Najdi forum

Le kdo se zaljublja s pametjo in misli na to, kaj bo čez 10 ali 20 let? Žal pa streznitev običajno vedno pride.
Če ne prej, boste videle, kaj to pomeni, ko boste stare 45 ali 50 let, ob sebi pa imele 15 ali 20 let starejšega moža.
Poznate kakšne ženske teh let, pa kakšne toliko starejše moške? Pa malo primerjajte.
Se vam zdi to res tako idealna kombinacija?

Menim, da ni nič narobe, če so ti všeč malo starejši moški. Ne poznam te, zato je mogoče vzrok temu, da si ti bolj zrela in zato so ti všeč starejši moški, ki “naj bi bili” bolj zreli. Moje stališče glede tega je, da ni rečeno, če je moški starejši, da je tudi bolj odgovoren in zrel za resno zvezo. To je zelo relativno. Lahko je tudi mlajši, tvojih let ali malo starejši pa bolj zrel in odgovoren kot tisti dosti starejši. Mislim, da tu ni pravila.
Ali si že bila v razmerju s starejšim moškim? Če nisi, nimaš izkušenj in ne veš, če bi delovalo. Odvisno, kakšnega bi srečala. Prepričana sem, da moraš najti najprej v sebi odgovor, zakaj so ti všeč dosti starejši moški. Če je to zaradi očeta, ki ga praviš skoraj nisi imela, ker je ponoči delal, podnevi spal, se malo poglobi, ali lahko to sprejmeš in očetu odpustiš, ker ti ni bil dovolj prisoten. Če je ponoči delal, je bil sigurno skrben in odgovoren oče, ki je skrbel za svojo družino. Prav gotovo te je imel tudi rad, samo tega ni znal pokazat. Ko boš sprejela, da je tvoj oče pač dal vse, kar je bil takrat zmožen in sposoben dati (mislim čustveno) boš odpustila in ti vzorec, da nisi imela očeta, kot bi si ga želela, ne bo več potreben.
Prepričana sem, da je veliko na tem, ali smo pripravljeni določene vzorce iz svojega življenja pustiti za sabo, s tem, da jih prepoznamo, predelamo in pustimo za sabo. Tako lahko gremo naprej.
Želim ti, da najdeš pravega, pa naj bo to mlajši ali starejši.

Sonjaa ali ni lepo, ce imas ob sebi nekoga:
– od katerega ne pričakuješ, da vse zna, vse ve, tako da se moras tudi sama potruditi, tvegati, “plavati”, da se imas možnost učiti ne le iz enega vira. To ti krepi samozavest.
– da ima iztrošenost telesa podobno tvojemu in energije kot ti,
– da se skupaj učita življenja
– da si morata materialne dobrine šele ustvariti in s tem povezan trud in strpnost, ki krepi vajin odnos, spoštovanje, ljubezen.

Meni se zdi trditev, da smo mladi moški oz. fantje manj zreli od žensk preveč splošna. Mogoče bi bilo bolje, ženske se večinoma prej začnete ukvarjati z eksistenčnimi problemi, družino, odnosi…. , mi pa imamo možgane zaposlene z drugimi rečmi, no preostanek možganov, ki se nahaja nižje od pasu, pa itak vzame mnogo časa in energije, ker nas je pač narava takšne naredila, da vas mnogokrat pasivne v tem pogledu aktiviramo in da nas ve na to našo slabost prevečkrat lovite.

Prijateljica ima obratno težavo. Ugotovila je, da so ji všeč premladi.

Sem 38l tip rad imam sex sem v Kamniku piši mi

New Report

Close