Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Stomatologija Splošna stomatologija Zobozdravnik v celju

Zobozdravnik v celju

Odgovor na objavo uporabnika
kocevarjeva, 16.05.2013 ob 10:23

Spoštovani,
ko prebiram vaše komentarje ne morem, da nebi še sama dodala svojo izkušnjo. Mojemu možu je dr Žgank pred leti pulil modrosnike, mož je bil zadovoljen s posegom, takrat je dr. Žgank delal še na oddelku SB Celje.
Pred časom se je preselil v svojo zasebno ordinacijo, ki se nahaja v starem predelu Celje-center-Dental Art.
Moja osebna izkušnja pa je prava oderuška in mazaška zgodba. Na zobu-kotniku sem želela le menjati zalivko, ker sem ugotovila, da se mi je nakaj let stara bela zalivka začela krušiti.
Odpravila sem se v ambulanto dr. Žganka- Dental Art, po nasvet in se strinjala, da zob sanira.
Tukaj se kalvarija začne. Potrebno je izpostavit, da so bili posegi samoplačniški, da mi ni izdajal računa, nakar ga sedaj ne morem odškodninsko ovadit.
Sam poseg je trajal vsakič le rekordno dolgo deset minut, kar je nedopustno s vidika doslednosti sanacije samega zoba in stol že zapistiš.
Po vsakem posegu so nastale neznosne bolečine, ki so trajale po pet dni, nato mi je odprl se sosednji kotnik, ker je menil, da je le ta razlog za bolečine in nato oba zoba mazaško nekajkrat servisiral: odprl je korenine, pokrtačil kanale ročno, opral s fiziološko raztopino, pokril z gazo in z začasno namestil mehak capast mavec. Ta postopek je vsak teden ponavljal in zaračunaval 186 eur.
Naknadno se je po temeljitem pregledu pri drugem čeljustnem kirurgu ugotovilo, da noben zob ni bil deležen zdravila, da korenine niso bile povrtane in očiščene čeprav mi je zdravilo in poseg zaračunal.
S protibolečinskimi injekcijami, ki sem jih prejela pri vsakem obisku/posegu, to pomeni na vsakih cca pet dni, mi je poškodoval bezgavke, kar rezultira kot oreh veliko otrdlino in po mesecu še vedno otopel jezik in okvara govora.
Rezultat vsega pa je, da je prvi saniran kotnik v tem procesu povsem uničil in gre na izruvanje, drugi saniran kotnik pa nam je v drugi ordinaciji na Železnikovi v MB uspelo rešiti.
Povzetek: uničil dva zoba kotnika, pokasiral cca več kot 1000 eur. Razumem, da ima mlado ženo in okusno opremljen interier ordinacije, kar pa pacientu ne odtehta, ko izgubi poleg srca največji zaklad in to je zdrav zob. Njegove osebnostne lastnosti bi lahko opredelila kot enega poglavitnih grehov, ki se glasi požrešnost le po zaslužku. Za profesionalen odnos podprt s strokovnim znanjem pa je povsem pozabil. Mlada žena zaslepi še tako starega konja.

jaz imam podobno slabo izkušnjo z Žgankom. Tip je dober zgolj za puljenje zobov, vse ostalo je pa slab odnos in oderuštvo. Pogovarja se s tabo kot da si ena manjvredna žival in kot, da je on bog i batina.

Še slabša je pa njegova hčerka (mislim da je hči, lahko da je žena ha ha ), ki ima isto ordinacijo v dental art. Zgleda je veliko manjkala na faksu, ker ne zna naredit plombe, kasira veliko, dela jo pa 7 min, za hec sem jo še vprasal, če je še kaki drug zob za sanirat, imela je nov ortopan na voljo in pogled v moja usta (sem že vedel da so trije zobje za sanirat, ker sem dobil dve mnenji drugih zobarjev) in pravi nee, vse je super. V tej stavbi noben ne ve kaj je hipokratova zaprisega.

 

New Report

Close