Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Uhan, uho, homoseksualec?

Uhan, uho, homoseksualec?

Eden od teh dveh je bil najboljši seks v mojem življenju! In največja ljubezen. Zaenkrat… :)))

If you say so… :)))

Buk v slovenskem jeziku oz. Buckolicesmus v latinščini, je vrsta revolucionarnega komarja resnice. Sam komar kot tak ni nevaren, nevaren je njegov pik, še bolj pa bolezen, ki je neozdravljiva in povzroča hude preglavice ljudem, ki bivajo v okolju te okužene osebe. Sam sem postal žrtev Buckolicesmusa oz. bukolarije že v zgodnjih najstniških letih, ko sem spoznavaval nove kraje in ljudi, lastne interese, ljubezen, ki je postala zakotno čutenje, ki je izviralo iz ducat videnih mladih ženskih teles.
Inkubacijska doba je od 1-3 let. Jaz sem zbolel 370. dan. Človek postaja nezmožen resnih odgovorov, sarkastičen, ciničen in s tem nemalokdaj nepriljubljen, saj ta bolezen preprečuje tudi hinavsko blebetanje neresnic in polresnic, razen, če gre za to, da žensko zvlečeš v posteljo. Takrat, ampak edino takrat, je bolnik sposoben tudi lagati oz. manipulirati z napihnjenimi napevi in opisi njene lepote, sposoben prikazati pretirano zanimanje za njene hobije, najljubši film in podobne nepomembne stvari, za katere ti je popolnoma vseeno, če se ti gre samo za oplojevanje z zaščito, ki prepreči sam smisel spolne združitve.
No, od tu tudi moj nick name.

Sedaj pa še resen odgovor; Buk je vzdevek enega mojih najljubših pisateljev. Ta ameriški pisatelj je bil zapit pasji sin, ki je pisal zelo duhovito poezijo, zanimive romane ter prozna dela. Gre pretežno za ženske, pijačo, ženske, pijačo, ženske, pijačo ter stave na konje in nekaj obrobnih stvari, ki prinese tak način življenje.
Ta pistaelj je gospod Charles Bukowski.

to so stari ljudje, ki nimajo pol kurca pojma… tak kot sem ti že na klepetu povedla…
ko sem si dala obrv preluknat, sem bla narkič, ko nos – pujs (ker samo pujsi majo uhane v nosu – baje???), ko jezik – mazohist (ajde, to priznam! =)), ko popek – kurba (ker sem si ga dala zato, da se bom razkazovala…mhm), zgornji del levega ušesa pa pol več ni nikogar ganu. skratka, dejstvo je, da je okrog piercingov še vedno neka stigma… pa te folk postrani gleda, ko greš kam, familija misli, da si gay al pa narkič, povsod deluješ kot čudak in lopov… sam tak to je. glupo je, ko folk neke predpostavke dela. me ful razpizdi. jebat ga, svet je poln in prepoln malomeščanov…

*lp*

……………………..

Maybe this world is another planet’s hell

:)))) can’t touch this!

res ni ravno zdravo, da imaš uhane prav povsod- še posebej nevarno je na obrazu in v popku, pa jeziku…
Meni se taki smilite! Čao

smilite? zakaj pa to? sej me ni nihče zvezal na stol in me preluknjal…=) verjamem, da je lahko nevarno, sam jaz še nisem mela nobenih problemov, pa mam vse skupaj kako leto že… no, sej… nimamo vsi enakih “interesov”… men je to všeč, me do neke mere celo vzburja, vem, da na nek način tvegam… that’s the price I’m willing to pay! =) glavno, da sem sama zadovoljna, kaj drugi rečejo, pa me en drek briga…=)

*lp*

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Out of my mind, …be back in five minutes.

tr@v!c@
A si nisi dala piercing zato, da te folk gleda? Kaj se potem pritožuješ.

Sam po moje, če piercing ne bi nihče pogledal, ga ne bi imelo smisla imet.

No, jest sem pa slišala, da ga majo geyi u desnem (ušesu ne:)
Jest ne bi nikol pomislila, da je tip gey, pa če ma uhan na vsakmu prstu posebi pa še dva na trepalncah. Če maš tak stil, zna bit uhanček (majhen) prav sexy.
lp

Nisem bral vseh ostalih postov, ker se mi ne da:), ampak BRIGA TE! A nisi napisal, da ti je vsec. Jao jao pa zakaj se ljudje skoz obremenjuje s tem kaj drugi mislijo…

Mojega sošolca so v SŠ zafrkavali, da je peder, ker je imel uhan v levem ušesu. Baje ga imajo v levem samo pedri, v desnem pa pravi dedci. Halo?!? Meni je to tako mimo. Konec koncev pa skoraj vse tipe, ki jih poznam in imajo uhane, ga imajo v levem… torej je polovica Slovencev pedrov ali kaj?!? Hudo.
Ej, ne zmeni se za to. Meni so pri nekaterih fantih ukani prav seksi in tudi sama sem bila z enim (ali dvema?!), ki ga je imel. In to celo v levem ušesu:))) Pa ni bil niti malo podoben pedru in tudi vedel si ni tako – uf, daaaaleeeč od tega:))))))))))
Ta ga kar lepo nosi.

mislim da si lezbika ker si sla z pedrom v posteljo oziroma z zensko. ker zenske nosijo uhane mar ne moski z uhanom so kot petelini ki nesejo jajca (muskakokos) studentka je pisal/pisala:
>

če bi hotla, da me folk gleda, bi si lase pobarvala na flourescentno zeleno… definitivno pa si ne bi telesa prebadala… to sem nardila zato, ker mi je všeč in ker sem si vedno želela met piercinge… ne pa zato, da bi me folk gledal… sori, nisem pozerka…

*lp*

Vecina ljudi, ki je homoseksualcev ne kazejo nekih neverjetnih zunanjih dokazov, tako, da variante v stilu sploh ni zgledal kot peder so mem. Pa tudi veliko gayev je porocenih oz. imajo tudi zenske partnerice, ker se tezko soocijo s tem kaj so. To bi lahko cupa cups vec povedal. Tako, da vse kar si rekla je irelavantno, ampak uhan v usesu pa je itak najbolj neumna zadeva kar sm jih slisal.

Če mi nebi povedal bi vedo da si iz nove vasi :)))))))))))))

Al si bil taki kot ti al pa si bil outkast in si mel probleme na vsakih 5 metrov:))))))))

🙂

Hm na absolventu je imel en belo majico in z velikimi mastnimi crkami gor napisano I AM GAY! :)))) dost očitno :)))

lp ajs

a boš pri 40 tut mela uhančke vsepovsod? Ja, pač si še v puberteti in te zlo meče!!!

ne ocenjuj ljudi, če jih sploh ne poznaš! ne morš rečt, da me meče… kdo pa si ti, da bi kaj takega lahko trdila?!

poleg tega pa – če mi pri 40ih ne bo pasalo met več uhančkov, pa si jih bom ven dala. simple as that!

saj je jasno kot beli dan!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close