Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Uhan, uho, homoseksualec?

Uhan, uho, homoseksualec?

Je definitivno eden redkih pisateljev, ki jih prebavljam!
Slovenske gore list v tej kategoriji pa je Vitomil Zupan.

lp
mačkon

PS: hvala bogu, da še kdo prebira Bukowskega. Ko bom pa naletel na dekle, ki ga prebira, jo pa definitivno povabim na pijačo 😉

Jaz sem tudi bral Bukowskega. Noro dobre knjige.

a pol če ma tip uhan v desnem ušesu je gey al ne?

Ej ma kaki. Jst imam v obeh usesih uhane pa mi se ni noben reku da sm peder ali kaj podobnega. To je tvoje mnenje kje ga bos imel jst sm celo dal za oba uhana 60€ so original swarovski ker tistega drugega kica nemaram. Nisi peder ce mas uhan tak da ne skrbet. To ma ze skor vsak 5 fant nebos edini. Lp

Js mam uhan v ušesu in nisem nič gej

Ja,amerikanci pravijo;levo uhosi frajer,desno si kao gey,ce imas oba uha uhan,si mau cez les,prepameten,pretiravas da si frajer,eto to vem k mam zlahto v ameriki

Vem, da sem 16 let prepozna, ampak bi vseeno rada napisala neki na to temo

danasnji čas smo hvala bogu lahk usi taki kot smo in kot hočemo bit tk da pomojem nima ker dan danes takega problema,

za 2002 sicr ne vem, ampak sodeč po odgovorih… zakaj bi človeka obsojal po tem kako je oblečen, kakšno frizuro ima, kje ima uhan ….
mogoč je res kak stil recimo značiln za geje/… ampak zakaj ne bi straight oseba smel ravnati po tem?
deli ka ti paše, važno da je tebi všeč, naj ti bo mar samo zate in za bližnje prijatelje sorodnike…. (pa ne kaj si mislijo oni) 😀

In pol meni govorijo da sem čuden ker mi je všeč moja sestra

Meni je bil vsec moj pes pa sem se vzdrzal. Tak, da sestro samo daj 😉

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close