Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Tisti ki veliki otroci spijo zraven vas, kdaj pa seksate?

Tisti ki veliki otroci spijo zraven vas, kdaj pa seksate?

Pa saj otroku si NI TREBA zelet ampak otrok SI SAM zeli, ker se pocuti varnega in ker zeli biti v blizini starsev. Noben stars v to ne sili otroka!
In ne, jaz si ne bi zelela spati s starsi, ker nisem vec otrok, ko pa sem bila, mi je bilo prav prijetno spati na sredini.
In kako so otroci stoletja spali s svojimi starsi? Po tvoje so bili vsi po vrsti zlorabljeni, ali kaj?

Pa ti veš, da na Japonskem – ja, razvita japonska družba – skupaj spijo še dan danes.

Ko sva imela majhne otroke, ki so spali z nama v postelji, sva seksala popoldne v spalnico zaklenjena ali v kleti ali v kurilnici, zvečer v dnevni ali v kuhinji ali v kopalnici. V istem dnevu!
Zdaj sva že dolgo sama v zakonski postelji. In že nekaj časa ne seksava več…

To, kakšna je strast dveh, je še najmanj odvisno od tega, kje spijo ali ne spijo njuni otroci.
Sploh pa je “zaradi otrok ne moreva” zelo neprepričljiv izgovor. Midva sva lahko, po večkrat na dan.

Oj, mladosti moja, kam si šla, oj, kje si…

A ti seksaš sam v postelji??
Joj kako se mi smiliš ,sama monotonost te je. zato pa možje postanejo… 🙂 saj veš kaj. Monotonosti pa res ne marajo.

Ojoj, kake probleme si eni naredijo… ko še niti otrok nimajo, pa si že namislijo neke probleme in jih celo na forum dajo… kako bo otrok že večji in bi spal z njimi v postelji… ej, do takrat, ko bosta imela otroka in ko bo ta že zrastel, se lahko že kup stvari spremeni… ne sanjati, da bosta s partnerjem stalno ista, kot sta zdaj… in ja, kot pišejo eni, bistvena je strast, želja, ne pa, kje spijo otroci. Naša prva je precej spala z nama, ta drugi nikoli. In midva sva njiju naučila, da se sedaj ljubiva in ne moreta v spalnico. In sta to sprejela in se igrala po svoje. Pa naj komu povesta, če želita… pa najbrž ne, samo naju sprašujeta, zakaj se teta in stric nikoli ne lupčkata, tako kot midva itd. Ej mala, jaz ne vem, zakaj ne, njuna stvar.

Ko otrok ni doma 😉

Da nima vstopav sobo ali pa, če je slučajno v postelji, mora gledat stran, ker pač imata obvezo, bo že razumel. Ko bo večji jo bo tudi otrok imel in če ne bo priden, mu bosta nagajala.

Točno tako. Imam čustva in potrebe, nisem lutka za seks.. In ja najlepše se seksa v postelji, kjer si lahko počasen in strasten. Na mizi to ne gre. Starši rabijo mir zase.

ljubim.poletje kako mi bodo potem stvari jasne? Da mi bo normalno, da otrok do ne vem katerega leta spi zraven v postelji, meni bo glavno pranje ruh in kuhanje? To zna vsak, če ni nekdo z tem fila ego pa je res na dnu z samozavestjo. Želim si veliko več od tega..[/quote]

Saj otrok je veliko več od tega.
Če ti ni jasno, da ob otroku svoje potrebe za nekaj časa daš na drugi tir oziroma morajo včasih malo počakati, potem raje ne imej otrok. Itak ti bo libido že po začetni zaljubljenosti malo upadel, ko bo otrok, bo pa spolne energije še nekoliko manj. Če bo enakovredno sodeloval še srečni očka, tudi njemu libido ne bo nagajal. In bosta sama od sebe srečna že, če bosta prespala nekaj ur v kosu, kaj šele, da bi se zdaj po par ur onegavila.

Meni drugače paše tudi na hitro, ne razumem potrebe nekaterih, da mora biti zmeraj masaža, pa svečke, pa žvrgolenje ptic. Včasih ga je treba zgrabit za lase, vreč na tla, poseksat in izpljunit.
[/quote]

Se strinjam. Jaz tudi ne razumem teh dolgotrajnih ritualov, ko potrebujete cel večer za se dat dol. Tole s časom prav tako ni več vznemirljivo, kot v najstniških letih ni več adrenalina za seks v avtu, ko to enkrat prakticiraš kako leto ali dve. Če doživim orgazem, mi je čisto vseeno, ali se dve uri valjam po postelji, ali narediva na hitro v 5 minutah. Hrbet mi pa lahko mož zmasira tudi vpričo otroka. Ali ne?

New Report

Close