Najdi forum

Tudi mene je bivša, ko sem jo predstavil pred dejstvo resnice začela pretepati. Pač ji je zmanjkalo argumentov in kljub temu da sem se umikal in jo opozarjal, da naj me ne klofuta/pretepa, še kar ni odnehala. Nato sem ji prisolil zelo močno klofuto, da jo je odpikalo direkt na tla. Šele takrat se je umirila.

Pač ženska je mislila, da ji je pač vse dovoljeno, ker pač je ženska in da moramo moški vse tolerirat, kar ženska začne srat. SRY, sam ena meja pa mora bit in danes bi jo še prejt klofutnil, ker ne dopuščam nikakršnega sranja nobeni več.

In opažam, da je čedalje več takih babnic, ki si mislijo, da lahko delajo vse, od metanja stvari po stanovanju, razbijanju, pretepanju, vulgarnem izražanju.

Vrtnica, takoj pojdi na policijo. Tam povej za krajo tvojega racunalnika in osebnih stvari. In povej za oba udarca. Pridi v spremstvu policistov v stanovanje po stvari, njemu pa bodo napisali kazensko ovadbo in bo sodno kaznovan za nasilje. Ne odstopaj. Naj se te boji, ker tak strahopetec nasilja ne nadaljuje vec, ko naleti na mocnejse od sebe.

Nasilje, nikakor! Ne fizično, ne verbalno!
Čedalje je več odraslih samskih.
So zadovoljni, vprašanje?
Kaj pa traume pri otrokih?

Udarec je posledica. Vzrok pa je nizka samopodoba nesposobnega bedaka ki se lahko znaša le nad šibkejšimi. Tega pri teh letih ni mogoče več spremeniti. Poišči službo in ga brcni ven. Že včeraj je prepozno, saj bo šla stvar le na slabše.

New Report

Close