Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja vzgoja brez udarcev – vprašanje

vzgoja brez udarcev – vprašanje

ej ti nek povem ce ti tamau nagaja mu treba prmazat eno uzgojno tako se bo spametoval , te spostovau cene bo pa ene ščene RAZVAJENO imam izkusnje sm vidu dost takih primerou,pravm cene bo zlepa bo pa zgrda

Sama potrpežljivost pri vzgoji otrok je odvisna tudi od najosnovnejših dejavnikov, ki jih potrebujemo za preživetje.

Sam sem imela prva 2 otroka pri 21 in 22.ih letih. Z možem sva imela stanovanjski problem rešen, vendar finance neurejene. Ni bilo rednih prihodkov in s tem posledično živčnost, s tem pa tudi nisi pozitivno vplival na otroke. Od tega je zdaj že 12 let, vendar vem, da sem bila večkrat krivična do otrok, nestrpna. Ko sta bila manjša sem jih največkrat sama čuvala, ker je mož služil denar. In dva majhna otroka, cel dan skupaj z mano-večkrat sta me spravilaob živce.

Zdaj imam 33 let, imava 3. otroka, oba zaposlitev (finance urejene). vam povem bogovsko!!

Tako sem potrpežljiva, s tamalim se pogovorim, če je naredil napako ga opozorim in mu razližim zakaj se to ne dela. Z večjima se zdaj skupaj ukvarjamo s športom (družinska ekipa), mož je več doma.

Za otroka moraš biti zrel. Jaz pa malo po dvajsetih letih še nisem bila.

New Report

Close