Najdi forum

Aha, pa mogoče se strinjam tudi s predlogom, da njo obvestiš anonimno. Mejl z x naslova, anonimno pismo.

Si jima pri seksu držala svečo, da si tako sigurna.

Baje je nekoč nekje en modrec dejal da bi bilo mnogo mnogo manj problemov na svetu če bi se ljudje nehali vmešavati drug v drugega.

Glej,jaz sem bila tista,ki me je varal tam z eno mlečno.Že poročena z otroci in po spoznanju mi reče prijateljica,da ga je dvakrat videla z drugo,pa mi ni upala povedati.Vedela je,da trpim,da sumim,da ga ni doma…Zamerila bi ji lahko,da mi ni povedala,pa ji nisem.Verjetno je še kdo vedel.
Veliko rajši bi imela,da mi pove človek.Raziskala bi sama.Saj tudi sem.

Povej,na kakršen koli način.Mogoče anonimno.Saj poroka bo čez dva dni.Zakaj nisi prej ukrepala?NI prepozno,samo ne čakaj in ne molči.
Vsak si zasluži resnice.Ne poslušaj tistih,ki ti pravijo ne se vtikat.Saj nisi iz železa.Če ti kaj prijateljica pomeni,ne moreš biti tiho.
Povej njemu,da veš.Povej njej v oči ali anonimno…Najdi način!

kdor ne skače ni slovenc.

butl

Ma svašta ej… po moje ste za to, da ‘naj bo tiho’ predvsem tisti, ki ga serjete naokoli…
Al je to ‘da vsi to delajo’ kao nenadoma postal že dovolj tehten argument, da vržemo načela in fer play v kanto!? Ovce. Taki imejte vsaj jajca, da se ne vežete in poročate, če tega niste sposobni.

Jaz bi dala vedet – če je kdo daljni, bi poslala sporočilo anonimno, sicer bi pa ”grešnikoma” dala čas 1dan, da povesta sama, pol bi šla pa v akcijo.

Men pa neki ni jasno… Avtorica je omenila, da nekdo vara svojega partnerja in nikjer ni zapisala, da je to moški ali ženska… Skoraj vsi pa odgovarjate kot da vara moški… 🙂
Zdaj ne vem, a kar neki predvidevate al ne znate brat?

Drgač pa imam za sabo že izkušnjo, ko sem prevaranemu povedala, da ga njegova baba vara… Pa ne vem, če bi šla še 1x čez to… Vrjetno bi še 10x več vnaprej premislila (čeprav sm tud takrat) in vprašanje, če bi se še 1x odločila, da povem… Ker odziv pri obeh, sploh pa pri varalici, je bil takšen, ki ga prej nisem predvidela, ko sm razmišljala o tem, če povem…

******************* flo ********************* [img]http://shrani.si/f/2/12B/5r2DR1v/ezgifcom-resize.gif[/img]

FLOATING, dobra fora, ja…kr neki-mislm ej!!

jutra, si na poroki?

Namigni ji/mu. Dovolj jasno, da če bo želel/a vedeti, bo vedel/a, če bo želel/a imeti plašnice, bo lahko tudi to.

Nisem vsega prebrala, ampak vsi, prosim, a lahko razščistite kaj sploh je varanje, od kje do kje?
Ali kaj je (že) prevara?

to je že gledanje v tujo skledo.

Nisem prebrala vsega. Ampak vseeno bi bila morda dobra debata pod temo, kaj sploh JE varjane?

Od kje od kod do kod sega ta meja. ?

meje oz. meja je v glavi vsakega posameznika.

“Pa kaj težiš, saj te nisem prevaral. Samo potegnila mi ga je.”

“Oprosti, nisem vedela, da se zate varanje začne pri penetraciji.”

treba je povedati!

edino kar lahko storiš je to, da se najprej pogovoriš s tistim, ki vara in mu
rečeš, naj on/ona sam pove, ker se ti ne zdi fer.

test: postavi se v kožo tistega, ki je varan. Kaj bi ti želela? Vedeti ali ne vedeti?
Lahko pa jo tudi diskretno vprašaš o tem, ali bi prevarani želel/a vedeti ali ne.

Saj mogoče oba vesta za kaj se gre, kdo ve?

mene pa zanima, je bla poroka al ne?

tudi mene zanima kaj in kako se je zadeva razpletla,
po moje je poroka bila….saj je bila tik pred vrati…

New Report

Close