Najdi forum

Dragi forumovci, nekateri od vas – tako moski kot zenske ste s svojimi odgovori zadeli bistvo te “zgodbe” v celoti, se najbolj Janko in Pikica.
Tudi sam sem pred letom dozivel cisto podobno situacijo kot ti Rogac in ko enkrat pride do te faze kot si opisal je definitivno konec. Vem da se je nemogoce v kratkem casu sprijazniti s tem, ker to moras predelati in preboleti v sebi. Tocno vem, kako hudo je kar odpovedati se osebi, ki si jo leta ljubil in spostoval, zanjo gradil hiso za skupno prihodnost, se najtezje pa se je sprijazniti s tem, da ne mores vec ziveti s svojim otrokom, ki ti pomeni vse na svetu. Zal je treba s tem ziveti naprej in to do konca zivljenja samo zato, ker te nekdo ne ljubi vec in ceprav ne ves odgovora zakaj je tako. Ampak z vsakim novim poskusom dobiti jo nazaj se bolj ponizujes in slabsas polozaj. To ti lahko potrdim iz prve roke.
Vedno so tudi kaksne dobre lastnosti vsega tega, ceprav zdalec ne odtehtajo prejsnjega stanja; sam se lahko posvetis sebi, ukvarjas se s stvarmi ki te zanimajo, sklepas nova poznanstva in tudi zveze, uzivas na zmenkih in kamorkoli gres….in verjames, da te nekoc caka nova srecna ljubezen. Poglej tudi sam sem star 32, izobrazen, z dobro sluzbo, lastno novo hiso, druzaben in za povrh ne zgledam slabo, tako da imam tako jaz kot ti vse moznosti za novo zvezo, le odpreti se moras ljudem. Pa veliko srece, ko bos pripravljen na to.

Nisi ne prvi in ne zadnji. Sedaj imaš čas in vzrok, da si stakneš rogovje in ga odložiš. Ne dovoli, da se še bolj ponižuješ. Naj ti materialne dobrine ne vzamejo razsodnosti, da bi zaradi tega trpel. Naredi nekaj za sebe, saj le tako bodo tudi otroci rasli v zdravih razmerah in končno tudi ti sam boš lažje zadihal.

Ponovno se Vam oglašam in hkrati zahvaljujem, ker ste z menoj.
Moram reči, da se je vse to kar pravite žal tudi zgodilo. Upanja ni več, žena je še kar z njim in ga močno ljubi. Nobena moja dejanja in ne besede žal žene ne spreobrnejo, res imam občutek, da se samo še ponižujem. Res je težko , ko premlevam vsa ta skupna leta življenja, ko smo se imeli lepo in vem, da je vsega tega sedaj KONEC. Res je tudi, da bom lahko še naprej z mojima otrokoma, a to ni to, tisto pravo kar nudi DRUŽINA . Zelo težko mi je tudi ob misli, da me žena ne ljubi več, da ljubi njega in da jo nikoli več ne bom mogel imeti rad. Ne vem zakaj sem tak človek, da mi družina in ljubezen največ pomenita in zakaj sem moral ravno to izgubiti. Izguba je zelo boleča in ločitev je pred vrati. Sedaj moram iti po novi poti, za ketero pa tudi ne vem kakšna bo. Res je v življenju veliko poti in ne vemo kam nas peljejo. Upam, da bom izbral pravo, kar pa srčno želim tudi Vam, Vam, ki ste dobri ljudje in znate prisluhniti in pomagati človeku v stiski. PA SREČNO.

No skoda da je do tega prislo.Zelim ti da bi hiso zgradil do konca in da bo po tvojih zamislih narejena kot si jo zamislil.No pa upam da si bos enkrat nasel prijateljico ki bi skupaj zivela.Ampak ne prehitevaj.

Lep pozdrav Klemen

Slučajno sem zašla v to rubriko in sem odprla temo “Žena me vara”.
V življenju vedno hodimo po potki, ki je lepa ali pa trnova. Nisem brala vseh odgovor, a če boš pogledal še enkrat, naj napišem še sama par vrstic.
Vem, da želiš zase najbolje, za otroke, hišo gradiš itd. Če ti ne da možnosti in moraš čakati, mhm…ko se bo med polizal, bo konec ljubezni. Vprašaj se, ali boš lažje in bolje živel, ker bo potem s teboj, če ne bo z njim?
Kaj pa lahko sam narediš? Tu so otroci? Ja, ko se premalo posvečamo drug drugemu pride do raznih neprijetnih nesoglasij, različnih pri različnih ljudeh.Si jo vprašal,kaj jo moti na tebi, da se je obrnila k drugemu? Kaj pričakuje od takšnega zakona in kaj ti pričakuješ, če se bo ohranil?Kaj s tem pridobiš, ko čakaš?
Ni konec življenja, verjemi.Posveti se sebi in otrokom, če prej nisi razmišljal o tem, kako bi ženo ljubil, sedaj pusti takšno misel, ker s tem delaš slabo sebi.Delaj kaj rad delaš, sprosti se, v čem vidiš sprostitev. Obišči starše, pojdi v kino, sam ali z otroci, opazuj ljudi, beri itd. Veliko stvari je, samo puške ne vrzi v koruzo, čeprav verjamem, da ni prijetno, kar doživljaš. Puško še vedno lahko vržeš.

Pa lepe sanje, naj bodo čimbolj nežne.

ljubezen ni samo ena ljubezni je vse povsod,tudi zate,sedaj in za vedno imej ljubezen do otrok,ne izgubi sebe,postani dober,naj te ti problemi ne potolčejo,počasi,pa bo šlo,tako ostane upanje vsem,katerim se zalomi.

Dragi rogač, ko berem tvoje besede je kot bi pisal mojo zgodbo. Tudi mene zapušča dolgoletni partner po 13 letih samo z dvema punčkama. Tudi jaz ostajam sama in trpim, ker ne vem več kako naprej. Tudi jaz sem poizkusila vse in se kot ti ponižala do konca, vendar on vseeno odhaja. Ni mu mar moja ljubezen in najini hčeri. Življenje je včasih res kruto.

Tudi meni je vedno družina pomenila največ zdaj pa bom ravno to izgubila.

lp

Zdravo Rogač.

Nemočno gledati kako se ljubljena oseba odmika od tebe in hkrati vedeti da je to zaradi tega ker ljubi nekoga drugega nepopisno boli.
Ločitev je pred vrati, ona gre k njemu?? Verjetno ne, če je on poročen in ne more prizadeti svoje žene. To da je zaslepljena z zaljubljenostjo verjamem, sem sam tudi doživel to. Bila je imuna na vse dražljaje, razen za njegove. Sam sem se tudi dolgo boril, ampak se na koncu ves izčrpan in brez hrbtenice umaknil.
Nekaj kar sem imel vedno v glavi je bila pa misel, da se bo en dan vsa skesana vrnila…… Da se je to dejansko res zgodilo ni tako pomembno, kot je bila kapitalna moja napaka, da sem ji to dopustil.
Če bi moral ugibati, bi rekel da bo njen “med hitro polizan”, in bo prej ali slej uvidela kaj je imela in v trenutku zaslepljenosti za nekaj nerealnega zavrgla. Verjetno se bo takrat hotela vrniti nekam kjer ji je bilo lepo, kjer je bila cenjena in občudovana. To si pa Rogač ti, ki si ji ta občutek dal tekom zadnjih dveh mesecev ko si jo praktično prosil naj ostane in naj vidi da jo imaš ti neizmerno rad……
Torej, lahko se zgodi tudi to, in vse to ti pišem zato, da boš lahko pripravljen na kaj takšnega. Želim ti, da te je ta izkušnja nekaj naučila in da boš samospoštovanje čimprej zgradil nazaj.

Bodi lepo in pazi nase,
Miško

Limona zdaj pa pozorno preberi če te žena vara in to veš.
Jo načevljaj,spremeni image delaj to in se ukvarjaj sam s sabo ,treniraj stvari ki jih nisi nikoli , ona nikoli ne bi pričakovala od tebe.
V gavnem delaj to kar si nikoli nisi upal.
Tistmu ljubimcu eno močno kmečko pritisni v čelo,prej ga povprašaj čelo ali trebuh. Konec koncev ti natepava ženo.
Ženi če ne bo kaj jasno ji ko pride domov daj fino klofuto, če je pri volji še zadnjič dobro nategni …in to je to.
Najdi si kako drugo če ne zmoreš najami,plačaj in pripelji domov in jo natedgni pred njo,ukaži ljubimki da se naj dere.
Nato si pa najdi kako ki te zasluži in zapomni si ,bodi moški mi smo ta glavni…

Ta prav moški …. točno tako je treba odreagirati. Naj še izgleda tako primitivno, je to pravo moško dejanje. Jaz ga ne bi nič vprašal, kam ga pritisnem. In z ženo naredil konec! Prej ko presekaš, prej preboliš!

Nič pa ni narobe, če vsega kar je bilo zgoraj našteto, ženske ne nudijo svojemu partnerju? Seveda, moški se moramo ubiti za zvezo, z katere potem ženska dobi ljubimca in pobere denar.

Tipičen primer ženske, ki se jo želim ogniti v velikem loku! Kurva!!!!!!!!!!!!!!!!!

Takole bom rekel … kdor vara enkrat, bo varal še. Pri tem spol ni pomemben. To so ljudje, ki se ne znajo spoprijeti z izzivom življenja, partnerstva in prave ljubezni. So sebični, egoistični in čustveni invalidi. Princeske in princi na zrnu graha. Jemljejo iz zveze dokler lahko, ko jim ni kaj prav … frrrk … gremo k drugemu/drugi. Ja, vsi si želimo pravljico, a za pravljico je potrebno tudi kaj narediti in ne samo sedeti in jamrati. Življenje ni pravljica.

Sicer je od vsakega posameznika odvisno ali prevaro partnerja oprosti ali ne (nekaterim parom po prevari uspe celo izboljšati vez), a mene osebno ženske, ki so varale … odbijajo in to zelo. Verjetno zato, ker nikoli v življenju nisem varal.

..ti bom kar iz prve roke dal nasvet. sem bil velikokrat v koži tega petdesetletnika, ki ti je zapeljal ženo…ženske so čudna bitja..ko jih prime jih drži…nimaš šans da jo spusti…daj ji mir, če ti družina tolk pomeni…ne rini vanjo…bo prišla nazaj…večina jih pride….50 letnikom se ponavadi ne da ustavrjat kakega resnega živlejnja z 33 letnicami z dvema otrokoma…znamo pa res ponuditi vse, kar mož ki gradi hišo in se matra ne more…na gradnji hiše največ žena odtava k preskrbljenim 50 letnikom…pa se vrnejo..vidim, da imaš rad družino…vem, da je težko, potrpi, splačalo se ti bo…ne nasedaj zgoraj razmnim ki ti svetujejo naženi jo…družina je sveta stvar, je vredno kda potrpet….ti si zame car…da zmoreš to…oba bosta hvaležna temu da si to zmogel…

Preveri s checkmate ce te vara in si zatiskas oci:
http://www.spyshop.si/osebna-zascita/i_81_ti-je-zvesta-ali-te-vara-preveri-s-checkmate

Za sabo imam podobno zgodbo. Za varanje, ki je trajalo dve leti in z več ljubimci, sem izvedel pred dobrim mesecem. Popolnoma razumem tvoje občutke. Moja žena, ki je sicer 30 let mlajša od mene, skupaj živiva 8 let, poročena sva 4 leta in imava 3 leta starega otroka, je po pogovoru takoj odšla na psihoterapijo, skupaj pa bova v kratkem pričela tudi družinsko terapijo ob pomoči družinskega terapevta. Zaupanje bo potrebno graditi počasi, po korakih. Če se bo na terapijah pokazalo, da rešitev ni verjetna, bo tudi miren razhod dobra rešitev. Sva se pa takoj razselila, njo sem odselil skupaj z otrokom nazaj k njeni babici, sam sem ostal v stanovanju. Pogovarjava se preko e-medijev ob večerih, kakšen dan pride tudi osebno in kakšno uro govoriva, se pogovarjava o razlogih, o nama, o morebitni skupni bodočnosti. Nikakor pa ne dovoli(m) ženi, da bo imela občutek, da si samoumevna dobrina zanjo kamor se vrne ko nima kam. Če ima željo biti s tabo še naprej, naj se sama močno potrudi zate. Ne moleduj, ne daj ji občutka da ti brez nje ni do življenja, … In ne boj se, ljubimci v večini primerov svoje ljubice slej kot prej zapustijo, če ne prej, ko začnejo omenjati družino, pa otroke, … Pameten, poročen moški, zaradi ljubice ne bo nikoli zapustil svoje matične družine.
Želim ti vso srečo pri reševanju vajine težave.
P. Breg

Fant se mi gabi

zdravo, s fantom sva skupaj pol leta pred kratkim pa sem na njegoven telefonu našla pogovore s puncami, (preden sva bila še skupaj) ves čas se je naenkrat pogovarjal z najmanj 5 puncami in spal z 3+ . Pogovori v smislu prides k meni spat, kam greva ven, včeraj je bilo lepo, oprosti ker se zjutraj nisem poslovil..itd…..Tega sedaj ne dela več ampak me zelo muči, kamor koli greva se spomnem da je tam ze bil z eno drugo.  Skupaj se imava lepo ampak ko pomislim na vse te punce se mi tudi sex z njim gnusi.
kako naj to pozabim? Bom sploh kdaj ali je bolje da se razideva?

New Report

Close