Najdi forum

Kakor komu paše….

S sedanjim partnerjem sva počakala kar nekaj časa in nikakor mi ni žal za to. Vso tisto pričakovanje, napetost, želja itd. Pač stvari, ki jih prvi dan verjetno ne bi mogla doživeti (ali pač). Zdaj, po nekaj mesecih, ko se še bolje poznava, je spolnost začela dobivati nove razsežnosti, tiste, ki jih vsaj jaz pri seksu za eno noč ne bi mogla dobiti.

Pač vsak po svoje.

Kdo pa pravi, da ni bilo pričakovanja, napetosti in želje? Pa še kako! In to kar nekaj mesecev, le da si tega nisva povedala, ker nisva bila “deklarirana” oz. nisva hodila …Ko sva bila pa skupaj in je bila priložnost sva pa navalila takoj …
In ne vem, zakaj bi ti bilo kdaj kaj žal! Za nazaj nima smisla žalovati, smisel je samo, da se učiš za naprej.

Ko boš z ljubljeno osebo ene 10 let, ne pa par mesecev, ko je še vse sveže in novo in ko boš imela morda celo že z novo in drugo ljubljeno osebo več kot 3,4 leta, boš mogoče le razumela ali pa tudi ne, ker je itak vsak po svoje uštiman … In to je preklemansko res.

Mislim, te fraze: “Nikoli mi ni bilo žal”, “Ona gre z vsakim, ker mi je takoj dala” gredo z roko v roki. Navadne privzete fraze, ki ne nosijo resnice vsega sveta, so pa uzance življenja za ljudi, ki ne znajo živeti po svoje.

Samo toliko.
Jaz sem mojega fanta na prvem randiju dobesedno položila. Imela sva se super, pa me je kljub temu poklical prvič že ko sem se vozila domov, naslednjič zjutraj in tako naprej. Imava se super in se še danes smejiva na ta račun- ne morem pomagati, ampak on je meni ful privlačen.

S tem ko pa nekateri ne pokličejo bi pa jaz samo rekla, da očitno ne vedo kaj bi radi, poleg tega so mogoče še malo preveč negotovi.

Ljudje ki so seksualni ne morejo čakat po več mesecev, da bi izpadli bolj fini v očeh onega drugega. NE vem, zakaj treba tok čakat. Lahko pa tudi med čakanjem seksajo s kom drugim, vam pa blefirajo da z vami čakajo, na to ne pomislite?

Vsa čast. Tako se dela. Če bi jaz bila moški, bi si želela takšno punco, ne pa eno mimozo, ki bi se več mesecev delala nedolžna.

Mislim, da je fajn kar takoj stestirat kaj se ti ponuja. če so seveda vsi pogoji za to na mestu.

Nič narobe, če punca takoj da, ker v tej današnji gužvi samo pomeni, da si želi zagotoviti čimprej svojega plemenskega …. Kar ni nič narobe.

Je pa vprašanje a je bilo lahko kaj narobe, ko sta seksala enkrat. Se sploh nista poznala. Mogoče mu pa kaj ni bilo všeč, ga je odvrnilo, da bi to še enkrat izkusil … ?

Pa saj tu ni neke meje postavljene, kakor oba čutita res, da pa prvič res ne bi mogla, me še ni noben tako močno privlačil, da bi kr na prvem zmenku, sploh pa ni pogojev ponavadi zato, k sebi pa ne vabim neznanih fantov. Vse več pa je razuzdank kakor danes temu rečejo fantje in pravega moškega, ki ne išče seks le za noč take odvračajo.

Hei! Ja no prvi odgovor k si ga dobila je res dobr, če pa hočš vedt več pa lahk prebereš,
Greg Behrendet&Liz Tuccillo: Mu pač ni do tebe, pa Sherry Argov: Zakaj moški ljubijo mrhe.

V prvi knjiga govori o tem s čim moški pokažejo da jim dejansko nisi všeč, ker si tega ne upajo kr nočejo zgubiti koristi od tebe, ali si pač ne upajo kr se bojijo da jih boš ubila, obravnava vse od nevrnjenih klicov, do nadiranja, čudaštva, vseh izgovorov k jih majo “ne maram intimnosti, preživljam težko obdobje, sm pod stresom v službi ipd” do tega da je moški poročen in noče zapustit žene zate ,pač dokaj obširno.

V drugi pa kako z majhnimi “nepozornostmi” obdržiš zanimanje moškega ki ga spoznavaš ali pa si z njim že poročena. Avtorica razloži zakaj ni pametno takoj sexati, zakaj je bolje da tipa ne “loviš” in ga ti vedno kličeš, obravnava tudi vse vrste moških od tistih ki ne pokličejo, ki zamujajo na zmenke, ki pijejo v tvoji prisotnosti in to vse zato da bi te sprovocirali in preizkusili meje tvoje potrpežljivosti, saj jih zanima koliko si lahko privoščijo in še vedno dobijo nekaj od tebe. Razlga tudi zakaj moški tisto kar dobijo na pladnju jemljejo za samoumevno ipd, in zakaj na sploh ne marajo ustrežljivih pridnih punčk, ampak prijazne a vendar samozavestne in močne ženske.

pa še en primerček iz knjige: 🙂 Moški gredo na lov, spijo v umazanih vrečah, tri noči bedijo, jedo stvari ki se jih drugače ne bi pritaknili, in to samo zaradi užitka lova, ko se končno moškemu posreči da ulovi jelena, je ves ponosen in ga razkazuje prijateljem, najraje ga bi nagačil in postavil nekam v hišo da ga vsi vidijo 🙂 če bi mu pa tega istega jelena že ustreljenega prinesel na prag, se ga še dotaknil ne bi. Torej moškim so izziv ženske ki se ne pustijo ujeti takoj in tiste ženske cenijo, če ti tipa kličeš ali mu prehitro daš si samo divijačina na njegovem pragu :P.

oki malce kruto ampak vseeno. Sicer knjige ne nosijo nekega popolnega recepta kako uloviš popolnega tipa ampak samo svetujejo kako se izogneš katastrofi 🙂 jst sm obe knjigi prebrala so mi kr kul, pa čeprav temeljijo na raziskavah in anketah niso napisane kot neka jaka sociologija ampak so zabavne in razumljive.

Lp.Rebeka

Aloooo? Zakaj pa si jo tako grdo ožigosala? Zakaj pa so ženske ki se poseksajo ko jim je, razuzdanke in kaj so zate tipi ki to store? Ajaaa, moški, pravi moški, he he si me nasmejala. No vidiš, točno zaradi takšnih kot si ti (pa tudi jaz sem bila), obstajajo takšne razlike med spoloma. Moški ki jih dosti poseksa je as, ane, ženska pa takoj pokvarjenka in pr… Ja ja, malo morgen. Oboje je isto! Če se da ženski, naj se, zato še ni pokvarjena, ojej, od kod pa tebi da je seks nekaj pokvarjenega in celo nespodobnega? In da se mora ženska pazit bolj kot moški? Ma kje ti živiš ljubi Bog, tega več v družbi enakopravnosti ne bi smelo bit, tako so razmišljale naše babice, veš….
Mene pa je že kdaj kdo privlačil, da bi se takoj dala z njim dol – pa se nisem, ravno zaradi tega da ne bi veljala za razuzdanko ;), danes pa mi je žal in me je sram kakšna tepka sem bila, polna kompleksov in vplivov od svojih oh in sploh finih staršev, ki pa se seveda nikoli niso dajali dol;). Na koncu pa se vprašam, in kaj če bo nekaj ljudi, primitivcev ki so sto let za opicami, reklo, da sem lahka? Jaz sama vem kdo sem in jaz sama določam kaj bom s seboj in svojim telesom.
In kaj zdaj če primitivci rečejo da so razuzdanke – takšni tipi ki se dol dajo prvo noč z eno takšno pol tudi niso pravi moški ampak pokvarjenci, ane? Kdor se pa ne bo hotel dat dol, se pač ne bo, bo znal postavit meje. Sigurno pa ženska tipa ni posilila, torej : gliha skup štriha;).
Malo imaš ti komplekse, da ne boš sina vzgajala v kvazi jebača, punce pa v zadrto devico, to le čuvaj. Naj se vendar živi svobodno, lej jo, po svojih potrebah, željah!

Tip ali ženska ki se pa več ne javi, čeravno je bilo prvič lepo, pa ni vreden počenega groša in je potrebno vzeti to kot fakt da je šlo za fajn seks in nič več. Bolj me zanima, kakšni ljudje so ti, ki se ne javijo. Ma če ne drugo bi lahko klical in rekel: ej stara, erotika me je zavedla, sorry, imam punco, ali pa, ej ful si me privlačila in mi zmešala mozek, samo za nekaj resnega pa še nisem. A ni to dovolj in bi oba imela čiste odnose?

Zdi se mi, da si tega “pravega moškega” razumela precej po svoje in daleč od tega, kakor ga je definirala cutty.

Se strinjam. S tem si iris odgovorila, pri čem dejansko je.

Tukaj si zastavljaš isto vprašanje kot iris, zakaj moški ne pokliče, odgovora pa, kot vidim, tudi ti ne podaš. Gledano z neke distance se mi zdi, da je situacija vendarle precej jasna: gre za povsem različne poglede moškega in ženske na isti dogodek, torej t.i. one night stand. Medtem ko je moškemu to pomenilo kratkoročno sprostitev in enkraten dogodek (ki se torej ne bo več ponovil), je za žensko isto dejanje ponavadi nekaj povsem drugega. Konec tega enonočnega sexa moškemu predstavlja konec, ženski pa šele začetek. In zdi se mi, da se je ravno v tej situaciji znašla iris: medtem ko je moški pri sebi “zaključil avanturo”, je ona z mislimi pri nadaljevanju v resnejši obliki. Z drugimi besedami: moški nima interesa po nadaljevanju, torej po nečem konkretnejšem, odgovornejšem. Če bi ga imel, bi poklical, najverjetneje kar prihodnji dan. Zna pa se zgoditi, da bo slej ko prej spet izkazal interes za sex – torej vendarle poklical in namignil, da sexal bi pa še. To bi bil le še eden dokaz, da je moškemu šlo zgolj za tovrstno sprostitev.

Prepričan sem, da če omenjenemu osvajalcu postaviš tole vprašanje, te bo zgolj presenečeno pogledal in rekel “Odnos? Kakšen odnos? Saj vendar ni nobenega odnosa med nama, dala sva se dol in to je to”
Upam, da sem s tem odgovoril na tisto, kar te zanima.

Glede raznoraznih poimenovanj in podcenjevanj z izrazi, torej kdo je razuzdan, kdo lahek in kdo ni, pa tole: to je pri vsem skupaj povsem irelevantno in nepotrebno. Četudi si je svetnik privoščil avanturo z razuzdanko, so naslednje jutro posledice povsem iste, kot če je jebač spal s pridno punčko. Obkladanje s tem, kdo kaj je in kaj ni, je povsem odveč in često napačno. Kako pa naj mi vemo, s kolikimi je spal nekdo, ki je omenjen v tej temi? Mnogo ljudi tega ne vedo niti za svojega partnerja, kaj šele za nekoga, ki je omenjen v 3 stavkih. Je pa seveda res, da se bo ženske, ki se ne spomni vseh svojih partnerjev, slej ko prej prijel naziv “razuzdanka”, moškega z istimi karakteristikami pa “jebač”. Vendar koliko poznam takšne ljudi, jih to prav malo gane, tisti, ki jih tako poimenujejo, pa tudi nimajo kaj dosti od vsega skupaj. Morda zgolj dolg nos.

Odgovorila bom na maticevo vprašanje.

Zakaj daje ženska telefonsko št., če pa noče, da jo moški pokliče. Ker hoče biti prijazna in se boji povedat, da ji tip enostavno ni všeč hkrati pa ve, da je bolje da se tako obnaša saj jo tako in tako po vsej verjetnosti ne bo nikoli več srečal. Če pa bo pa se pač ne bosta poznala. Za moške pa je verjetno enak primer. Meni se recimo fant ni javil, ko sva že bila 3 tedne skupaj. 3 dni isem bila pri njem, ko sem šla domov je bilo še vse vredu, nasledni dan je imel on roj. dan meni pa je umrl najbolši prijatel, on me ni poklical, ker sem navajena, da me kličejo moški. Pač sem preveč vzvišana, da bi jaz klicala neke tipsone, zakaj pa bi? Naj dokažejo kok jim pomenim… potem se bom še jaz potrudila. No tu pa je bil ta problem, da me on ni poklical 1. dan, 2. dan, ker pa sem bila jaz vsa iz sebe zaradi smrti sem ga klicala 1 x, 2 x , 5 dni 6 dni in model niti ni prekinil, niti ni ugasnu telefon. Pač je zvonil v prazno. Zakaj je to naredil, predvidevam, da zato ker je bil krepko starejši od mene in ker me ni hotel užalit. taki ljudje so preveč šibki, da bi priznali in povedali človeku kaj se dogaja. To so slabiči na kratko povedano, takih ljudi pa je veliko. Sicer pa slabičev nisem več spoznavala, ker se jih hitro da pogruntat.

Včasih morate za ta vprašanja sebe vprašat kaj bi lahko bilo. Kje bi lahko bil problem pri vas in pri njemu….
Vsako človeško čudo se da rešit.

Srečno!

Na to temo imam še eno izkušno.
Z nekim fantom sva se spoznala v koloniji, je bil on zame čis zagred tudi potem kasneje. Seveda, pokazala sem mu samo toliko, da me zanima in nič več. Sem čez par let prišla do njegove št. in se mi je javil prvič, tako da sva se dobila, drugič ne več, da bi se dobili še z eno, ki smo bili takrat skupaj. Čez dobro leto ga zopet srečam in me on prepozna, on pride do mene vs vesel mi da svojo novo tel. št. ker mu tastara ni več delala in mi je oblubil, da se bo javil. Sem mu kar direkt povedala, da se ni hotel javit pa mi je odgovoril, da ga sploh noben ni klical. Prav, sem ga nekako zastopila. Ga kmalu po tem srečanju kličem in kličem in spet nič. Telefon zvoni v prazno. Tako da pač ne vem kaj je narobe z njem, tako dobro smo se razumeli, poznali pa se tipson noče javit. Kaj ima tako tečno punco ali kaj? Ga pretepa? Kak mesec nazaj pa sem ga spet srečala, videl me je sem se pa tokrat jaz delala nevidno. Ne vem ali ta osebek živi še v kameni dobi ali pa ima resne probleme.
V tem primeru zastopim kot nek strah, da bi se njemu kaj zgodilo, ker kokr ga poznam je bil vame zagledan še pa še.

BBC hvala za odgovor, ampak raje bi ga od cutty, ali si ti ona, oz. njena odvetnica, ali bilokaj?

In eno takšno gledanje od ženske je sto let za opicami, po mojem – ženska z večimi seksualnimi partnerji razuzdanka, moški pa jebač in ni primerno temu času, spada pa v čas naših babic, torej je staromodno in nima nobene veze z današnjo realiteto, kjer so punce in ženske že koraaaake dlje (tudi od nas) in si spolne partnerje jemljejo kakor jim je, pa za to niso nič manj vredne! Je pa res, da “iq pod 100 moški”, res še danes tako nazivajo ženske ki se rade dajejo dol, pa ne za to ker bi jih resnično imeli za prasice, ampak za to ker se jih boje-boje se da so fajn seksualno izkušene in za to se tem tipom z nizkim iqjem kaj rado zgodi, da jih spolno ne bodo znali zadovoljiti.

In od takšnih žensk kot je cutty ali pa tudi očitno ti bbc vzgojeni sinovi in hčere bodo še zmeraj sto let za opicami, ker jih boste vi vzgajali v tem duhu, torej da se vaši sinovi, fantje lahko seksualno razuzdano in neodgovorno, nemoralno obnašajo, dekleta pa naj ostanejo zaprta doma in najbolje da gredo v zakon nedolžna. O bože in kam gre ta svet???? In ja, punco hitro naučit gospodinjstva, da bo lahko svojim možicljem primerno stregla, sinove pa poslat ven, ker edino kar smejo znati, da so “pravi dedci” je pofukat vse živo.

Ta fant je očitno eden takšnih mater, ki ni znala vzgajat. Nevzgojen je, to je to, kakorkoli da obračamo. Vsak karakteren, lepo vzgojen in moralen človek bi se javil ter povedal samozavestno svoje mnenje! Zakaj se vendar skrivat, potuhnit, naredit “francoza”? Kdo to počne… Takšni ljudje so skrajno neprijetni za kakršnekoli vezi in odnose v življenju.

Pa da ti povem, tudi sama sem v mladosti razmišljala drugače, sem imela par znank, sošolk, ki so živele odprto seksualnost, imele kot največji “frajerji” (takrat seveda je še to nekako – nekako veljalo) dosti seksualnih odnosov, sploh čez vikende-če razumeš, pa so danes v zakonih in fajn ženske! Ti povem, da jim čisto nič ne manjka, ampak res čisto nič! Dobile so dobre tipe, poslovno jih je večina uspešnih, familije imajo porihtane, vsaj za tiste s katerimi sem jaz imela kontakt lahko trdim, da bolj kot povprečna ženska. Kaj pa jim je škodilo, se fajn imet? Ne pa me, tadruge, ki smo malo bolj pazile na splošno gledanje drugih mladostnikov? Ha ha, same zavore, bile smo prisiljene v neko gledanje, razmišljanje, zadrtost. Zakaj le? Ne glede na to kako si bil seksualno močan v mladosti, si lahko kasneje dober zakonski partner in starš, je tako?
Tudi sama sem do nedavnega razmišljala podobno za svojo hči in sina, danes pa čisto drugače. Če se bo hči s kom pojeb…, se pač bo, so what. Stala bom za njo, pazila le (kolikor bo v moji moči) da bo zaščitena in to je to! Ne pa da mi bo skrivala, se sramovala svojih nagonov, želja, radovednosti in zadovoljevala neke staromodne, blesave in bolane okvirje malomeščanskega gledanja. Seksala bo itak kolikor bo hotela, potem mi je bolje da vem za reči, je ne zaviram in dosežem, da mi laže in skriva. Kdo mi garantira, da se ne bo poseksala s prvim turkom ki pride mimo, aja – naj jo vzgojim da se bo cenila, saj pa se človek lahko ceni in ima kljub temu seksualno željo po nekem tipu, ane? Mi je pa že vredneje, da mi pove in se o tem pogovoriva, kot da mi nakvasi eno sliko o sebi, ki sploh ne ustreza realiteti. Tam niti roke čez kondome ne bom imela, kar mi je pa v končni fazi dandanes edino pomembno! In sina sem prav tako vzgajala v duhu ODGOVORNOSTI do soljudi. Saj če ti kaj ne paše, valda da ti vedno vse ne paše, imaš še zmeraj usta in glas, pa poveš. Direktno, odprto. Ne pa strahopetno bežat od problemov, se bat soočanja z neprijetnimi rečmi, kam to vodi? S takšnim razmišljanjem in dajanjem potuhe takšnim obnašanjem v stilu “on je tip, on si to lahko privošči – ti pa si dekle, si tega ne smeš”, uničujemo svoje otroke! Na celi črti.

Dokler živiš na vasi je verjetno to bolj pomembno, tam so ljudje žal nemalokrat zdolgočaseni in jih bolj kot lastno življenje briga življenje sosedov, ampak v velemestih in mestih več teh razlik med fanti in dekleti ni. Morda pri kakšnih zadrtih muslimanih ali mladostnikih z napačno vzgojo-vsiljenim mnenjem od staršev, kao: dobra punca si, če se ne vlačiš in istočasno: as si, če se dobro najebeš pred zakonom. Adijo pamet, ane? Vidiš, pol pa šinfate zadrte muslimane, pa čisto nič drugačni niste! Jaz bom ponosna, da mi bo hči povedala in bom vedela za njo, pri nas, v naših cajtih se je moglo vse skrivat, ker smo doma že imeli rompompom, ker smo menjali fante dva ali trikrat na leto… Vsiljevano nam je bilo NJIHOVO mnenje, začeli smo se sramovat svojih želja, skrivali smo, seksualno smo se zavrli in zato nemalokrat ženske uživamo v seksu komaj ko začnemo mislit s svojo glavo in se dokončno odlepimo od doma in vcepljenega nam nezdravega razmišljanja, ko se sprostimo in svobodno zaživimo svojo seksualnost.

Malo v razmislek, bbc in cutty, da ne bosta delala s svojimi otroci kdaj takšnih nezrelih napak.

Aja in še to, tisti ki takšne punce z one night standi, ožigosate za razuzdanke ste po navadi sami polni osebnostnih konfliktov in zablokirani sproščene želje po spolnosti. Pišem iz lastnih izkušenj, ker sem bila nekoč enaka ;)))). Zgražala sem se nad takšnimi puncami, v resnici jim niti takrat nisem bila fovš, ampak s kakšno pravico sem se zgražala nad njihovim svobodnim obnašanjem? Imela sem še zmeraj možnost, se obrnit stran in se pobrigat zase, ane?! Ali kaj? Saj me nihče ni silil, se brigat za njih… Jaz pa sem mogla pridno pazit, da bom v očeh vseh “poštena”, o je, in kaj imam danes od tega? N I Č !

Nov nick,

res ne vem, zakaj si svoje zadnje sporočilo namenila meni, ko pa pišeš o povsem drugih rečeh, kot sem jih jaz izpostavil v svojem zadnjem sporočilu. Sicer pa: a je potrebno biti odvetnik, da nekomu poveš, da je povsem napačno razumel nekoga drugega?

Kolko je 4×8? Bemu ;))

BBC, se strinjam s teboj, tudi z zadnjim odstavkom, da sem se oglasila v tej temi in takrat odgovorila cutty, je bil točno ta njen zaničevalen stavek o odpirateljici teme. To me je zbodlo in glede na to, da si se zavzel (se opravičujem ker sem mislila da si ženska, kaj vem kdo so bbcji ;)) ), za njo,
Prečitala sem ta stavek: ” Je pa seveda res, da se bo ženske, ki se ne spomni vseh svojih partnerjev, slej ko prej prijel naziv “razuzdanka”, moškega z istimi karakteristikami pa “jebač”. “
Nisem pa, priznam, dobro prečitala naslednjega ;))) in to je poanta, ker sem očitno mislila podobno kot ti.

Glede seksa in ostalih reči se strinjam s teboj, dodala pa sem pač še to, da tipček/ljudje na splošno s takšnim ignorantskim odnosom do soljudi (ne glede kje kdaj zakaj in s kom jih srečamo) na splošno niso ne vem kakšni kvalitetni karakterji in moralni ljudje, torej je itak sreča, da so bili samo enkrat v življenju. To je vsaj moje mnenje.

Pač potegneš črto: naseksala sem se, če je bilo dobro je super, če je bilo slabo mu jebem vse po spisku in čaooooo. Ker pa se vprašanje glasi: zakaj se moški več ne javi, je torej moj kratek odgovor: pokvarjen huljast hinavski karakter ki ne premore hrbtenice. Neodgovoren.
Nikakor ne gre za to, vsaj po mojem ne in ljudje zgoraj so to že iz svojih izkušen potrdili, da bi naj bili moški lovci in ko imajo svoj plen…. – larifari, ker tudi sama nimam negativnih izkušenj glede hitrega seksa v vezi, pa zaradi tega me še nihče ni pustil. Odvisno je torej na koga naletiš.
Upam da se strinjaš, če ne pa tudi dobro ;))).

Živjo, ne vem, če je ta tema še aktivna, ampak jaz imam tudi zadnje čase to vprašanje v glavi: Zakaj ne pokliče?! Zato sem se odločila, kar sem napisat situacijo, mogoče dobim kak nasvet, vsaj kako si izbiti to vprašanje iz glave..

Situacija je taka, s tem tipom sva bila vedno dobra prijatelja, hodila na kavice, v kino in potem sem se preselila v tujino, on je pa začel z drugo žensko, s katero sta se ne polno leto za tem poročila. Vmes sva se slišala samo čestitka za RD in NL. Oktobra letos me je doletela novica, da se ločuje, sam se je javil in mi to povedal (poročen je bil leto in 2, 3 mesce). Kot prijatelja sva šla na kavo, se pogovorila o tem in ostalem, rekel je da ima v glavi razčiščeno, da z njo ne želi več nič in je to enostavno konec. Obnovila sva svoj prijateljski odnos, kava, kino, vedno bolj sva se začela tudi dopisovati, slišati in potem me je povabil k sebi domov, kjer sva zasrala, no ja nisva sexala. Ko sem šla to noč domov, mi je poslal lep sms, da mu je bilo lepo z mano, naslednji dan se je spet javil, sva se slišala.. Potem sva bila zmenjena za kavo, ki jo je on skenslal, druge stvari so prišle vmes in naj bi se naslednji dan dobila, pa je spet nek prijatelj potreboval pomoč, ampak ja slišala sva se tokom dneva in noči normalno. Naslednji dan pa me je k sebi povabil, na začetku je bilo malo nerodno, ker se od takrat, ko sva prvič zasrala, nisva videla en teden.. Nekako sva se zadrževala, potem sva pa spet zasrala in tokrat tudi sexala. Vse je bilo lepo, lepo se je poslovil, rekel se slišiva, itak sva na zvezi, itd. POTEM PA NIČ..

Hmm, se naj jaz javim, počakam, pustim da se on spomne?!

Verjetno sm že pozna za odgovor. Pa vseeno. Menim, da si bila temu moškemu samo prijateljica, s katero lahko tudi seksa. S prijateljico ne hodiš, se ne poročiš, načeloma je tako. Začutil je pritisk iz tvoje strani in se umaknil, ker ni želel zveze in mu je vajino druženje pomenilo samo beg in nič več. Za zvezo bo poiskal kakšno drugo.

Ohh kot bi brala svoj post. Midva sva se sicer nekajkrat še pogovarjal po mailu in tudi po smsih ampak to je pa tudi vse. Zgodba je pa ista kot pri tebi ki si to objavila. Menila sva se za ta vikend da se vidiva. Sva se zmenila da mi danes javi kako pa kaj ampak od njega ni glasu :(( Mi je pa res všeč.

Ko ni poklical si dobila odgovor.

Preberi si kakašno knjigo o moških npr.od John Gray Moški so drugačni, ženske tudi.Tm boš našla vse odgovore na moško tematiko pa tudi o nas ženskah piše marsikaj zanimivega je omenjeno za oba spola.Se splača prebrati, če ti je za brati?

Lp.Vesna

New Report

Close