Najdi forum

Oj

Vem, da je težko ampak tole o čakanju pozabi! Ženo postavi pred dejstvo. Ali ljubimec ali ti! Če boš poslušal njene besede in čakal nanjo boš naredil najslabše. Postal boš suženj ljubezni! Tako te bo imela vedno nekje v zaledju, če ji bo kdaj kaj odpovedalo, ker ve da si ji podležen!

Zatorej besedo na dan in jo postavi pred dejstvo. Kot je rekel Primož je najtežje stopati po poti, ki je ne poznaš. Nikoli pa ne veš kaj bo ta pot prinesla nasproti!

Ženi pa le daj vedeti, da jo imaš rad vendar se ne pusti podlegati in jo postavi pred dejtsvo! Preprosto ni pravično do tebe kot človeka!

Za tango pa sta vedno potrebna dva! Eden sam ga ne more plesati!

LP, Dejc

napisal si, da se trudiš kakor na začetku- e vidiš ROGAČ tu je napaka pri vas moških, trudite se samo po potrebi…..

Tarantela, tvoj post mi je naredil kurjo polt. V enem samem stavku toliko bolečine. Res ne vidiš sončka? Res nimaš moči prekinit te muke?

Hvala vsem, ki ste mi v teh težkih trenutkih ob strani in mi svetujete.
Mesec dni je od tega kar sem vam pisal, a meni se zdi že cela večnost, saj je vsak dan tako boleč in mučen, ker se v bistvu ni nič spremenilo na bolje,
kvečjemu na slabše. Žena pravi, da je še kar z njim, da ne more pomagati,
da je res on njena prava ljubezen, a da je nesrečna, ker v bistvu od njega dobi samo drobtinice, saj on ne more prizadeti žene in se ločiti od nje.
Pravi , da se zelo sekira tudi zaradi mene, ker me je tako prizadela in da bi najraje za nekaj časa odšla z otrokoma drugam živet, da me ne bi vsak dan gledala tako obupanega in trpečega. Ve da mi dela krivico, a da ji je žal, da je do tega prišlo, da ji je tako verjetno usojeno. Pravi, da če jo imam rad jo bom čakal in ji dal čas. Ampak ne vem več kam to vodi. Vem da ji ni vseeno, začela pa je tudi piti in jemati pomirjevala, to pa nočem.Ne razumem tega, ali res lahko zaradi ljubezni do drugega, vrže proč vsa ta leta najinega skupnega življenja, pa otroci, pa toliko lepih stvari, ki jih sedaj sploh ne vidi več.
Pravi, da jo peče vest a ne more pomagati. Prosim Vas, ali mislite, da lahko
popusti ta ljubezenski opoj in se spusti na realna tla. Nočem izgubiti upanja, saj res toliko čutim do nje, res bi jo rad obdržal. Glede najinih stikov pa ni nič bolje , saj je ne smem niti objeti, čeprav vidi kako bi si to želel. Pravi, da ne more z mano imeti nič, ker ima v glavi vedno ljubljeno osebo. Veliko- največ mi je do nje, otrok se pravi družine, za to bom še kar naprej trpel, a vseeno bi vas vprašal, če poznate kakšno čudežno tipko ki pomeni bližnjico do njenega srca, ali pa je življenje res tako kruto.
Že v naprej hvala za mnenja in nasvete.

Ni ti pomoči – rad si suženj in boš to tudi ostal. Toda zapomni si nekaj, vse kar ima človek svojega je njegov ponos, ko tega ni več se izgubiš in prav tako vsi zbežijo od tebe.

Morda bi bilo res dobro, da bi šla za nekaj časa narazen, saj bi tako tvoja žena imela čas in prostor za razmislek, kaj bi pravzaprav rada. Vendar pa ne dovoli, da s seboj vzame tudi otroke, pa če še tako zatrjuje, da ne more brez njih. Ti imaš enako, če ne večjo pravico, da ostaneš z njimi, saj nisi ti tisti, ki razdira družino, ampak ona. Če bo sama in brez vsakdanjih družinskih obeznosti, bo imela dovolj časa, da se poglobi vase in ugotovi, koliko ji pomeni družina in ali jo je vredno žrtvovati zaradi ljubezenske zveze, ki nima prihodnosti.

Oddidi za nekaj dni nekam, sam z otroki, kjer se boste imeli lepo, da bo začutila, da vas izgublja. Morda bo pomagalo. Če ne drugače, probajte tudi z enodnevnim izletom (ti in otroka) in to ponovite nekajkrat.

Njena avantura je začasna. Sem med manj konzervativnimi, zato se mi (morda naivno) zdi, da en skok čez plot že ne more do živega odnosu, ki se je gradil nekaj let. Jaz bi svoji odpustil, a ji dal vedeti, da je šla čez mejo. Že zaradi otrok, ki bodo neznansko trpeli ob ločitvi, se splača vztrajati. Po 18 letu morda, prej vsekakor ne. Otroci potebujejo oba.
Ko se bo znorela, bo prosila, če jo vzamete nazaj. Takrat bodi pokončen in ji postavi pogoje, ki zadevajo vajin odnos. Naj prosi odpuščanja.
Po moje se bo to zgodilo prav kmalu.

Še sporočilo vsem avanturistom:
NE SE ZAJEBAVAT, ČE IMATE OTROKE, KI POSLEDICE VAŠE NEZRELOSTI OBČUTIJO DO KONCA SVOJEGA ŽIVLJENJA!!! ODLOČILI STE SE ZA DRUŽINO, OTROKE, PREVZAMITE ODGOVORNOST!
Obstaja vrsta načinov kako zadovoljiti svoje spolne in druge potrebe. Spolne so še najmanjši problem. Mnogokrat gre za potrebo po pozornosti idr. Kaj pa prijatelji? A ko se poročiš, se pa zapreš v družinsko školjko in nikogar ne spustiš zraven, v ta “raj”. Prijatelji so za to, da se med njimi potrjuješ, se počutiš koristnega, zabavnega itd. Verjetno tudi med prijatelji zadovoljuješ ne vrste erotični naboj, ampak ne prestopaš meje.
Seks baje uniči še tako dobro prijateljstvo.

lp

ROGAČ,verjemi,ni čudežne tipke in ja,življenje zna bit res kruto! zdaj je pa že čas,da vzameš to življenje v svoje roke,če ne te bo še pobralo.upištevaj nasvete vseh,ki so ti tako realno svetovali!
srečno

bližnjica do njenega srca je ta, da ji pokažeš kako je brez tvoje pozornosti, prisotnosti, tvoje ljubezni..ali imaš kaj izgubiti? ona pa ima…dosti si se mučil, ji dokazoval kako jo imaš rad…zaslužiš si srečo, daj si jo…in ona bo potem prosila tebe…boš videl…neki podobnega sem že skozi dala…vsi ljudje odreagiramo isto..

držim pesti…

lp,
Katja

Neverjetno, NEVREJETNO ROGAČ…

Ne bom te vprašala od kje ti toliko razuma, ker vem od kje, ne bom ti rekla, da je življenje “jeba”, ker to veš sam.

Vseeno pa bom rekla, ves razum, potrpežljivost, želje, hrepenenje, ljubezen do nje, se bo enkrat razblinilo. Ljudje imamo svoje meje in prav je tako. Moraš vedeti, v trenutku, ko bo šla kapljica čez rob, jo boš začel gledati drugače,
Res je iskrena do tebe, vendar samo v besedah. Prav bi bilo, da oddide in razmisli….se vrne ali pa tudi ne.

Včasih ljudje kujemo v nebo nekaj za kar kasneje, po teku dogodkov ugotovimo, da ni bilo toliko vredno…..spet včasih izsilimo nekaj “usodi” pa nas le-ta potem izsiljuje nazaj….
Predlagam ti, da začneš dogodke sprejemati, ker očitno nanje nimaš več vpliva….
Vem, da to boli, hudo mi še danes, ko pomislim na peklensko bolečino tistih dni/mesecev/let….

Vem, da ti nisem ravno v oporo s svojimi besedami, ampak čez čas boš zagotovo razumel, kaj sem želela povedati…..

Srečno!

Glede na moje izkušnje ti moram povedati, da bi vseeno moralč biti bolj odločen. Pa nikar ne misli, da ne vem kako hudo ti je. Moje mnenje je, da jo enostaVNO POSTAVIŠ PRED VRATA, TI PA OSTANI Z OTROCI, DO KATERIH IMAŠ VSO PRAVICO, dOKLER TEGA NE BOŠ STORIL BO TVOJA DRAGA VESELO IZKORIŠČALA TVOJO LJUBEZEN. Mislim, da je štiri mesece dovolj, da bi lahko v miru razmislila, še posebej ker predvidevam, da ni več mlada smrklja.

Potem ko sem svojega partnerja postavila na realna tla, sem poslušala, kako bo naredil samamor, kako brez nas ne more živeti…. o tem bi moral razmisliti prej…..

Moje besede zvenijo kruto ampak vedi, da drugega izhoda ni, saj boš v takšni situaciji zbolel tudi sam.
Če hočeš lahko napišeš naslov ali e-naslov, ker vem das je včasih težko najti nekoga s kom lahko govoriš o takšnih problemih.

Vidiš jaz imam takega moža, kot ti ženo, in ko berem takšne zgodbe vsaj vidim, da še obstajajo takšni moški, ki bi si jih človek želel za celo življenje.

Lep pozdrav!

Jaz sem v podobni situaciji bil in sem se odselil.Videl boš stvari z drugega zornega kota ona pa tudi.Sam se že mesec dni in se počutim prav dobro.Vsaj razmišljati sem začel trezno,pa tudi ona se je začela drugače obnašati do mene.Če boš ostal se bo agonija nadeljevala in uničila bosta otroke in sebe,po odmiku se bo pa pokazalo kaj hočeta in kaj ne,druge poti več ni sta preveč ujeta v krog.Vem pa da za tak korak rabiš veliko moči.Vso srečo.

Pred nekaj dnevi sem odkrila te forume, pogovore in mislim, da je zelo v redu, da si ljudje na tak način pomagajo, si delijo nasvete in se preko tega tudi izpovejo.
Rada bi tle izpostavla svoje mnenje ROGAČU in mu predlagala, da si v prvi vrsti dvigne samospoštovanje, ker je zelo očitno, da nima nobene samopodobe, svoje lastne vrednosti in to ni v redu, saj je njegovo psihično zdravje porušeno in to lahko pelje popolnega izničenja samega sebe, do izničenja njegove samozavesti.
V prvi vrsti bi ti rada povedala, da najdi moč, da z ženo končaš in si izbori vse pravice okoli otrok;
Prenehaj sanjariti, da bo žena kdaj prenehala z varanjem, ker si ji ti to dovolil, presegla merila pravinega do tebe in tega se ne zavedaš. ŽENA MANIPULIRA S TABO (verjetno imata oba motnje pri vzpostavljanju odnosov z drugimi, le da si ti pretirano odvisen od nje, ne znaš ali vsaj misliš, da ne znaš živeti brez nje), in četudi bo s sedanjim ljubimcem prenehala je verjetnost, da bo iskala naprej in morda enkrat našla nekoga, ki ne bo poročen in bo imela prihodnost z njim. VARANJE JE ODVISNOST, ISKANJE SVOJE LASTNE POTRDITVE, DVIGA SAMOZAVESTI. Ti, ROGAČ si zanjo trenutna varnost, kritje, da ni sama ter da ji sami ni treba skrbeti zase, ker ni sposobna in verjemi, da ne bo nikoli bolje. Lahko si nekje v njeni senci, da jo boš zadovoljil, ko te bo potrebovala ter ji dal občutek varnosti, ko se ji bo kaj zalomilo. Mogoče samo še to ONA SE NE SRAMUJE, DA JE TO KAR POČNE NAROBE, KER SI JI TI DOVOLIL- PRENEHALA NE BO, PROSIŠ ZAMAN! STOPI NA REALNA TLA IN PRI SEBI RAZČISTI, KER JE NE LJUBIŠ VEČ, AMPAK SI PRETIRANO ODVISEN OD NJE. Upam, dragi ROGAČ, da boš vse to sprejel kot resnična dejstva, ker ti resnično želim, da začneš živeti, sprejeti sebe kakršen si, se ceniti in najti žensko, ki te bo cenila kljub napakam in dobrim lastnostim, ki jih imaš. Ker tvoja sedanja te ne ljubi in ni te vredna, saj manipulira s tabo kakkor hoče.

Pred nekaj dnevi sem odkrila te forume, pogovore in mislim, da je zelo v redu, da si ljudje na tak način pomagajo, si delijo nasvete in se preko tega tudi izpovejo.
Rada bi tle izpostavla svoje mnenje ROGAČU in mu predlagala, da si v prvi vrsti dvigne samospoštovanje, ker je zelo očitno, da nima nobene samopodobe, svoje lastne vrednosti in to ni v redu, saj je njegovo psihično zdravje porušeno in to lahko pelje popolnega izničenja samega sebe, do izničenja njegove samozavesti.
V prvi vrsti bi ti rada povedala, da najdi moč, da z ženo končaš in si izbori vse pravice okoli otrok;
Prenehaj sanjariti, da bo žena kdaj prenehala z varanjem, ker si ji ti to dovolil, presegla merila pravinega do tebe in tega se ne zavedaš. ŽENA MANIPULIRA S TABO (verjetno imata oba motnje pri vzpostavljanju odnosov z drugimi, le da si ti pretirano odvisen od nje, ne znaš ali vsaj misliš, da ne znaš živeti brez nje), in četudi bo s sedanjim ljubimcem prenehala je verjetnost, da bo iskala naprej in morda enkrat našla nekoga, ki ne bo poročen in bo imela prihodnost z njim. VARANJE JE ODVISNOST, ISKANJE SVOJE LASTNE POTRDITVE, DVIGA SAMOZAVESTI. Ti, ROGAČ si zanjo trenutna varnost, kritje, da ni sama ter da ji sami ni treba skrbeti zase, ker ni sposobna in verjemi, da ne bo nikoli bolje. Lahko si nekje v njeni senci, da jo boš zadovoljil, ko te bo potrebovala ter ji dal občutek varnosti, ko se ji bo kaj zalomilo. Mogoče samo še to ONA SE NE SRAMUJE, DA JE TO KAR POČNE NAROBE, KER SI JI TI DOVOLIL- PRENEHALA NE BO, PROSIŠ ZAMAN! STOPI NA REALNA TLA IN PRI SEBI RAZČISTI, KER JE NE LJUBIŠ VEČ, AMPAK SI PRETIRANO ODVISEN OD NJE. Upam, dragi ROGAČ, da boš vse to sprejel kot resnična dejstva, ker ti resnično želim, da začneš živeti, sprejeti sebe kakršen si, se ceniti in najti žensko, ki te bo cenila kljub napakam in dobrim lastnostim, ki jih imaš. Ker tvoja sedanja te ne ljubi in ni te vredna, saj manipulira s tabo kakkor hoče.

Lep pozdrav vsem, to je moj prvi stik s to stranjo in upam, da bom komu lahko podala kak predlog.
Rogač, začni se spoštovati. Vem, da ti je hudo in da jo imaš rad, vendar te to ne vodi nikamor. Žena manipulira s tabo kakor želi le zato, ker ti nimaš lastne samopodobe, ki je bila lahko okrnjena že v otroštvu ali pa kasneje in se zato sedaj z vsemi močmi oklepaš svoje žene, ki te pa ne spoštuje in te ima le za rešilno biljko, če se ji zalomi. Tebe ne ljubi in te tudi ne bo, ne delaj si utvar in se sooči z realnostjo. Verjamem, da je zelo težko, vendar najdi moč v sebi in premagaj strah, da ne moreš brez žene. Začni verjeti, da TE NE BO NIKOLI NEHALA VARATI, ker ve, da mejo lahko prestopi, ne da bi jo ti kakorkoli sankcioniral. Tudi, če bo kdaj pretrgala sedanjo vez, bo iskala naslednjo samopotrditev, drugega moškega. Varanje je neke vrste odvisnost in tvoja žena prav gotovo, to je. Predvidevam, da imata oba z ženo zelo nizko samozavest, saj se oba oklepata svojih bilk, ki bi vaju dvignile v osebni rasti. Iz srca si želim, da najdeš svojo notranjo moč in narediš nekaj zase, saj verjamem, da je nekje gotovo nekdo, ki te bo znal ceniti, spoštoval tebe kot človeka, te ljubil. Do otrok imaš pa vse pravice, to naj te ne skrbi. Želim ti vso srečo in ugodno rešitev situacije, pa sporoči kako boš kaj rešil

Oprosti, če te bom razjezila, sam je pa butasta, če ne misli niti nate niti na otroka. Za božjo voljo otrok bi lahko mal mela spoštovanja. Ja zakva se ne loči pa postane samska ženska?

Šit kakšn folk živi na tem svetu

Dej no pošlji jo nekam sej je težko začeti sam,je pa fino te bodo spet ženske obletavale in si boš dvignil samozavest,lahko z njihovo pomočjo ali pa boš delal na sebi kar je najbolj sigurno pol boš pa bivšo tako lepo obrnil počasi da še dojela ne bo.Zdaj si kot fijakerski konj,razširi si obzorja.Sicer pa ne bom ti pameti solil kajti za ta korak sem tudi jaz potreboval leto dni.Smešno.

Priporocam:
S. Rozman:
-Sanje o rdecem oblaku
-Sprememba v srcu

Tudi odgovori na tvoja vprasanja…

Srecno!

Podobna zgodba nekaj časa nazaj.
Ti lahko povem s svojega zornega kota.
Ko sem se odločila za drugega moškega
se nisem nikoli več mislila vrniti k možu.

Njegov jok in njegove želje in njegova romatika in prošnje in ne vem kaj še
mi ni pomenilo nič več. Samo butast se mi je zdel, ker se je poniževal.

Strezni se.
Kadar je nečesa konec je pač potrebno to sprejeti in iti naprej.

LOČI SE DOKLER SE ŠE LAHKO ČE BOŠ TO VLEKEL IN SE PRIGOVARJAL NE BOŠ NIKAMOR PRIŠEL ŽAL JE SRCE OODDALA DRUGEMU IN VEDI ČE SE BO STVAR VLEKLA BO SAMO ŠE SLABŠE LJUBEZNI PRAVE PA NIKOLI VEČ KOT JE BILA. TO SE JE MENI ZGODILO PA MI JE ŽAL KER SE NISEM LOĆIL ,TAKO BI LAHKO OBA ZAŽIVELA IN SEM SKUPAJ SAMO ZARADI OTROK.

New Report

Close