut postal, ko ga vsi nekam v zvezde kujemo.

Jest bi se kar pod tvoj post podpisala Vito……….kapo dol!

Tko!
Rina

Baje se je Zlatko opravicil Sreckotu….samo…ne vem no…
Men je blo nekak jasno, da se bo, ker so kle drugi dejavniki…ti lahko prisilis igralca, da igra, volje mu pa prav gotovo ne moras dati. Igrali bodo samo vprasanje je, kako? Hm, ze mi smo vsi zalostni….kako se poutijo pri pivovarni Lasko, ki so dali v to SP 2 milijona evrov? da gledajo zdej kako se kregajo in kako bodo hitro zapustili prvenstvo iz osebnih sporov? jaz sem razocarana

ce bi bla jaz na katancevem mestu bi tam “taglavne” vprasala; kdo gre, zahovic al jaz? Tako nekako. Ker taksne nadutosti pa se ne!

Ste vidli da se na prvikrat 99% vsi strinjamo o neki stvari?!? :)))) Postajamo team ;)) Kapo dol! 🙂

Res sta za prepir potrebna dva, samo pozabljasda se ZAHOVIC POVSOD KREGA. nikjer mu ni nic prav, pa ce je kle katanec ali pa ne. Poslal ga je iz igre, kar je njegova odlocitev…in ce zahovic ne more tega sprejet, ne vem kaj sploh dela vnogometu?
spec kahla? lepo te prosim Pipi, kaksne mu je pa rekel?? Za posrat! cist prav je naredil…nej javnost ve…brez skrbi, da ce bi katanec kaj takega rekel, oziroma je rekel, bo Zahovic 100% tudi izustil. ce ne zdej pa ob kaksnih drugipriloznosti.
takih stvari se tudi v afektu ne sme reci
mogoce je sreco nadut, ampak zdalec ne tako kot un..

Napredek!

..pička ljubljanska, samo Štajerce menjaš, daj še kakega Štajerca ven, da bodo Ljubljančani igrali…za kurac igralec si bil in za kurac trener si…lahko kupim in tebe in tvojo družino in Šmarno goro..

Ne vem, kako se je možno opravičiti za take besede!

Dragi moj someščan Prepotentni Zlatko! Tukaj ne gre za to, kdo je Ljubljančan in kdo Štajerc..Če pa že, sta Ljubljančana Cime in Mile odigrala proti špancem veliko veliko bolje kot ti, rit prepotentna. In, alisi morda pozabil, kako ob menjavi na tekmi z Gano nisi želel dati roke Nastji Čehu, ampak si po kukavičje spizdil v slačilnico….? S svojim obnašanjem si zapravil vse kredite in priljubljenost ti je lepo splavala po vodi.

A Čehu ni hotel dati roke, ko je bil zamenjan? Kaki kmet.

Jaz sem za Katanca. Ja, Zlatku je očitno precej v glavo stopila ta slava. Logično, da ga bo menjal, če je slabo igral, saj pa ni on edini v reprezentanci.
Je pa @!#$, da bo zdaj zaradi tega srečko šel, ker bo po tem reprezentanca itak šla po gobe.

Bravo stari, v fazi če bi meni ZZ tako zinil, se ga bi lotil verjetno z golimi pestmi!

Lp

Le kako bo odreagiral Srečko, ko bo zvedu kakšno podporo slovenske javnosti ima. Me pa veseli, da smo končno Slovenci v večini istega mnenja, še celo bolj kot takrat ko se je blo treba odločt naj bo Slovenija samostojna al ne 🙂

LP

dobr s to povedu!! 😉

lojze ti si kmet…

nea ti govori gluposti da nogomet ni slovenski šport, se vidi da so ti naši južni (bivši) brati napolnili glavo z bedarijami. Če ti pa gre tolko v nos pa idi dol na jug pa tam z ostalimi jamraj da so slovenci samo skijasi…..

A ne bi bilo lepo, da bi jih počakali na Brniku in končno ZZju pokazali kar mu sodi? En tak lep grozen BU …. 🙂

lp, ddot.

BU- ke je pa zadeval in še bo ste pa bli vsi zanjga!!! Jest bi Bu namenu Rudonji pa tud Katancu k takega igralca pošilja u Igro!!!!

ZAKAJ SO ŠEFI?ZATO DA SE JIH UBOGA.ZATO JE KATANEC SELEKTOR IN NJEGA SE UBOGA.DRUGAČE BI SE FUZBALERJI ZAGOTOV ŽE 3X PRETEPL MED SABO.
AJD

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close