Najdi forum

Ženske, koliko časa vas je bolela prevara?

Spoštovana ga. Lavtižar,

najlepša hvala za vaš odgovor. In za vse druge komentarje bralcev.
Čas teče, kar je dobro. ni pa vedno dobro tisto kar prinese. Sama sem še vedno v stanju otopelosti, pa tudi če bi si upala “znoreti”, povzdigniti glas, se zdreti, ne bi bilo nič bolje, razen če to naredim ko sem sama. on tega ne bi prenašal, tak pač je.

ne, nisem mu odtegovala seksa, seks je ena od pomembnejših sestavin najinega odnosa in ga z leti ni nič manj. je pa res, da je pred mano prakticiral določene stvari, ki jih z mano ne more. z moškimi baje ne, s pari pa in mu je bilo všeč. kot sem že rekla, sem bila absolutno prepričana, da je najina veza iskrena in resnicoljubna, saj kljub temu, da nisem za seksualne igre v dvoje in troje in karkoli je še takega, nimam nobenih zadržkov govoriti o tem. velikokrat sva se pogovarjala o tem kako si on to predstavlja z mano, pa je vedno rekel, da z mano ne, ker da me ima noro rad in me niti ne bi delil, niti nisem jaz oseba za te stvari, ker sem preveč čustvena. tudi jaz njega ne bi delila, ker mislim, da si lahko sama popestriva spolno življenje. skupnega nimava praktično nič, vse je ali moje ali njegovo in kadarkoli greva lahko narazen, tako da naju veže skupaj samo navezanost, ljubezen, kakorkoli pač se temu reče. zato vse skupaj še toliko bolj boli, ker mu ne bi bilo treba tega delati. če se me je naveličal, če mu nisem dovolj, bi mi to povedal in šel dalje z drugo. ampak ne. toliko slabše je, da je zamolčal svojo željo po moških, ker se mi zdi absolutno nefer od partnerja katerega koliko spola, da zamolči svojo spolno fantazijo ali celo močno željo/potrebo. kot da je meni odvzeta možnost odločanja ali želim biti s takim človekom ali ne. če bi vedela na začetku da ga to privlači, se namreč niti slučajno ne bi zpletla z jim.

vem, da se ljudje v odnosu lahko skvarimo ali pa zablestimo. kolikor mi je sam povedal, mu najin odnos pomeni izjemno veliko zato, ker je v njem postal boljši. ne samo zato, ker je opustil alkohol, ampak tudi zaraid drugih stvari, sem načelna oseba, imam meje, ki si jih sama postavim, se jih držim in moje stališče je tudi sicer tako, da človek lahko spreminja samo samega sebe. drugih ne more.
sem tudi samokritična in se ocenjujem, svoje vedenje, odzivanje, reakcije. dolga leta sem živela sama in bila sem zelo zadovoljna. biti v dvoje mi je pomenilo, da se imam bolje, kot če sem sama in to mislim tudi sedaj. nisem pa vedela, da lahko navezanost na nekoga dejansko boli, da se srce lahko dejansko zlomi. zdaj imam občutek, kot da v meni nekaj umira. gledam ga, opazujem, se z njim pogovarjam, me objame, poljubi, se me dotika, ampak nekako to ni to. jaz nisem več ista. nisem niti brezskrbna, niti brez zadržkov, niti spontana. kot v nekem pričakovanju nečesa slabega.

Šment, ne omenjaj normalnosti, ker ti bo Stepni Volk spet na dolgo in široko razložil, da je to izmuzljiva kategorija… Približno tako kot prstan na zelo dolgi vrvici… 😉

Sedaj bolje razumem tvojo situacijo.
Nagibam se mišljenju, da je zelo majhna verjetnost, da ti bo zvest. Žal.
Če se je šel s teboj partnersko zvezo, in si mu bila na razpolago sexualno, ter te je prevaral, to pomeni, da ga v spolnosti ne privlačiš dovolj ali drugače ni bil iskren do tebe.
Na temu je težko graditi odnos.
Več okoli vajinega partnerstva, odnosa, sama veš. Če si njemu ustrezen partner, takega partnerja ne prevaraš.
Če ga prevaraš (tu je bisex samo izgovor), ga ne ljubiš. Je samo preračunljivost.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

New Report

Close