Najdi forum

Žabarija….

Eh, daj Angel, ne pretiravaj. Meni se zdi, da se folk iz Žabatowna bolj usaja proti Štajercem. Pa kaj pol? Boli me zizek.:) Sicer pa, če ne poznaš heca, je to tvoj problem. Jaz poznam kar nekaj folka iz Žabarije ali okolice, pa se fajn zastopimo. Sicer pa, si se ti spustil/a na nižji nivo, s tistim, da smo kmeti, pa iz sela, ipd. drugače pa meni pač Lj kot takšna ni všeč in nimam nobene želje živet v njej. Prav tako ne bi živela v nobenem večjem mestu v Slo-torej tudi v MB ne, čeprav sem štajerka. Pač raje živim na selu, kjer imam mir, pa še v kopalkah lahko pred hišo ležim, brez da me kdo gnjavi.:))

Sicer pa a sploh veš kako so nastali Štajeci? Ko je prišlo do naselitve Slovanov na naših tleh, je folk prispel do Ljubljanske kotline in pol je tam bila postavljena tabla in puščica, na kateri je pisalo MB-130 km. In tisti, ki so znali brat, so šli v Mb, tisti, ki pač niso znali brat, pa so ostali v Lj!:)))

No, zdaj pa se razpihuj, kako sem nesramna:)))

"Srce se ne prodaja, ne kupuje...se daruje!"

žabarji so u lublan uni k na morost zvijo…Od iga pa ke do burunice pa berzuce…

Daj nehi, no… Kriza je, če voziš za kakšnim, ki ima KR na tablici :(((((

ucash je blo hudo ce je biu KR pa u katrc…..

Koliko se jaz spomnim, je bila vedno kriza, če si se vozil za kakšnim ali pa pred kakšnim, ki je imel CE na tablici.:)) Vedno se je govorilo, da Celjani ne znajo vozit.

"Srce se ne prodaja, ne kupuje...se daruje!"

Ja, jaz tut za Celjane vem samo. Pa za Italijane! :)))

Sinthija napisal:

> Ko je prišlo do
> naselitve Slovanov na naših tleh, je folk prispel do
> Ljubljanske kotline in pol je tam bila postavljena tabla in
> puščica, na kateri je pisalo MB-130 km. In tisti, ki so znali
> brat, so šli v Mb, tisti, ki pač niso znali brat, pa so ostali
> v Lj!:)))

:))))))))

Kolikor imam jaz izkušenj z Italjani, so kar kul vozniki – potegnejo in ne mečkajo v križišču…. tko kot nekateri :((

u italij pa u spanij na cest km prids sam ce se boris za svoj mest u promet…je kr zur tm vozt…..

a midva pa kar povsod klepetava :))))

No, vsaj tukaj se strinjava… meni so tudi všeč vozniki, ki znajo hitro reagirat in se spelat s križišča …

To vama dam pa totalno prav!! :)))

;))))

čudn antvort ajša ?

Joooooj ste nardil celo dramo z enga zajebantskega vprašanja…pa še nekaj žalitev na moj račun…..lepo,lepo naj še enkrat povdarim,da nimam nič proti nobenmu….tisti k ste pa šimfal kogarkoli ste pa dodatno podprli mojo tezo :))))

lp :))

Raje priznaj, da si zamočla in se ne potunkaj še bolj. Nekdo je v hecu napisal “Žabatown”; ti pa zavajaš, da je bil žaljiv in da je napisal Žabarija.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Točno! Nekaj sem že davno pogruntal

večja mesta = veliko daš, dobiš malo ali nič
okoliški kraji, manjši kraji = veliko daš, dobiš še več

🙂 Pa ni ga boga da me prepriča v nasprotno 😉

V kaj pa investiraš? :)))

reduslim svizzera in farmacia
RodneyWot

Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close