Najdi forum

Žabarija….

pa zakaj hudiča se vsi štajerci tok ogrožene počute pred ljubljančani…pa to je za popizdit no!!!!!! Jaz navedem vprašanja in nekaj kritik o dveh LJ klubih…pa evo vse kar dobim od njih je…..hvala bogu,da nisem z žabarije….ja jaz pa lahk pol rečem,hvala bogu,da nisem s tistih sel k vi….pa se mi zdi to brez veze se tko skos drkat…kdo hudiča vam kaj hoče,da se skos usajate proti ljublančanom!!!!!!!

Moje vprašanje je bilo zgolj za tiste,ki kluba poznajo….ne pa za take,kot je napisal Playboy…če se štejete v uno skupino ljudi k pride iz VASI v mest pa mislite,da vam vsi kaj hočjo…dejmo bit mal bol strpni pa manj paranoični….

P.s: mojadva starša in vsi sorodniki so štajerci,tko,da ne bo kakšnega izžvižgavanja pa govorenja,da sem fina….zanima me le zakaj morte bit zmeri took nestrpni do Ljubljane in njenih prebivalcev..??????!!!!!!!???????

Mogoče je pa tukaj zadaj skrito ljubosumje in fovšija,hahahahaha :)))
bye :)))

Eh, dva sta napisala “Hvala bogu, da nisem iz Žabatowna”. Zraven je bil nasmešek. Mišljeno je bilo kot štos, dekle drago.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Ne osebno jemat vsega, kaj tu prebereš.
Jaz dostikrat rečem kaj kao proti žabatownu, ampak je to čist fora. 🙂

Spet isti bla bla, da je odvisno od vsakega človeka posebaj, ne iz katerega mesta (države, vere, narodnosti, whatever) je.
Morš vedet, da večina tega ni nič druga kot pač podzavestna fora, ker imamo mi to kao v krvi. Štajerc bo podzavestno rekel kaj čez Žabare, ker je tega navajen, pa to ne pomeni, da res sovraži Ljubljančane, tak da ne se bat!

Upam, da razumeš, kaj sem hotla povedat.

Študiram v Lj in ker pač govorim čisto po štajersko, ker sem pač Mb-čanka, zmeraj poslušam pripombe, vsak se pikne v moj naglas in besede češ “Štajerka”, pa mi prav prisrčno dol visi.
Še vsakemu s ponosom povem, da ja, da sem Mb-čanka! Ne jemljem pa tega niti malo osebno.
Enkrat sem na faksu predavateljici gobec stegnila, ko je nekaj sukala glede Mb-a, pa se mi še zdaj maščuje, baba nora, pa kaj, boli mene!

Aja, še to- ne bi ravno Mb-a označla za selo, ker pol lahko komot označimo tut Lj za selo, če primerjamo z nekaterimi drugimi mesti na svetu!

nova
Uredništvo priporoča

ja ok….gospod dragi mene sam zanima,zakaj se štajerci skos usajajo proti ljubljančanom….še enkrat si preber če nisi zastopu….

Ti deklica, imaš problem. Nihče ni napisal žabarija, ampak Žabatown..

če lahko vi na trenutke spuščate cinične pripombe o “kmetih” in Štajercih, jih lahko najbrž tudi mi o vas, kajne…

Če ne razumeš malo heca, pa ti jaz ne morem pomagat.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Zato mogoče boljše, če se v Ljubljani po srbsko meniš. Pol mislijo, da si čefur, njih se bojijo ko hudič križa.:)))

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Angel je se mi zdi ON

al pa tud ne, se mi zdi, da sta tukaj dva angela

:)))))

Na kaj se pa to žabarjenje sploh nanaša????!!!!

kaj ste se zdej na nas, dobre ljudi iz prestolnice spravil, a?
sebe poglejte. tam do celja so še normalni, maribor in oklica pa ojoj;))))))))
lp, iz ljubljane!!!!!!
!?!

Lj ne znajo vozt^^

oprost ker proti žabarom nimam nič. Tud sam sm tam študiro, pa neki kolegov mam tam. Sam če si misliš, da je Lj kaj večje selo kot so sela na Štajeri pol boš pa mogu ti tud plašnce z okov dol vrečt. Ker Lj je zame tud mal večje selo.

kar kregajte se, mamo saj čefurji mir

To verjetno ni Ajši namenjeno, ali?

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Punca je.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Ajša, oprost. Angelci, pa sam to napiso sm, da se eni ljubljančani nosjo, kot, da so” izvoljeno ljudstvo”, vem pa da tud pr nas mamo take. Se mi pa tako prepucavanje zdi čist brezveze. Podobno tipa:Rode je šel, Džamija, Izbrisani. Nič nimam proti Ljubljani, kaj hočeš sm se rodil pač tu.Mnogo boljše se mi zdijo teme: Jz mam pa majhno, Men pa v desno vleče etc.

Mala žaba najglasneje kvaka. I *srčk* Žabatown!

lp ajs :))

Hvalabogu, da nisem iz Žabatowna 😉

:))))))))

lp ajs

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close