Najdi forum

kako pozabit biusega? 1 leto je minil od kar sva koncala pa se vedno mi hodi sam on po glavi

nism se še nikol zazvalu str sm 15 let in glih zrd tega razloga nocm mt punce a mi lahko kdo razloz kak se zvali

Zakaj te bi poklical, ce je seks ze bil?

HEEEEE za vas ki se cakate ve bi pa rade vse vedele pa nic placale je pa ena knjiga ki prav dobro

izpise vse tole

Ta se imenuje “” ZAKAJ IMAJO PUNCE HEMOROIDE “” Edicija Grasset Paris V originalu po

francosko “” POURQUOI LES FEMMES ONT DES HEMOROIDES “”

Po Italijansko LE DONNE HANNO IL CULLO ROTTO
la prima volta

To je pa bla iditorialisticna reklama zdaj pa vam bomo to povedali kaj se godi med vami

in moskimi ki vas ne klicejo ze po prvem obisku …

Bom pa vzel en vzorec “” kadar greste v trgovino da kupite eno lepo obleko vi jo boste probali

da bi vedeli ce vam gre ce vam je vsec medtem ko jo probate -nategnjeno na sebi in zagumbano

ce je to dobra roba

ce je to luskano pri dotiku

ko ga v roke vzames ce to dobro sumi

ce je zares lepa barva

ce se dobro pocutite notri

ce vam ni prevelika

ce se giba ko se malo zaobrnete ali raztegnete

Pa se mnogo in mnogo drugih stvari ki vam bojo pomagale da se odlocite

za nakup ali izbiranje prav te obleke in nobene druge –to je tezko ker mozki kot zenske

pa imajo veliko vec drugih oblek in jih tudi gdaj pa gdaj zamenjajo pa tiste ki so mu ble vsec

vceraj mu niso vec danes ker vceraj so mogoce kaj popili in se niso zavedli da so ali pretesno ali

na presiroko notri vse te stvari racunajo tudi posebno se to kar vam gre po nekaj casa na zivce

in se slabo pocutite notri ali z njo … vcasih bomo oblekli eno ki nam sploh nebo vsec pa je tudi

potrebno se obleci ker bo noc mogoce hladna —v tem primeru upamo zmeraj da bomo eno bolj lepo

obleko najdli ki bo bolj prima pred vasimi prijatelji — nekaterih oblek sploh ne damo na sebe

ko smo med njimi da se nebi norcevali iz njih … oblacila so zelo komplicirana prav tako kot se

tudi vcasih dobro pocutimo v sportni obleki katera nas na siroko oblece ali pa tista premajhna ki

nas tihsci v katero smo se komaj zvlekli ….

cetudi vemo kaj nam gre pa se vseno poskusimo nekaj drugega da bi se se bolje kasneje pocutili

v tem kar nam je zares vsec .. mislim da sem vam zares skoraj vse rekel ce vi kaj to razumete

pa vam bo ze pomagalo da izberete obleko cetudi samo za eno noc …. tisto kar pa se dolgo leto

skrbno cuvamo peremo likamo ta je pa samo ena druge pa zares nemaramo ..

Za vse te izbircne pa lahko punce Zapojejo !! Enkrat moj vites =prinz pride in Na belem konju on z menoj odide/ po Françosko”” Un jour mon prince viendra sur son cheval blanc m’ amennera “”

Zakaj ne poklice?

Zato k je kreten in ne ve kaj zamuja!!!!

Pozravljeni.Prosim vas,če mi kakorkoli lahko pomagate.Spoznala sem človeka za katerega sem mislila,da je končno pravi..po več neuspešnih vezah.Je vdovec ostal s tremi otroci..njegova žena je bila moja kolegica.Bila sem pripravljena na vse..čuvala sem otroke jih vozila na bazen,čakala do večera,če bo mel čas…kupovala darila ind…Nekega dne po 3 mesecih se je začel čudno obnašati,kot bi bilo vse to samovmevno da pomagam njemu in otrokom še hvala ni rekel več.Ko sem mu nekoč napisala sms da bi rada naj mi saj 2 uri prej pove,če bo šel zvečer ven je čisto ponorel:da mu kompiliciram življenje, da tega ne rabi,da sem otročja in naj si poštimam v glavi.Zelo me je prizadelo!!!Ampak sem se opravičila, samo da ga nebi izgubila.No en teden je blo uredu potem pa spet njegova jeza živčnost in vedno sem bla jaz kriva..jaz otročja in tako sva si nehala pisat in se videvat.Zelo hudo mi je in ne morem ga pozabit,ko sva bila sama mi je izkazoval noro ljubezen, zakaj me je zdaj tako na hitro pozabil?Prosim povejte ali sem res delala tok narobe? Hvala lepa za vsak odgovor.

Zakaj vas ne pokličemo…ker nam PAČ ni tok do vas in NAM nikoli ne bo. Tista ki ji je res bila všeč, sem bil zagret in odgovarjal na klice, tista ki pač mi ni, me pa boli k****

A zakon z njegovo zeno je biu srecen, glede na to, da ste bile kolegice, ti je kdaj kj pojamrala?
Je mozno, da je tudi njo tko psihiral in jo spravil v grob?
Razmisli malo, ce je zdravo, da nadaljujes to razmerje? Tezko je pa sigurno, sploh ce si se ze navezala na otroke…

Dasypozdravljena!Ja včasih že na začetku mi je kdaj pojamrala,da ga mal nosi luna…pol nisva več o tem govorile priznal pa je da je trmast in da ga ni blo 14 dni k njej:(

Z njim je nekaj narobe. En moj bivši me je tako psihiral, za vse sem bila kriva, ni govoril z mano tudi po več dni, ptem se je pa delal kot da teh dni ni bilo. Imel je probleme z vsemi in sem vesela, da ni več del mojega življenja. Je en velik narcis, ki črpa energijo iz tebe in se prisesa nate, dokler ima od tebe koristi.

Pretehtaj kaj je najboljse zate…
Glede na to da ste bile kolegice, pa je najmanj kar lahko storis, da ohranjas stike z otroci in jim kdaj polepsas dan…
Iskreno ti zelim,, da si najdes bolj primernega partnerja zate… Takega, ki ti bo posvecal popolno pozornost in te ne bo na tak nacin vznemirjal…

Še en podoben primer. Z nama je bilo tako: spoznala sva se na koncertu, sva se pogovarjala, bila sem dokaj zadržana in to je bilo tudi vse, kar se je prvič dogajalo. Ko sva se razšla, sem mu povedala, kje me najde naslednji vikend in tip je dejansko takrat tudi prišel do mene, kjer sem mu po pogovoru dala telefonsko številko in dovolila, da me poljubi. Minilo je več mesecev, ko sva se po skoraj vsakodnevnih dopisovanjih tudi prvič dobila. Malo sva se pogovarjala, se zabavala, dokler ni sledil seks. Ker mi je prišlo preveč prehitro, je bil vidno zelo razočaran in zaskrbljen, češ da jaz nisem potešena itd. Iskal je veliko ‘izgovorov’ (mogoče je bilo res, še ne vem), zakaj ni tako vzdržljv itd. Ko je odšel od mene, me je močno objel in poljubil ter povedal, da se slišiva. Ampak minila sta že dva meseca, in tip se mi ne javi, ne napiše sms-a in ne pokliče. Želim si, da bi ga še srečala in se mela z njim fajn, ker to kar mi je pokazal kot oseba, mi je zelo všeč. Je oseba, ki se zna pogovarjati, in najbrž to pri njem zelo pogrešam (če že seksa ne ups). A je možno, da ga je tako zelo sram, da me ni znal zadovoljiti ali res enostavno ni več zainteresiran ker je dobil kar je iskal, kot pišete v prejšnjih primerih? Ga naj jaz prva kontaktiram, da mu dam vedet, da mi najni prvi seks ni bil toliko pomemben?


Ste res vsi izgubili stik sami s sabo, da morate druge spraševati kaj narediti? Kontaktiraj ga. Če se ne javi, pusti in pojdi dalje. Življenje je prekratko da bi ga tratili za ljudi, ki jim ni mar do nas.

Odgovorov je več toliko kot ljudi zakaj moški ne pokliče.Premišljuje, če je najdel pravo ali pa mu ni do veze.Svetujem ti, da prebereš knjigo Mu pač ni do tebe.Tam je tudi tema zakaj ne pokliče podrobno opisana.

Lepo se imej!
Vesna

Ne vem, morda zato, ker tudi oni potrebujejo potrditev, zaupanje
in še vse, kar tudi ženske naštevate. Razlagati v prešerni svet je nesmisel, če je le v prvem stavku. In kot drugo, ker preveč poslušate igrice in manipulacije in ob tem še gledate filme, namesto, da se začnete spoznavati z osebo, ki vas sploh zanima. Ker vas vedno zanimajo mnenja le drugih, ne pa človeka. Čeprav nisem moški.

Po mojem pa se ne gre za to, da človek izgubi stik sam s sabo. Včasih je več kot odlično slišati mnenje random osebe, pa čeprav je to na forumu. Smo tu za to, da si pomagamo, izmenjujemo mnenja in skupaj rešujemo probleme.

Kar se tiče pa problema pa, piši mu! Živi življenje, povej kaj si misliš in čutiš, na napakah se uči, namreč, življenje je res prekratko, da ne bi izkoriščali trenutke, mučili sami sebe in ne vedeli na čem smo. Srečno vsem!

Po mojem pa se ne gre za to, da človek izgubi stik sam s sabo. Včasih je več kot odlično slišati mnenje random osebe, pa čeprav je to na forumu. Smo tu za to, da si pomagamo, izmenjujemo mnenja in skupaj rešujemo probleme.

Kar se tiče pa problema pa, piši mu! Živi življenje, povej kaj si misliš in čutiš, na napakah se uči, namreč, življenje je res prekratko, da ne bi izkoriščali trenutke, mučili sami sebe in ne vedeli na čem smo. Srečno vsem![/quote]
Je dobro kdaj slišati mnenja drugih, toda vprašanje če ji bo to kaj pomagalo. Dokler ga sama ne bo vprašala, ne bo vedela. Ker zdi se mi, da bo sebe še naprej matrala in spraševala forumaše, namesto da vrže karte na mizo in reče bobu bob (beri: se s tipom usedeta in pogovorita). Sicer pa sem 25.11. v drugem delu napisal točno to, kar si ti napisala še enkrat, le z drugimi besedami.

Saj se mu imela namen pisat, ampak vprašala sem še za nasvet ali priporočilo, ki najbrž ni nikoli odveč.
Pisala sem mu, tip je bil takoj za, da se vidiva (še v isti minuti je odpisal), zmenila sva se za nedeljo zvečer, da pride k meni, ampak ko bi mogel priti, ga ni bilo. Niti javil se ni, napisal nič če mu je prišlo kaj vmes, niti naslednje dni se ni opravičil ali vsaj napisal in se zlagal, da je pozabil, nič! Danes sem ga srečala v mestu, kjer me niti poznati ni hotel, raje se je obrnil stran. Tega sicer nisem pričakovala, sem bila razočarana, ampak zgleda da je še en one night stand za mano. 😀

Zdaj vsaj veš, pri čem si.

jao, moški

^ kok sem vesela da mam koncno resnga normalnega fanta..konc teh igrackanj ;D

New Report

Close