Najdi forum

Sem že povedala FN_FAL, jaz moških ne delim, moj ali ne moj 🙂

😀

Uf precesija. Kratko in do-jedra-nato :))) Upam le da enako velja za tebe samo :)))

[email protected]

Če ima kdo željo, ga preko tega naslova vabim na sproščen klepet in pisanje.

Pa lep pozdrav

Upam le da enako velja za tebe samo :)))

Se popravljam!!! Na postu si dala jasno vedeti da to velja tudi zate. Se nadvse globoko-priklonilno-ekskuzujem 🙂

Bhakti? Božji služabnik, a ne? Gita, harekrišna, vzhodna filozofija? 🙂 Občutek imam, da te poznam, če se tvoje ime začne na D., zelo podoben stil imaš kot en moj stari znanec? :))

sociološki ekpsperiment? 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ne Mato. Ne poznama se, vsaj ne na tak način :)))) Še dalje boma dva lisjaka, ki se bosta veselo zezala okoli pladnja z sveže pečenim jabolčnim štrudlom, vsake toliko pa z mastnim gobčkom prijavila kaj res inteligentnega.

A pečene pipike imaš rad z zlato rumeno zapečeno skorjico, tako kot vsak lisjak? 🙂
Samo mene je tu že par kuric zobkljuvalo, dobro, da je en od naju držal malhko, ko sva jih nabasala v žakelj, ker če bi bila vsak na samen, bi jih skupila, namreč to niso bile pipike, ampak one malo starejše kurice, te se pa ne dajo kar tako. Samo star lisjak si itak hitro zaliže rane. ;-)))

Če sva že pri živalcah, jaz imam raje mucke, ki se mi smukajo med nogami, pa ne perutihajo kot kure, čeprav tudi lahko šavsnejo in zapihajo, ampak jim je po drugi strani spet všeč, če jih božam po trebušku, dajo vse štiri od sebe in zapredejo… haha :-)))))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

A pečene pipike imaš rad z zlato rumeno zapečeno skorjico, tako kot vsak lisjak? 🙂
Samo mene je tu že par kuric zobkljuvalo, dobro, da je en od naju držal malhko, ko sva jih nabasala v žakelj, ker če bi bila vsak na samen, bi jih skupila, namreč to niso bile pipike, ampak one malo starejše kurice, te se pa ne dajo kar tako. Samo star lisjak si itak hitro zaliže rane. ;-)))

Če sva že pri živalcah, jaz imam raje mucke, ki se mi smukajo med nogami, pa ne perutihajo kot kure, čeprav tudi lahko šavsnejo in zapihajo, ampak jim je po drugi strani spet všeč, če jih božam po trebušku, dajo vse štiri od sebe in zapredejo… haha :-)))))

JAZ BOM HIN TU !!! ( Se histerično meče po tleh v želodčnih krčih od brutalnega smejanja…)

FN_FALY 🙂
Jaz bi ti z veseljem pisala, ampak se te kar malo bojim, ker si ti ziher misliš, da sem jaz ena starejša ženska in boš razočaran. 🙂

Ne bom razočaran, ker nimam pričakovanj in ne silim v neke namišljene okvire. Sploh pa nisem jaz neka institucija, ki bi ji ti morala ustrezati. Ne skrbi tolko… razen…

Če si stara pod 25 let?!?! Takrat pa bom najel hekerje, prek tvojega IP-ja našel tvojo lokacijo, te ugrabil in za veliko cekina prodal NASI, saj si po vsej verjetnosti prikriti nezemeljski agent.

:))))))))))))))

Vidiš draga tašča, beseda da besedo in tako se začnejo razne zgodbice v katere je bolje da se nihče ne vtika.

Stara koka, dobra supa. Malo je lahko žilava, da gre težje od kosti, ampak menda ima FN_Fal še dober ugriz, da se zagrize v kakršno koli meso, drugače pa žmah/aroma odličen, kot goveja 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Hahahah, super NASA:)

Bom, ko zberem pogum, se ti mal oglasila na tale mejl, sam pripravi se na starost;) Ker nisem stara koka, kot pravi Matjažko:) Mogoče sem, čisto mogoče mlajša;)

Drgač pa Matjažko, zakaj ti stoji? :-))))

Učiteljice menda več ne rabi pri 26. Zdaj ko se bliža 30-tim, se vloge zamenjajo, da bo lahko podučil kako najstnico, ko bo črpal znanje iz bogate zakladnice modrosti, in jim pojasnil, pod kakšnim kotom svet precesira in v katero smer se obrača, v smeri urinega kazalca ali pa ravno nasprotno!? Ti to že vse veš, edino neke pištolce je omenjal, mogoče lahko tu le iz golega firbca preveriš, kakšnega kalibra je tisti njegov Glock, koliko nabojev izstreli na določeno časovno enoto, če je polimerična cev enako trda in vzdržljiva kot jeklo itd. :)))

Ne uboga me, ima svojo glavo, saj sem mu rekel, naj malo počeneS, da vas dam ne bo spravljal v zadrego, ampak on kar po svoje.
Ti ga kar oštej, kakšen nespodoben pacek je! Do žensk ima večji rešpekt….

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Mato, pravi wingman si. Iti osvajat punce s tabo bi bilo doživetje, pa tudi če nebi nobene zahaklala, sem prepričan, da bi presmejan večer to odtehtal.

Pa prej kot me kaki balistik kruto obtoži za zavajanje folka. Glock ima cev, udarno iglo in dele zaklepa jeklene. Ostalo je plastik fantastik. ˝Trivia press˝

Lepo bodite

Dvorezen mec. Ce se kdaj skregata, pa ji bo moz v afektu povedal, da si ti vse skupaj vedela……ti bo pripravljena odpustiti, da si ji to zatajila?

Tašča,

sem imela enako dilemo kot ti. Sestra drugič noseča, njenega moža pa srečam v mestu, ko
se z drugo žensko sprehaja z roko v roki.
Razmišljala sem ali povedati ali ne. Še mene je prizadelo, kaj šele njo.
Nisem povedala. Tako ali tako sta šla čez dve leti narazen, zaradi ene tretje. Povedala sem ji čez nekaj let.
Rekla je, prav da nisi povedala.

Draga tašča,

Stvar zadržite zase in naj se stvari odvijejo po svoje. Če mu vaša hči zaupa, vam morda sploh ne bo vrjela ali pa bo on vse obrnil v svoj prid, češ, da ga ne marate. Nima smisla. Če pa pride kdaj do situacije, da bo vaša hči nesrečna in se bo odločala med reševanjem zakona in odhodom… No, v takšnem primeru pa ji to povejte, ker morda bo ravno to potrebovala za odločilen korak. Vse dobro!

Očitno je hči že iz primarne družine vajena neiskrenih odnosov, zato ni nič čudnega, če je takega babjeka našla. Zakaj si šla zeta spraševat, če ne misliš nič narediti?
Sedaj boš pred hčerko fejkala nek odnos, zato da boš babjeka zaščitila?
Pred čim ščitiš hčer? Pred spb ?, ja verjemi, da ti babjeki ne marajo kondomov.
Jaz s takim babjekom ne bi želela nikoli več govoriti, ne pa da se za hčerinim hrbtom dogovarjam kaj ji bom povedala in kaj ne.

Jaz na vasem mestu bi poiskala dobrega odvetnika za locitve v primeru odkritja prevare. In stala ob strani dokler se ne locita. Tale lovaca pa je carica. Ona je samska in ni duzna racunov polagat vam ljudje. Ce mas doma otroke zeno in twsco ki se vtakne v vse pa mas ze 3 kaj pojasnjevat.

Seveda bi hčeri morali povedat . Ker sicer zet utegne pomisliti da ste enako naivni kot pa hčera

New Report

Close