Najdi forum

res si lahko vesela in srečna!
sem misnla, da se to dogaja samo meni. dala skoz že 6 tipov, pri vseh one night stand, nobeden ni bil kasneje še za kaj več :S včasih mam občutek da sem magnet za takšne tipe, da mi je to enostavno usojeno, da me bodo vedno izkoriščevali. kar se tega tiče, sem že ful obupana, sploh nevem če bom kdaj srečna 🙁

Zdravo dekleta!

Jaz imam  pa eno vprašanje na to temo telefoniranja. Ker nisem preveč vešč v osvajanju in zmenkarijah, me zanima naslednje: Ko fantu zaupate svojo telefonsko, recimo po zmenku ali že prej, recimo na chatu, želite da vas kliče nato vsak dan? Nekaj krat na teden? Kdaj vam ustreza, da vas kliče? Tudi med vikendi?

Pa govora je bilo tudi o seksu na prvem ali drugem zmenku. Kako hudiča do tega pride? Kako vas fantje zapeljejo, kako pride do tega? Podrobnosti prosim :)) Dekleta dejansko to pričakujete? Kakšna so pričakovanja po prvi pijači?

Hvala vam neskončna! 🙂

Zakaj ne pokliče ali vas ignorira? Hm… Zakaj neki, kajne?
Katera si postavi takšno vprašanje, razkriva le, kako močan dvom in nezaupanje je v vas, da zanikate dejstvo in si tako težko priznate, da od vas moški nikdar niso hoteli več kot le seks, da je vajina zveza bila le skozi vaše subjektivne oči “nekaj posebnega”, da vas je ta moški “tako dobro razumel” kot še noben doslej, da je to le farsa…. Ampak je golo dejstvo, da ta moški ni bil nič posebnega, da je samo za vas moral biti nekaj izrednega (sicer ne bi bil z vami, a ne?), da je verjetno neresen, da pametna ženska nikoli ne bo pristala s takšnim profilom, ki je zrelostno-emocionalno na ravni pubertirajočega dečka.

In ravno tu tiči vzrok vseh vaših težav, ker če bi imeli več zaupanja v svojo žensko naravo in bolj zanašali na “šesti čut”, bi kaj hitro spregledale takšne “čičfiriče” in si z zavezanimi očmi izbrali ustreznega moškega. Žal pa se potem izprašujete pri 25, 30, zakaj me je do sedaj vsak zapustil, kako je to mogoče, morda še kaj čuti do mene, morda sem preveč vdirala v njegov osebni prostor, neupoštevajoč, da imajo moški radi “svobodo” – NE, takšna vprašanja se porajajo v glavah najstnic, ker so negotove, slepe, ko se (brezglavo) zaljubijo, zanikajoč, da so ti njihovi izbranci le odgovor na njihovo zmedenost, zakaj so pristale z nestanovitnimi.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Zakaj ne poklice po prvem zmenku???? Lep pozdrav prvega zmenka poljub na čelo. Po dvo urnem zmenku še lep poljub na usta?? Kaj tukaj ni jasno??

Si prevarala ???????????!!!!!!!!!!!!!!! Nisi vredna ljubezni, da ti bo jasno !! od nobenga je ne boš dobila… kako si mogla to narediti ?? Pika Poka !

Evo, jaz sem enkrat naredila točno tako. Razlog pa je, da je bil ta fant pred časom v zvezi z eno mojo malo boljšo znanko, s katero sva imele redne stike. Ravno v tistem času sem zvedela, da sta se razšla zaradi prevare z njegove strani in v trenutku sem zgubila vsakršno zanimanje zanj. Saj vem, lahko bi mu povedala, vendar se mi ni resnici na ljubo ni dalo niti pregovarjati z njim.

najbolj me pa razpen stavk: če je men tko hitr dala bo tudi drugmu. to govorijo samo nedorasli kreteni k se prepričujejo da so moški.
ženske mormo bit neke navidez nedotakljive princeske.. ampak pazi to.. ko pa igramo to vlogo pa spet ni ok.
sam to bom rekla; Bila sem v 10 letni vezi z enim fantom. Po končanju te veze (sedaj jih imam 30) sem šla po enem letu prediha na zmenek, od katerega praktično nisem pričakovala ničesar. No pa se je zgodilo nepričakovano. Najin zmenek je trajal 5 ur dobesedno. Šetala sva se po centru Ljubljane, pila jedla hecala.. pač dogajal nama je.. oba sva bila zelo sproščena.. jasno je bilo da nama je d best in da nočva domov. in kaj sedaj? ja šla sva k men domov in sva se poseksala. In zdej bo men en razlagu da sm lahka in kurba, ker sm dala na prvem zmenku? mislim v čem je dejansko razlika, a glumiš tm še tri zmenke, al pa če se pač zgodi se zgodi?

ne vem zakaj bi blo treba žensko na križ prbit. In ja. PO tem dogodku lahk nardim zaključek: sem lahka seveda, ampak samo če je nasproti mene nekdo ki v meni zbudi lahkoživko, kar se je zgodil natanko 2x. v 30 letih sem imela 2 partnerja. O.o. res sm pocestnica. iskreno tipa k tko razmišlja nočem niti bliz sebe, ker bo vsak k je bil okol mene (niti ne nujno v men) problem.

aja pa da ne pozabim omenit da s tem moškim še vedno hodiva na zmenke in sexava k dva zajca že 3 mesce. in ne. vmes nism dala nobenmu drugmu.


In si/sta vajin odnos že opredelila?

Zakaj bi morala že opredeljevat nekaj kar nastaja.
Če začneta to delat, bo nekdo pod pritiskom, naj traja dokler traja in se bo že nekaj izkristaliziralo.

Skozi zabavo, sex, sprehode in še kaj, se bolje spoznavata. Da bi pa že sedaj delala načrte, zakaj, aja potomci. Sama sem pri 34 rodila drugega otroka. Tak, da ni panike, saj je smisel, da uživaš, da nadoknadiš mogoče tisto, kar se ti zdi, da si zamudil, sploh če si bil v zvezi 10 let.

lp

pozdravljeni,

svojo težavo bom objavila kar pod to temo, saj se del navezuje na temo zakaj ne pokliče. že 3 leta sem v zvezi, bilo je nekaj vzponov in nekaj padcev, pa vendar nama je bilo vedno lepo. prejšnji vikend sem preživela s fantom in bilo nama je lepo. po navadi se vsak dan pokličeva..ali jaz njega, ali pa on mene. v ponedeljek sem ga poklicala jaz, potem pa sem v torek čakala njegov klic in ni bilo nič, ravno tako včeraj. zato sem ga poklicala sama in ga vprašala, zakaj me ni poklical.. njegovo obnašanje je bilo čudno in odgovoril mi je, da zato, ker mu ni “pašalo”. to me je zelo potrlo. mi lahko kdo pove, kaj se dogaja z njim? to sem ga vprašala tudi sama, pa je rekel, da ni bilo nič.. sem zelo zbegana glede tega in ne vem, kaj naj si mislim 🙁

Ker je burek na kvadrat

New Report

Close