Najdi forum

Mmasa!
Nikoli vec,ampak res nikoli vec ne bo kot je bilo in kos si zelis,da bi bilo.
Krivda za prevaro je le od enega – tistega,ki prevara. Ne jemlji je nase. Karkoli se je dogajalo pred tem,je imel kot odrasel moski izbiro. Izbral je drugo zensko. Zavrgel tebe kot zensko in cloveka, dom , otroke.
Premisli ce je smiselno karkoli rredvati.
Precej podobna zgodba je za mano. Moj partner se iztredno trudi,a jaz ne morem . tudi on je bil custveno zelo povezan z drugo zensko. In ceprav ne prizna,sama mislim da jo ima rad. In ona njega. In tu sem se jaz,ki se mi zdi, da sem postala brezbrizna. Skusam ziveti, a cakam dan ko bo rrkel,da bi rad bil z njo.
Prevara je zelo travmaticna stvar in vdak jo dozivlja kot zivljenjski poden.

Zakaj cakas? Ce ne zmores preko prevare, zgodbo zakljuci sama. Nima smisla in nihce ti na koncu zivljenja ne bo poklonil lente za pozrttvovalnost, da vztrajas nekje, ljer nekaj manjka, kjer se dnevno sprasujes in preverjas njegove besede, obcutke, mimiko, ton glasu… to je umiranje na obroke in prav NIHCE nima nic od tega.

Pari se locujejo, prezivis prej ali slej, spoznas novega ali si pac organiziras zivljenje po svoje, drugace.

Ne maltrertiraj sebe in njega!!! ker ne zmores spustit vajine zgodbe. Ni vredno. Nekaj je pac umrlo za vedno in se ne bo vec vrnilo.

Razumem dolgotrajno prebolevanje na 1001 nacin, ne razumem pa gnjavaze, ki si jo s tem povzrocata. Pa saj sta odrasli osebi, ne dva hendikepa, ki sta odvisna od zunanje pomoci.

Zacni(ta) zivet! Le eno zivljenje imamo.

New Report

Close