Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Čustvena inteligenca, komunikacija in odnosi tip iz interneta (ona on) in zelo grdi zaključek najine veze

tip iz interneta (ona on) in zelo grdi zaključek najine veze

… tale zgodba z odkritim pedofilom na kanalu A je tudi ena “srečna” internetna zgodba! Folk je nor. Na te portale hodijo kot v bordel in mislijo, da si lahko izbirajo vse, od trinajstletnic dalje. Bolano!

In kje se de javno objaviti imena vseh teh prevarantov in lovcev na portalih,da se jim lahko izognemo???To me pa prav zanima.

[email protected]
Eni kar sami objavijo svoje ime in se delajo, da nimajo česa skrivat, saj so na ta način dejansko manj sumljivi. Njihove žrtve je pa preveč sram, da bi priznale, da so se kdaj zaplele z njimi.
Drugače pa ne moreš kar tako po nekom javno udrihat. To so izkušeni kalibri, se ti takoj maščujejo s kakšno tožbo, čeprav se ne zavedajo, da bi ženske zaradi njihovih “internetnih aktivnosti” lahko podale tožbo tudi proti njim.
Večina žensk pa noče imet več nobenega opravka s tipi, s katerimi so se nasankale in ti niti privat ne bodo povedale za koga konkretno je šlo. Po svoje imajo prav. Čim prej pozabit vse skupaj in it dalje. Je izven interneta še veliko dobrih in poštenih tipov.

http://www.youtube.com/watch?v=nNH46f2BgTg

Glede an to, da vas je veliko prevaranih s strani “internetnih” tipov, vam bosta ta komad in misel, da niste edine, mogoče olajšala bolečino. 🙂

Aja, na podlagi česa pa? Ker je lagal da išče resno vezo, v resnici pa jo je hotel samo položit? Ne bodi smešna!

Aja, na podlagi česa pa? Ker je lagal da išče resno vezo, v resnici pa jo je hotel samo položit? Ne bodi smešna![/quote]

Je bilo že nekaj primerov. S podobno klasifikacijo kot so jo dali ti “nadlegovani” gospodi. Pač nadlegovanje na internetu, verižno sposojanje in nevračanje denarja ipd.Nekaj primerov pa tudi zavajanje mladoletnih oseb in njihovo napeljevanje na seks ipd. Seveda odvisno od posameznega primera in ne velja za vse. Če nekdo obljublja resno zvezo in se hoče v resnici smao dol dat, ga seveda ne moreš tožit. Lahko smao koga najameš,da ga prebuta. Zakon ulice.
Tisto, da lažjejo pa je bolj stvar njihove osebne morale. Davek za to bodo zagotovo plačali v življenju brez tožb in sodišč.

Aja, na podlagi česa pa? Ker je lagal da išče resno vezo, v resnici pa jo je hotel samo položit? Ne bodi smešna![/quote]

Eno je kazenski rpegon, drugo zasebne tožbe. Ja tipa lahko tožiš zaradi marsičesa, magari zaradi čustvenih bolečin. Pa še odškodnino lahko zahtevaš. Z dobrim odvetnikom.


Vse se vrača, vse se plača ali kako že? Potem bo moj nekdanji sosed že plačal za svojo malomarnost in neprevzemanje odgovornosti.


Vprašanje ali se to splača. Da ne bi na koncu sodni stroški stali več kot odškodnina, pa še izgubiš lahko.


Vprašanje ali se to splača. Da ne bi na koncu sodni stroški stali več kot odškodnina, pa še izgubiš lahko.[/quote]

Ne splača se niti dajat prijave proti nekomu, ki ti pošilja smse. Še posebej če je to ženska. 🙂 Na policiji se iz tega večkrat dobro pošalijo. Ampak če hoče nekdo nekomu pošteno zagrenit lajf, mu denar ni problem. Odvetniki pa itak vsako takšno neumnost vzpodbujajo.

V osnovi pa zadeva funkcionira tako. Poleg denarja potrebuješ samo dovolj dokazov, da te je nekdo načrtno, ali nalašč zavajal, ti lagal.Potem pa še tisoč dokazov za svoje čustvene bolečine, kakšen obisk psihiatra in jemanje pomirjeval pride prav. Plus dokazi, kako je to negativno vplivalo na ostala področja vašega življenja, popustuli v šoli, na faksu, imeli depresije, glavobole, trpeli zaradi nesprečnosti, postali nedružabni, vase zaprti, tudi neracionalno vedenje s pošiljanjem smsov lahko prištejete sebi v prid itd. itd.
Kar navalite, ženske, odvetniki vas bodo veseli! :))))))

Pa da ne boste mislili, da je vse to hec. Dejansko lahko tip, še posebej če se več žensk organizira in poda tožbo proti njemu, to tožbo gladko izgubi.

lucija mislim, da sem imela istega tipa kot ti.
Lahko napišeš iz katerega konca Slovenije je.

o različnih internetnih zgodbah želim izdati knjigo.
Prva, ki je bila namenjena ženskam, je že razprodana, za to- drugo, pa imam pripravljenih okoli 8 zgodb (cca 100 strani).
Če bi vam bilo sodelovanje v izziv, bom zelo vesela.
V bistvu ne potrebujem nič drugega kot le okvirno zgodbo- brez kakršnih koli osebnih podatkov!
Če se vam zdi, da bi mi lahko zaupli, mi jo pošljite na mail. Lahko pa me pobarate tudi za karkoli drugega.
hvala.
[email protected]

Naslov in avtor prve knjige mogoče?
Če prosiš za material, se predstaviš 🙂
Poleg tega, to menda veš, da zgobe, objavljene na forumih ni dovoljeno kar objavljati v svojih knjigah. Tudi če ni imen, se lahko osebe prepoznajo. In pride to tožb.

Jao jao…spet ena na pol histerična izpoved prizadetega dekletca. Tvoja zgodba se sicer navezuje na internetno spoznavanje, kar je očitno trendovsko in priznavam – komunikacija prihodnosti. Spletna stran in tvoja slaba izkušnja pa dejansko nimata nobene stvarne vzročno posledične podlage. To bi se ti lahko zgodilo tudi, če bi človeka spoznala preko prijateljev, na kakšnem družabnem srečanju, lokalu, diskoteki itd…Hočem reči, stran ona-on ali kakšna druga spletna stran nimajo nobene veze s posledicami. Stran je zato, da vaju spravi skupaj, kar pa sledi kasneje je juha iz vajinega lonca, ki jo jesta vidva.

S tabo bi se strinjal samo do te mere, da je brez pomena izpostavljat konkretno spletno stran. Kar se tiče spoznavanja na internetu na splošno pa se s temi ukvarjajo tudi strokovnjaki za medosebne in partnerske odnose in ugotavljajo, da gre za nekoliko drugačno specifiko spoznavanja med spoloma. Ljudje v takšne odnose vstopajo bolj brezosebno in zaradi tega, tudi če so vmes intimni, lažje tudi enako brezosebno izstopijo iz tega odnosa. Če ti prijatelj predstavi prijateljico, ji, ko jo boš skenslal, verjetno ne boš grozil s policijo. Vsaj če si pri zdravi pameti, ne. 🙂
Razlog, da je večja verjetnost, da bo šla internetna zveza po zlu kot če človeka spoznaš po drugi poti, pa je tudi v tem, da je internet idealen teren prav za tiste, ki so v zvezah nestanovitni. Omogoča jim v kraktem času več interakcij z nasprotnim spolom kot bi jih bili sicer sposobni opravit v reali, če bi ljudi spoznavali na klasični način. Poleg tega jim internet omogoča vsaj v začetni fazi še kup manipulacij, lažje blefirajo, lažje se predstavijo v idelani luči, lažje kontrolirajo katere informacije o njih obdo prišle do določene osebe in katere ne. Tudi operranje z lažmi, ki jih “olepšajo” je tukaj klasika. In ponavadi je tudi tako, da človek, ki je na internetu pustil za sabo eno “histerično dekletce”, bo verjetno še kakšno. Zato so takšne “histerične izpovedi” dobrodošle in v poduk in pomoč tistim, ki iščete ljubezen na internetu.

https://www.privacyrights.org/fs/fs37-online-dating.htm

http://www.aeaweb.org/assa/2006/0106_0800_0502.pdf

http://faculty.wcas.northwestern.edu/eli-finkel/documents/2012_FinkelEastwickKarneyReisSprecher_PSPI.pdf

Ok po prebiranju teme,se postavlja še eno vprašanje.Pustimo dejstvo da so nekateri sodelujoči precej sami naivni in prezrejo očitne znake,vendar kje je pa tu odgovornost ustvarjalcev strani,kot npr različnih klepetalnic-tam se ves čas nabirajo isti osebki,z različnimi nicki,se zapre en chat,se odpre novi,akterji isti.Nekak dvomim da se to da spregledati in do kam sega vpletenost.Sem občasno sodelujoča v klepetalnicah,že dlje časa in dejansko se ponavlja nek vzorec,organizirane vrste.Tako da opozorila glede tega niso odveč,niti plod odvečne domišlije…Niso pa vsi oportunisti in iskalci ,,nove akcije,,ampak teh je pa le za kak odstotek ali pa dva.


Uporaba klepetalnic in portalov na lastno odgovornost.

Jaz sem se prijavila, da poiščem mojega dogoletnega partnerja, ki je kar naenkrat postla priklopljen na računalnik in gsm. Vse pod gesli. Pa je že zdavnaj srečal abrahama. Iskal pa je gospe za intimna srečanja. Seveda sem ga takoj našla in se mu javila. Napisal mi je,da je samski in brez otrok. Hotel se je takoj dobiti z mano, vendar sem se izgovorila na druge obveznosti.

Sem mu rekla na 4 oči, da razumem da je mene zatajil, ampak da je pa otroke, se mi zdi pa grozljivo. Seveda je vse zanikal in mi rekel,da sem nora, da sem zrela za Polje. Je pa bilo preveč podatkov, ki so potrjevali, da je bil res on. Čez dva dni, mi je pitem napisal da sem se res pgovarjala z njim in da sem mu jaz nasedla. Haloooo. Pa kaj naj bi mu jaz nasedla. Skratka zdaj bo bivši, ločitev še stvar formalnosti. Pa naj preganja še naprej druge gospe. Bodo kmalu občutile koga so si nakopale na glavo.


Na ta način sem jaz dobil na laži svojo bivšo. Danes sem vesel, da je moja bivša.

Ja, točno tako.
Dodala bi le še tri svoje misli:
– osebe kot je ta, srečaš tudi v vsakdanjem življenju – sta se pač srečala preko spleta; lahko pa bi se v službi, pa bi bil scenarij isti;
– če čutiš potrebo po vohunjenju, zveza ni prava – če imaš kruh doma, ne skačeš k sosedom ponj
– naučiti se je potrebno odnehati pravi čas – če nekdo jasno pove, da noče imeti več stikov, je treba to spoštovati. Če tip reče, da bo poklical policijo, najbrž misli resno.
Zanimivo bi bilo prebrati tudi drugo plat – kako je ta “grozen” tip iz interneta doživljal zvezo s to našo “ubogo” avtorico…

P.s. k mojemu prispevku.
Zapis “Ja, točno tako. ” se nanaša na mnenje, ki ga je napisal avtor “ni čisto tako” in ne k prispevku, kjer tip razlaga, kako je oprezal in zalotil svojo bivšo…
Življenje je prekratko, da bi čas zapravljali za oprezanje za partnerjem. Ta čas raje namenite seksu ali romantiki s partnerjem. 🙂 Ali pa ugotavljanju razlogov, zakaj v zvezi škriplje.

New Report

Close