Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Posvojitev otroka in rejništvo vzeti mi hočejo hčerkico!!!!!

vzeti mi hočejo hčerkico!!!!!

Ja malo se je zapletlo s tem,ker so mi odsvetovali da v nosečnosti pridem čist na nulo,pa tudi abstinenčne krize pri dojenčku niso pričakovali,glede na odmerek.
No glavno da sem zdej tudi to prestala.

Bi pa še povedala kaj si sedaj ko nisem več na metadonu mislim o njem.
Zame je metaton in droga in zdravilo.Odvisno od osebe zakaj ga uporablja.Zame je bil absolutno zdravilo,saj sem imela priložnost,da počasi,na zelo neboleč način pridem do tja,kjer trenutno sem….čista….čista….ČISTA!!!
Ja še Aspirina nočem več vzet!:))

Dragi forumci!

Ali ste se kdaj vpršali, zakaj ljudje pišejo pod psevdonimi na te strani?

In zakaj je dete bilo rojeno prezgodaj?
A zato ker je metadon zdravilo?
A so iz metadonske res prijavili kar tako brezveze? Ali to naredijo le, kadar gre za izredne zlorabe in večkrat pozitivnih rezultatov?
A se rodijo otroci odvisnikov prej zato, ker pokajo od zdravja?
Ali ima kateri od staršev kakšo spremljevlno bolezen – na primer hepatitis?
Ja? Ste se vse to vprašali???

Mislim da čisto vse na teh straneh žal ne more biti res.

Zelo neodgovorno je biti noseč in jemati trde droge!

ne obremenjuj se z negativci.kapo dol.ostani na svoji poti,glavo pokonci zaslužiš si medaljo.še kaj se javi…

Žal ni tako, CSD so gnoji, ali to ljudje ne zastopijo, saj so pred kratkim odvzeli mamici tri hčerkice, namestili že v rejo, brez pravne osnove, pa ženska nikoli ni bila odvisna niti od alkohola niti od drog. To gamad je treba uničit. Ne opravljajo svojega dela, uničujejo družine.

Pokliči varuha otrokovih pravic.

Ko sem prebrala to zgodbo je bil skoraj kot de ja vu.G.munc mene je socialna pustila na cesti brez oskrbe,kje bom spala kaj jedla pri11 letih to je bila od takrat moja skrb ,pri 12 so me prodajali in posiljevali ,tudi moj stric.No zdaj sem 15let na metadonu in zdravnica pravi ,d eni pač celo življenje ostanejo na metadonu ,lahko na čisto nizki dozo saj ni prioriteta centra pucanje z metadona ampk drugih prepovedanih drog.zdravila dobiva za domov za en teden in še moje za psihozo.hočem povedat da ko sva s sinom hotela iz porodnišnice kjer sva bila teden dni,je zdravnica na vprašanje kdaj gremo lahko potem domov,zagrozila da ona otroka ne bo odpustila,ker ga kao nimam kam nesti a je bila pri meni patronaža,ki je videla vse oprano in zloženo za sineta in da če bom kljub temu šla bo poklicala policijo.Pred mano je socialna delavka s porodnišnice rekla “,ja zgleda ,da je bil otrok res res zaželjen a misliš po petih otročkih ,ki svajih izgubila pa ta šesti verjetno ni napaka!!!!!Zdravnica je preden je odvihrala vemn rekla da se ona ne bo nč več z mano pogovarjala,da jaz grem lahko domov otrok pa bo šel naoddelek a?katera mama bi tako pustila otroka.A vedela sem da če zdravnico na pičko ruknem bo to meni v minus čeprav je v meni vrelo TO JE MOJ OTROK;JAZ SEM GA NOSILA;MENI SO PREREZALI TREBUH;sploh pa ker sem bila skrbna mama na oddelku sem se počutila izdano,ko so se zlagali,da sem preskočila hranjenje,kar je bila laž ,kar so kasneje ,ko sem klicala ljudi,ki jim doktorca s porodnišnice ne seže do kolen.Rekla je d ga bom kao lahko odnesla ko bo socialna vidla če ma kam iti!rodila sem 19.1.2012 pa jih do septembra skoraj še ni . a tolk dol naj bi bla ali bil v porodnišnici.UKRASTI SO MI HOTELI OTROKA I N NE VEM ČE SO ŽE ODNEHALI!

Drage mamice, drage odvisnice od drog…žal ne morem sočustvovat z vami, ne morem napisati da se mi smilite, da ste si boge, ker vas roka zakona tako tepe…še bolj bi vas mogla…
Zasvojenkam bi morali zakonsko prepovedat rojevat otroke.
Nisem še videla otroka drogerašice, ki bi bil normalno vzgojen, normalno pripravljen na svet…še vsak se je rodil z iglo v roki in tako tudi nadaljeval.

Drage zasvojenke, ne zatiskajte si oči…vse kar pišete, pišete pod vplivom drog, ki vam megli razum…lažete sebi, lažete nam, lažete svojemu ubogemu otroku.

S tem,da bo ubogi otrok šel v rejništvo, mu bodo samo pomagali…pomagali, da bo zrastel v normalnega otroka, normalnega človeka.

Bodite realne…če že imate res tako rade svojega otroka, ga prepustite v roke nekomu, ki ga bo res imel rad…ve imate rade samo drogo.

Avtorica, čestitam za tvoj uspeh in velik trud. Želim ti veliko sreče, veselja in zdravja. Želim ti veliko lepih trenutkov s tvojimi otroki in čimmanj skrbi in sekiracij v nadaljne.
Ne oziraj se na strupene jezike na forumu. Ti, v primerjavi z vsem kar si med zdravljenjem prestala, niso nič. Bodi ponosna na svoj dosežek, saj si do sedaj dosegla veliko.
Sedaj pa delaj na tvojih otrocih, saj so oni tvoj največji zaklad in tvoja prihodnost.

Tadeja sem: Od kje pa tebi, da imajo rejniki otroke radi’

Hvala vsem,ki ste me podprli….smo zelo srecna družina,li se trudi in ustvarja.aja,sedaj tudi brez metadona 16 mesecev :)) brez ostalega pa ze 3 leta in 3 mesece!!! JUPIIII

Moj mnenje je, da bi morali vsem odvisnicam vzeti otroke in jih dati v rejo.
Če si želijo otroka nazaj ga seveda dobijo, ko so najmanj 1 leto čiste in imajo urejeno življenje.
Otrok ima pravico do zdravega življenje, ki mu ga odvisnica ne more ponudit (sploh če je tut med nosečnostjo fiksala).
In socialne službe imajo dolžnost varovai to otrokovo pravico, ne pa pravice matere, ki “je bila v treh mesecih samo enkrat pozitivna, pač nima službe tako kot še mnogo drugih, je zlobna psihologinja napisala, da ni dovolj motivirana in bla bla bla….”

Upam, da ti vzamejo otroka. Sram naj te bo narkomanka!! OTROKA SI DROGIRALA!!!! Fuj nesnaga!!!! Smili se mi otrok, ki si ga donosila, pa še tisti, ki si se kljub drogam spet odločila zanj! Narkič nesposobni, fuj!!!! Tebi želim samo piiiiiiiiiiiiiip, otrokom pa boljše starše.

Ok,ok…moja dva prekrasna otroka že imata najboljše starše…naju 🙂 Ker sva naredila za njiju več kot marsikdo drug,ker naju imata rada,in midva njiju.Pa tudi narkič nisem več…že cele 3.5 let.Cenim pa vse odgovore…tiste pozitivne ki ti vlivajo upanje,da še kdo verjame vate…pa tudi negativne,ki ti dajajo moč,da si še bolj močen.Lep pozdrav!

mamica ponosna sem na tebe da si to dosegla.
Tisti negativni pa se vprašajte kako je otrokom v družinah, ki jih psihično in fizično zlorabljajo pa jih kljub pogovorom na sociali in šoli vrnejo nazaj domov v bedo. Sama sem bila v taki družini in ni lepo verjemite. Ona pa če se je odvadila vsega je lahko otrok srečen da mu nič ne manjka. Sploh pa ljubezni, ki jo največ potrebuje.
Ne bit nesramni, vsi delamo napake in vedno jih bomo delali. Ona je pač ena izmed tistih, ki je odprla oči in prenehala. Vsa čast njej. Če mene vprašate bi rajši imela njo za mamo kot pa mojo ki je bila alkoholik, oče me je pretepal dokler se nisem odselila pa sem vseeno morala živet z njima.
Tako da, mamica misli na otroka in vse bo dobro. Objemčki vsem.

Tk.alexandra…hvala,hvala,hvala…..za tako lepe besede 🙂 objemcek nazaj

avtorici posta.le tako naprej.hvala,ker si delila tvoje življenje z nami.vztrajajta na svoji poti,saj kot sama vidiš je vredno.si edinstvena in posebna.srečno!

Ne laskaj si, da že 3,5 let nisi narkomanka. V prvi vrsti boš zazdravljena narkomanka vse svoje življenje. Kot drugo, pa si “čista” šele takrat, ko ne uživaš popolnoma nič alkohola, psihotropnih snovi in prepovedanih drog. Mednje spada tudi metadon, tako da očitno ne abstiniraš niti 2 leti. Če si v tem času užila alkohol, pa to sploh ni bila abstinenca. Glede na tvoj način razmišljanja obstaja resna nevarnost, da boš ponovno zašla v odvisnost. Če ne ravno v prepovedane droge, pa v alkohol ali tablete.

Ne bom napisala ničesar kar že niste prebrali. Ampak se mi zdi pohvale vredno, kako je mamica 022 vztrajna. Nikogar ne želim obsojati, ne želim razglabljati o tem, ali je metadon zdravilo ali droga, ker nima smisla, vsi imamo o tem svoje mnenje. Važno je samo to, da je mamica ob napaki, ki jo priznava, odprla oči in se ob vseh problemih, ob vseh teh negativnih mnenjih, ki sem jih prebrala tukaj, odločila, da temu naredi konec in vsem dokaže, da za otroka lahko postane “čista”. Uspelo ti je, draga mamica 022, vsem nam, ki smo prebrali tvojo zgodbo, si dokazala, da imaš toliko moči, da se postaviš po robu vsem negativcem, ki so ti zbijali moralo in zaupanje. Čestitam ti!!! Vso srečo ti želim v življenju, tvojemu otroku mislim pa, da bo (ko bo odrasel) v ponos, da si to naredila zaradi ljubezni do njega! Vztrajaj še naprej in vedi, da nas je kar nekaj (ki te osebno ne poznamo) pa vendar po celi zgodbi VERJAMEMO VATE. Še enkrat : POGUMNO IN SREČNO NAPREJ!

Hvala,hvala…100x !! Kr solzne učke sem dobila,ko sem tole prebrala.Naj delim še to…imam službo!! Redno!! In z veseljem jo opravljam 🙂 počasi pozabljam svoje staro življenje,pustila sem ga za sabo,kot da ga nebi bilo.niti malo ne hrepenim po njem…vesela sem,da sem prisla do sem,kjer sem zdaj in kincno se pocutim normalen človek.ni mi tesko govoriti o preteklosti,ker vem,da se ne bo ponovila. Lep pozdrav vsem!

Pozdravljena mamica022.

Nikoli nisem bil narkoman, tudi nihče v moji bližini, kaj šele da bi imel izkušnje.

Pa vseeno čestitam, me veseli da ti uspeva, želim ti vse dobro tebi in tvojima otročičkoma. Ostani na tej poti ki si si jo začrtala……

Držim pesti!!!!

Uroš

New Report

Close