Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Tisti ki veliki otroci spijo zraven vas, kdaj pa seksate?

Tisti ki veliki otroci spijo zraven vas, kdaj pa seksate?

Upam da dojenček čimprej ozdravi. Ampak tukaj se gre za bolezen, zdrav velik otrok je drugo..

Sem. Ampak zakaj bi tam, če imam posteljo. In tam še te otrok prej zamoti. To se dela čez dan. Kaj pa zvečer?

Nikjer ni govora o tem, da kdo ne želi otrok zato, da bi lahko seksal. Govorimo o tem, da otroci do starosti 7,8,9 ali celo več let spijo v postelji s starši. Zdravi otroci. In ne, to definitivno ni v redu. Ne za otroka ne za partnerski odnos staršev.

Saj otrok je veliko več od tega.
Če ti ni jasno, da ob otroku svoje potrebe za nekaj časa daš na drugi tir oziroma morajo včasih malo počakati, potem raje ne imej otrok. Itak ti bo libido že po začetni zaljubljenosti malo upadel, ko bo otrok, bo pa spolne energije še nekoliko manj. Če bo enakovredno sodeloval še srečni očka, tudi njemu libido ne bo nagajal. In bosta sama od sebe srečna že, če bosta prespala nekaj ur v kosu, kaj šele, da bi se zdaj po par ur onegavila.

Meni drugače paše tudi na hitro, ne razumem potrebe nekaterih, da mora biti zmeraj masaža, pa svečke, pa žvrgolenje ptic. Včasih ga je treba zgrabit za lase, vreč na tla, poseksat in izpljunit.[/quote]

Jaz ne bom na tla na hitrco nikoga metala. Otrok je otrok, bom pa upoštevala njevoe potrebe enako kot svoje in partnerjeve, ampak med njih ne spada večno spanje v postelji. In tudi spanje šteje. Koliko pa spiš če zraven tebe nonstop brca otrok.

Srednji vek kdor bo seksal bo seksaj…kot je napisala ena zgoraj, že ampak tistih 5 minut nekje v kotu? Saj nisem narejena samo za pranje in kuhanje,da se bom z tem zadovoljila. Hočem več.[/quote]

Tebi je nesprejemljivo opravit v petih minutah, meni je pa zeeeeeeh to vedno početi v postelji na počasi in se “ljubiti”.
Menda veš, da smo si glede tega različni.
Hočeš več? Saj sploh ne veš, kaj pišeš. Če hočeš več, nekaj naredi za to – zakaj samo hočeš?
In dokler nimaš otrok, lahko o tem samo teoretično razglabljaš, ker ne veš, kako bo, kaj bo. Mimogrede, si svojega fanta sploh kdaj vprašala, kako njemu ustreza? Ker resno, zelo RESNO dvomim, da mu vedno paše triurni uvod v dvourno počasno “ljubljenje”. Po mojem bi mu kar pasalo, če bi kdaj ti bolj na hitro obdelala.

Drugače pa si predstavljaj takole. Verjetno imata kdaj kosilo, večerjo v družbi a ne. Midva recimo, ko sva sama, tudi prehranjevanje vključiva v orgijo in recimo se zahakljava, pa potem malo jeva, malo migava, pa spet jeva … tudi med kuhanjem se malo pritisneva.
Seveda če imava koga na obisku, tega ne počneva.
Evo, isto ti je z otroki. Takrat se pač malo prilagodiš in ne počneš vsega, kar ti pade tisti moment na pamet.

Sem. Ampak zakaj bi tam, če imam posteljo. In tam še te otrok prej zamoti. To se dela čez dan. Kaj pa zvečer?[/quote]

To in tam se lahko dela tudi zvecer. vsaj jaz nisem se slisala za pravilo, da se lahko to in tam samo cez dan?
Sicer pa, ce se otrok bolj varnega pocuti v zakonski postelji in tam bolje spi, nama ni problem najine potrebe prestaviti na drug trenutek, drugo lezisce, drug kraj …toliksna komplikatorja pac nisva in nama mirnost otroka veliko pomeni.

Nikjer ni govora o tem, da kdo ne želi otrok zato, da bi lahko seksal. Govorimo o tem, da otroci do starosti 7,8,9 ali celo več let spijo v postelji s starši. Zdravi otroci. In ne, to definitivno ni v redu. Ne za otroka ne za partnerski odnos staršev.[/quote]

Res daj utemelji ta tvoj definitivno. A si delala kake raziskave, si strokovnjak za otroško psihologijo in partnerske odnose?
Tebi se zdi za otroka bolj fajn, da ga sredi noči brez milosti naženeš nazaj v njegovo posteljo, njemu je pa težko, ima nočne more, ne more zaspat? Samo zato, da imata s tipom mir v postelji?

nimam otrok in si ne upam soditi ljudi, ki jih imajo in razpredati o njihovem intimnem življenju

ko boš imela otroka, pa ko boš iz lastnih izkušenj sprevidela, se pa oglasi

nič ni črno belo!

Jaz ne bom na tla na hitrco nikoga metala. Otrok je otrok, bom pa upoštevala njevoe potrebe enako kot svoje in partnerjeve, ampak med njih ne spada večno spanje v postelji. In tudi spanje šteje. Koliko pa spiš če zraven tebe nonstop brca otrok.

Srednji vek kdor bo seksal bo seksaj…kot je napisala ena zgoraj, že ampak tistih 5 minut nekje v kotu? Saj nisem narejena samo za pranje in kuhanje,da se bom z tem zadovoljila. Hočem več.[/quote]

Tebi je nesprejemljivo opravit v petih minutah, meni je pa zeeeeeeh to vedno početi v postelji na počasi in se “ljubiti”.
Menda veš, da smo si glede tega različni.
Hočeš več? Saj sploh ne veš, kaj pišeš. Če hočeš več, nekaj naredi za to – zakaj samo hočeš?
In dokler nimaš otrok, lahko o tem samo teoretično razglabljaš, ker ne veš, kako bo, kaj bo. Mimogrede, si svojega fanta sploh kdaj vprašala, kako njemu ustreza? Ker resno, zelo RESNO dvomim, da mu vedno paše triurni uvod v dvourno počasno “ljubljenje”. Po mojem bi mu kar pasalo, če bi kdaj ti bolj na hitro obdelala.

Drugače pa si predstavljaj takole. Verjetno imata kdaj kosilo, večerjo v družbi a ne. Midva recimo, ko sva sama, tudi prehranjevanje vključiva v orgijo in recimo se zahakljava, pa potem malo jeva, malo migava, pa spet jeva … tudi med kuhanjem se malo pritisneva.
Seveda če imava koga na obisku, tega ne počneva.
Evo, isto ti je z otroki. Takrat se pač malo prilagodiš in ne počneš vsega, kar ti pade tisti moment na pamet.[/quote]

Se strinjam z čisto vsem, če je otrok star do ene dve leti. Da pa 10 letnik spi z mamo in zato ne moreta imeti intime v postelji ki so zaželita pa je mimo. In majkemi, za otrokov razvoj je to mimo. In ena piše, da ga ima v sobi ker ji veliko pomeni. Ja saj vsaki mami veliko pomeni, ampak je po moje še bolj normalna mama če gre spat sama.

Če dvema veza špila, lahko 10 otrok spi v spalnici, pa bosta še vedno nora en na drugega.

Sva že v srednjih letih, otroka najstnika, vsak že ima svojega ” fanta in punco” .

Mlajši sine je bil en tak patron, kot bumerang se je vračal v spalnico, sva ga nesla v njegovo sobo, šla vmes na wc, pa glej hudička, je bil že v spalnici. 5 x na noč, leta in leta.

Na koncu sva od izčrpanosti popustila, pa naj spi zraven, bova vsaj v miru spala.
Če naju je prijelo seksat, sva šla enostavno v njegovo sobo! 🙂 Itak svoje postelje ni uporabljal…. 🙂

Nato je prišlo nekaj let miru, vsak lepo v svoji sobi, spalnica je bila samo najina …. no pa še malo od psa….

Sedaj imava redno polno hišo najstnikov, tudi ponoči prespijo. In ko se takole zvečer na kavču stiskava ob kakšnem filmu in naju zagrabi…. greva enostavno na “sprehod ” s psom, na srečo živimo precej na samem. Tudi v avto sva se že spokala se peljala par 100 m do gozda. Pa pralni stroj v kleti je super. Pa vrtna uta z orodjem. 🙂

Sva pač ena od tistih, ki naju ne zagrabi samo zvečer v spalnici, ampak tudi čez dan.

Če dobro pomislim, menda v spalnici še najmanjkrat spontano seksava.

Nikjer ni govora o tem, da kdo ne želi otrok zato, da bi lahko seksal. Govorimo o tem, da otroci do starosti 7,8,9 ali celo več let spijo v postelji s starši. Zdravi otroci. In ne, to definitivno ni v redu. Ne za otroka ne za partnerski odnos staršev.[/quote]

Res daj utemelji ta tvoj definitivno. A si delala kake raziskave, si strokovnjak za otroško psihologijo in partnerske odnose?
Tebi se zdi za otroka bolj fajn, da ga sredi noči brez milosti naženeš nazaj v njegovo posteljo, njemu je pa težko, ima nočne more, ne more zaspat? Samo zato, da imata s tipom mir v postelji?[/quote]

Če ima otrok mirno vzgojo in se počuti v družini varnega mu v postelji ne bo nobene nemilosti.

nikoli nista otroka spala z nama v postelji, še če sta bila kot zelo majhna fejst bolna, sta hotela v svojo posteljo, kjer jima je vedno komot, magari sem se jaz zraven malo pri njunih posteljah ulegla, da sem poslušala, kako dihata itd….hvala bogu, nimam teh problemov..

ali pa, ko si ženska najde loverja.

je mozno da tudi zenska prevara zaradi tega, ampak ponavadi je to zensko maslo. Uradna razlaga je: ja saj revcek ne more spat sam v postelji, tako je se mali bla bla bla. neuradno: super, mali je med nama, zdaj bom imela mir.

Ce je to zenska ideja, je stvar na dlani, ko pride otrok, je moz stranskega pomena. Da ste zenske po porodu se vedno v prvi vrsti zene, potem matere, marsikatera pozabi. Potem pa stoka po monu kako jo je ded prevaral.

Ce je moska ideja, je stvar spet jasna: mir bo imel pred zeno, bolj se lahko ljubici posveca.

ce je to skupna ideja, je se lazje: veza je mrtva in to je super izgovor da med njima ni nic.

Naj mi da nekdo en sam razlog, zakaj mora mali otrok, pa tudi ce je 1 teden star, spati v istem prostoru kot starsi in ne v sobi zraven. Hvala

ali pa, ko si ženska najde loverja.[/quote]

zakaj že? saj je itak frigidna….

No, meni se avto tudi ne zdi slaba varianta, ali pa kje v naravi, poleti, po nevihti, ko se nebo spet zjasni, pridejo kresničke, komarji pa ne …. čista romantika.

Si pa načela naslednji problem – tudi meni se zdi, da je težje najti prostor in čas, ko so otroci najstniki oziroma že tako rekoč odrasli. Ko so majhni, gredo spat ob sedmih, osmih in načeloma spijo kot top, tako da ni problema. Ko so večji, pa hodijo spat poznoooo.

Jaz te povabim v našo spalnico.


Kaj pa kje za tebe par let, danes ko otroci dorastejo pri 30- 35 letih? Sama pa jih doživiš tam 70 – 80 let s tem, da ti diši bolj prvih 20 let????

Aja? Domisljija pa ne gre dlje kajne? Ce ni belo je pa crno, ne? Pomislila pa nisi, da zacneta oba sexsati drugje, ne vec v zakonski postelji, vseeno pa skupaj. To je prevelika znanstvena fantastika? Ali tako mocno zakoreninjena predstava, da se sexa lahko edino in samo v zakonski postelji on ugasnjeni luci?[/quote]

Pa ko gredo končno enkrat na vikend v toplice, otroci pa k babici 🙂

No lej, če se res spravljajo seksat tako previdno kot ježki in rabijo en kup predprirav, potem kar verjamem, da ob otroku, sploh v zakonski postelji, to ni več izvedljivo.[/quote]
Ta je pa dobra ” k babici”, babica tle imaš panže pa jih pazi, jaz grem pa v toplice, sej ti si navajena in ustvarjena za delat, a ne???

Aja? Domisljija pa ne gre dlje kajne? Ce ni belo je pa crno, ne? Pomislila pa nisi, da zacneta oba sexsati drugje, ne vec v zakonski postelji, vseeno pa skupaj. To je prevelika znanstvena fantastika? Ali tako mocno zakoreninjena predstava, da se sexa lahko edino in samo v zakonski postelji on ugasnjeni luci?[/quote]

Kje? V avtu kot najstnik, v kopalnici za 3 minute, na tleh kjer je vse trdo?[/quote]

Ja, komaj čakam, da me vsakič poseksa na brzino ob pultu v kuhinji.

Ti, iz srednjega veka, znaš sploh seksat ? Veš, kaj je predigra ? Je zate predigra: daj mi daljinca al mal počaki, še tole pomešam ?

Pa še neki: midva se z mojim tudi po 1 uro pogovarjava v postelji, sama, v miru…Ker je cel dan norišnica, najina spalnica je pa NAJINO zatočišče.

Sem pa že enkrat napisala: nisem samo mama….

Sej res..tisti, ki zagovarjate seks čez dan, v dnevni sobi in podobno..kam pa otroke pošljete ? Na balkon ? A ni en vic na to temo ?

To, da otrok spi ob staršu je zloraba otroka.
Otroku je treba zagotovit zasebnost, svoj prostor, nikakor ne sodi v isto posteljo s staršem.
Vi bi si želeli spati s starši? Ja zakaj pa ne? Zakaj pa si mora otrok želet?

New Report

Close