Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Čustvena inteligenca, komunikacija in odnosi tip iz interneta (ona on) in zelo grdi zaključek najine veze

tip iz interneta (ona on) in zelo grdi zaključek najine veze

@ničvečnaivna, tvoj zapis me je ful nasmejal. Ampak imaš prav.

Fukfehtarski portali imajo takšen vzdevek z razlogom. Ženske, če se cenite, stran od fukfehtarjev. Če ste v zvezi z enim od njih, pa previdno. Enkrat fukfehtar, vedno fukfehtar.

Sam res, se strinjam – če si še tako previden, vedno obstaja možnost, da boš izigran. Velja za vsa področja življenja, ne samo za ljubezensko. Lucija, pa seveda vse takole grdo izigrane ženske, hočeš nočeš prevzamejo odgovornost za svojo udeležbo v tej zgodbi, za prebolevanje, za ranjena čustva, za bolečino in seveda za to, da prebolijo in nadaljujejo z življenjem. Nekatere tudi za otroka, ki se lahko rodi v taki nezvezi.
Če bi res z lastno odgovornostjo lahko izognili vsem pastem, ne bi rabili zakonov in kazenskega zakonika.


Kdor pravi, da si je za vse kriva sama, ni nič boljši od tistega, ki pravi, da ni kriva ničesar. V odnosu dveh je vedno tako, da oba nosita del odgovornosti, ne glede na to, kaj se zgodi. Vsak pa mora prevzet svoj del. Če tega eden ni sposoben, se konflikt nadaljuje ali pa se ponavlja. Njej nič ne pomaga, če prevzame svoj del, če on ne bo prevzel svojega.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Saj je logično, da so se javili isti, če so se že na prvi oglas oglašali z željo po resni zvezi. 🙂 To so pač tipi, ki pozabijo na vse okrog sebe, ko zagledajo par jošk, ki dajejo vtis, da jih vabijo.
Nekatere ženske pa padejo tudi na takšne in se jim to dogaja tudi celo življenje.
Si pa vseeno pozabila nekaj. Tisti, ta iskreni in resni se na tvoj oglas verjetno sploh niso odzvali, ker so prepoznali nekaj, kar jih ne privlači, ali pa jih v množici “tepkotov” sploh nisi opazila. Verjetno so res v veliki manjšini. So pa.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Ravno zato se med naborom nekonvencionalnih načinov spoznavanja ne bi odločil za portale v stilu ona-on oz. če že, bi to vzel z veliko mero rezerve.


Točno to. Tudi jaz se na tak oglas ne bi odzval, ker v primeru če bi na nekonvencionalni način iskal partnerico, bi pri tem imel resne namene in enako bi pričakoval od nasprotne strani. Ena ženska tam, ki napol naga pozira, zame ni resna. Očitno sem res v tisti manjšini, ki iščemo kaj resnega, ne le avanturo.

Itak so se javili sami f*fehtarji, če si pa napisala tak zajebantski oglas! In kaj in predvsem komu si hotela nekaj dotupit? Da ni poštenih ljudi na takih portalih al sama sebi, ker imaš preveč časa in si dobesedno v luft vrgla nekaj ur svojega dragocenega časa.

nikjer ni bilo govorla, da je lucija sama kriva za vse, pač pa je kriva za to, da je prenašala tako obnašanje, da ga je preverjala na vse možne načine, da ni znala potegnit črte in se postavit za sebe, za svoje dostojanstvo. Ljudi je vseh vrst, spremenimo lahko samo sebe, torej je neumno svetovat drugim, naj ne podlegajo določenim nickom, vsaka rabi svojo lekcijo. Če nekatere ženske ne znajo razmišljat s svojo glavo in nujno potrebujejo svoje svetovalke, ki jih bodo obvarovale pred “grdimi tipi”, ja bog jim pomagaj, malo samostojnosti in zrelosti je pač treba pokazati.

Sicer pa zgleda da ni šlo za tako močno izkušnjo, saj se lucija ni več oglasila. Mogoče je pa že spoznavala novega 🙂

Predhodnik, ne vem po čem lahko sklepaš za kako močnmo izkušnjo je šlo ali ni šlo. Po mojem je lucijo to kar precej prizadelo. Se je pa nazadnje oglasila 3. novembra, tako da ni čisto res, da je ni bilo več nazaj. Poleg tega pa je isto temo odprla tudi na forumu Ljubezenski nasveti.
Ženske, še posebej tiste bolj čustvene in resne v namenih, takšne zadeve kar precej pretresejo. Verjetno se moški, ki za to prispevajo svoj del krivde, niti ne zavedajo tega.

Odprla sem, kar tako za štos in ker me je zanimalo nekaj podobnega, kot je zapisano v tejle zgodbici, takle oglas; vroče sanjam in še bolj vroče si želim početi, poročena 30 letna, obdarjena in ščem mladce starejše od 25 let in mlajše od 35 let, vzdržljive in bogato obdarjene. Zraven sem dala svojo slikico v seksi vijolični minici in majčki brez nedrčka spodaj, da so se videli odtisi štrlečih bradavičke in mojih prsi, slikano od kolen do polnih ustnic… Zanimal me je odziv in kakšni moški so na tem portalu. Javljalo se je 20 do 30 moških na uro, slikali so celo svoje organe in jih pošiljali v pošti, čisto se jim je utrgalo, zanimivo, več kot polovico je bilo srečno poročenih, starejših od 35 let, v glavnem pa stari okoli 40 do 50 let, ki jim manjka seks, seks in seks, druga polovica so bili res mladi iskalci v glavnem seksa. Gledala sem par ur njihove oglase in med njimi je bilo polovico takih, ki so pozabili, da so v svoj oglas napisali, da iščejo resno zvezo…

Odprla sem istočasno še en oglas, v katerem se iskala moškega izključno za resno zvezo, izključila vsakršno avanturo in zraven dodala podobno seksi fotko, svojo seveda. Javljali so se večinoma isti tipi, isti nicki, kot na prvi oglas, sicer jih je bilo desetkrat manj, kot v prvem oglasu, a vendarle isti!

Ko je bil predal s pošto poln, sem jih imela dovolj in sem oba oglasa zradirala. Ne moreš verjamet, kaj vse zraste na tem svetu v moški obliki. Torej, ženska si lahko najde na ona-on seks prej kot v petih minutah, za iskanje resne zveze pa ta portal ni način in tista, ki pričakuje, da bo našla resno ljubezen na ona-on, je precej naivna!

Ljubezen najdeš v realnem, ne v virtualnem življenju, Ona-on je navadna izguba časa.[/quote]

Jaz sem imela čisto nevtralen profil brez fotke, pa je bilo isto. Stara slabih 40, pa so se oglašali od 20- do 60-letnikov (oprostite, ampak sina in fotra že imam). Večina itak z go no go, potem s copy paste sporočili, med tistimi okvirno primernimi jih je bilo pa 90 procentov poročenih oz. vezanih.
Na raznih chatih je isto – prvi november popoldne, skoraj sami vezani. Očitno so familije poslali na britof (dobesedno), oni pa izkoristit vsako prosto minutko (abstinenčna kriza, ker so bili dva dni doma in ne v službi, pa niso mogli v miru na comp). Naletela sem celo na primerek, ki je bil na obisku pri tašči in je vmes skočil na comp.
Tako da na rešetu res skoraj nič ne ostane. In tisti, ki ostanejo, pa da jim uspe prikrit pomembna dejstva, morajo biti res prefrigani. Kot pravi moj sodelavec – če se namenim žensko zblefirat, jo lahko blefiram tudi dve leti, če je treba.


Ja, ampak ne vsako. Po drugi strani pa s tem blefira predvsem sebe. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Ja, ampak ne vsako. Po drugi strani pa s tem blefira predvsem sebe. :)[/quote]

Brezvezna floskula od pripombe, pa še čisto mimo teme. Ne obravnavamo zdaj mojega sodelavca. In točno tako je, kdor te bo hotel zblefirati, te tudi bo. Zdaj pa podpiši notarsko overjeno, da nisi še nikoli v življenju nikomur nasedel.


Ja, ampak ne vsako. Po drugi strani pa s tem blefira predvsem sebe. :)[/quote]

Brezvezna floskula od pripombe, pa še čisto mimo teme. Ne obravnavamo zdaj mojega sodelavca. In točno tako je, kdor te bo hotel zblefirati, te tudi bo. Zdaj pa podpiši notarsko overjeno, da nisi še nikoli v življenju nikomur nasedel.[/quote]
Ni brezvezna floskula in sploh ni mimo teme, saj govori o tem, da ljudje blefirajo in igrajo nekaj, samo zato, da pridobijo nekaj zase, ne glede na to, kaj to prinese drugemu.
Ali niso ravno slabe izkušnje tam z razlogom, da se iz njih nekaj naučimo? Če si bil enkrat prevaran, še ne pomeni, da boš vedno. Ne pomeni pa tudi, da se nikoli več ne bo pojavil nekdo, ki bo pri nas spet dobil to priložnost. Na nas pa je, da upoštevamo stare izkušnje, iz katerih smo potegnili kaj koristnega in hkrati ne nekaj škodljivega zase. Največ se naučimo, če se vprašamo, kaj smo sami storili takšnega, da se nam je to zgodilo. Ali smo bili pošteni do sebe in kaj lahko storimo naslednjič, da se to ne bo ponovilo, hkrati pa ne bo pregnalo drugega, ki nam morda ne želi nič slabega.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Da ne bom še jaz kakšnih horror zgodbic z druge strani ograje začel lepit tle gor. Pa da se razumemo: nikoli nisem letal nekaj ekstra ven iz mojih let, bil poročen ali vezan, itd.


Da ne bom še jaz kakšnih horror zgodbic z druge strani ograje začel lepit tle gor. Pa da se razumemo: nikoli nisem letal nekaj ekstra ven iz mojih let, bil poročen ali vezan, itd.[/quote]

Pa deli kakšno z nami 🙂

Jaz je v bistvu nimam, ker sem se navsezadnje dobila samo z enim – ki sem se mu jaz prva javila, in je bil res fajn tip, samo žal mu nisem bila tako všeč kot on meni.

Drugače so leta res manj pomemben podatek, ampak 20 let gor ali dol je pa vseeno preveč.

Jaz sem enega takšnega podobnega kot opisuje Lucija spoznala čisto nekje drugje, ne na spoznavnem portalu. Srečala sva se povsem naključno. Meni takrat niti ni bilo do tega, da bi koga spoznavala, ker sem imela preveč enih drugih težav v življenju, v povezavi z mojo družino. Ampak sva se nekako zbližala, on je bil zelo razumevajoč in dejansko sem dobila občutek, da je to človek, ki ti lahko stoji ob strani tudi ko je hudo, človek na katerega se lahko zaneseš. Čeprav sem se nekaj časa uspešno upirala temu, da se ne bi zapletla z njim, sem na koncu vendarle podlegla njegovemu šarmu. Točno je vedel na katere strune mora igrat. Zame je bil v tistih trenutkih prijatelj, ki mu lahko zaupam in glede na vse skupaj je bilo nekkao realno pričakovati oziroma upati tudi na kaj več. Začetki so bili z obeh strani previdni, čeprav je recimo do prvega poljuba prišlo zelo hitro. Takrat je bilo še vse v najlepšem redu. Vsaj zame. Zame je bil v tistem trenutku edini, s katerim sem se ukvarjala in je bil deležen moje čustvene pozornosti. Mislila sem, da je podobno pri njem, da sem bila tud jaz zanj neke vrste naključje. Da sva se pač našla, začutila itd.. Po določenem času, ko bi se to najino videvanje resnično moralo razvit v že konkretno zvezo, pa sem začela opažat, da stvari niso tako idealne, da je v tej zgodbi veliko lukenj, izgovorov, taktiziranja. Postala sem bolj previdna in postavljala bolj “taktična” vprašanja, po katerih sem hitro ugotovila, da mi ta tip preprosto na debelo laže. Nisem neka razvajena ženska, ki hoče nevemkakšne pozornosti, ampak če se z nekom videvaš dalj časa in je zate edini, pričakuješ recimo za Valentinovo vsaj en sms. Toliko otroškosti si zaljubljen človek vendarle lahko dopusti na ta dan. Ampak ne, on ves tisti dan sploh ni bil dosegljiv, potem pa prišel na dan z najbolj idiotskim in nedomiselnim izgovorom, kar sem jih kdaj slišala. Zdaj vem, da bi že takrat morala potegnit črto in it, ampak ne, sem se raje še malo mrcvarila. Tri kliki po internetu in sem ga že našla na vseh najbolj razvpitih spoznavnih portalih. Potem so mi možgani začeli drugače funkcionirat.Ne tako kot eni zaljubljeni tepki. Hitro sem povezala določene stvari iz preteklosti z novimi dejstvi in pred seboj sem v hipu imela popolno sliko, pač zelo aktivnega iskalca novih in novih spletnih žrtev. Da se ne spuščam v podrobnosti. Zame je bil to velik šok. Zadeve se naprej niso najbolje razpletale. On je vse zanikal, seveda takoj kontriral brez pravih argumentov, žalil. Jaz sem preveč čustveno odreagirala in mu dala to zadovojstvo, da me vidi vso skrušeno. Ni se lepo končalo in za marsikaj glede tega konca sem sama kriva, ker nisem znala enostavno takšnega človeka v sekundi izbrisat iz svojega življenja. Bila sem v situaciji ko je bil občutek kot da se mi ves svet ruši. Ne le zaradi njega, ampak tudi zaradi drugih stvari zaradi katerih sem bila v čustveno zelo občutljivem obdobju. On je rekel, da ima pravico bit s komerkoli hoče in če mu ne paše z nekom komunicirat, pač ne bo. Tega mu ne morem oporekat. Naj ima to pravico. Nima pa pravice ljudem lagat, jih izigrat, izkoristit itd. Oziroma če jo že ima, imajo tudi “žrtve” pravico se branit proti temu. Moje življenje ni nič manj vredno kot njegovo! In če ti nekdo na vse to reče,da je tako kot je med nama zato, ker mu nisem dala dovolj časa, res ne veš kaj bi si mislil. Dovolj časa, da se odloči s katero bo in s katero ne bo? Imel je ves čas mojega življenja, pa ga je zaigral. Po vsem tem je bilo potrebnega precej časa, da sem se lahko izvlekla iz krize v kateri sem se znašal. Ne samo zaradi njega, ampak tudi zaradi drugih stvari, ki so se takrat dogajale. Danes bi vse to naredila drugače, bila bi pozorna na druge stvari. Takrat pač nisem bila. In čeprav vem, da sem danes tudi zaradi te izkušnje še boljši in še močnejši človek, se še vedno ne morem povsem znebit občutka, da sem bila grdo izigrana. Včasih pomislim, kdo ve koliko jih je bilo takšnih pred mano, saj sva se včasih izogibala določenih krajev in ljudi, meni pa ni bilo jasno zakaj. Ali pa pomislim, kako mora bit šele, če se v istem dnevu objemaš in poljubljaš z več različnimi osebami. Ko se recimo zaveš, da tudi kraj, kjer si se z nekom sprehajal, ni bil naključno izbran, se malce začneš sramovati samega sebe in svoje naivnosti. On se je potem trudil dokazat mi, da sem ga narobe ocenila, da sem ga po krivem obdolžila itd. V resnici pa mu niti nisem povedala za vse njegove spregledane laži. Še danes ne ve kaj vse v resnici vem o njem. Izbrisal je svoje profile na teh portalih (in naredil nove:) ), kar naenkrat zelo na hitro postal resen fant z resno punco in mi, kadarkoli je le mogel, navrgel kako je zdaj srečen, kako je to to, kako mi je lahko žal itd. Jaz se pa na vse to samo nasmehnem sama pri sebi in si mislim kako si je ta človek res malce bogi. Predvsem pa danes ne razumem kaj sem takrat sploh videla na njem…

Lucija, še poceni si jo odnesla 🙂 Od mene je tip že skoraj zahteval, da vzamem zanj kredit. Hotel se mi je naseliti v garsonjero, katero oddajam. Sicer za samo toliko časa, dokler se ne postavi na noge. 😀 Še sedaj se ni ;). Komaj sem se ga znebila. No čisto se ga še nisem, saj sem mu na začetku vseeno posodila nekaj denarja in mi sedaj vrača 200 eur mesečno.

Punce najbolje da gremo na kavo, ker to je pa nora zgodba :))

Ps: Bodite previdne. Od vsakega najprej zahtevajte, da vam pokaže osebno izkaznico )

@tyana42, to pa sedaj vse bolj pogosto slišim in berem, da nekateri tipčki prek spletnih zmenkarij poskušajo rešit svoj stanovanjski oziroma finančni problem. Groza, kam smo prišli.
Če moški okrog trideset ali več še vedno živi pri starših, če ni sposoben niti samostojno živet kot ponajemnik, boljše se ne ukvarjat z njim. Pa da potem ne veš niti ali spi s tabo zaradi tvoje bajte ali tebe. :))
Se spomnim ene kolegice s faksa, ki je v Ljubljani med študijem živela v “svojem” stanovanju – stanovanju, ki so ga stari starši kupili za vnuke med študijem. Koliko tipov se je nanjo lepilo samo zato, ker so mislili, da ima svoje stanovanje! Je bila na koncu že čisto nesrečna zaradi tega. S samimi kekci je imela opraviti. Potem ko je končala študij, je ša v podnajem, v tisto stanovanje pa sta prišla bratranec in sestrična. Kot podnajemnica je bila v ljubezni veliko bolj srečna.

Pozdravljeni,

kaj naj rečem? Tudi sama sem bila na tej strani ona on,…z odgovori go, no go….na zmenkih, pogovorih, kavicah ipd…, lahko rečem, da sem srečala vse živo.
Z nekaterimi ostala v prijateljskih odnosih, z drugimi prekinila tisti moment, ko sem odšla iz kave :).
Sem pa ves čas, ko sem se srečevala s temi moškimi dostikrat toliko energije porabila in tako bila razočarana, da sem rekla, pa ženska božja kaj se greš ….joj mene kaj vse ne srečaš, da človek kar ne more verjet kaj tlači to našo zemljo….

Do začetka letošnjega leta, se pravi kmalu bo leto na okoli;), ko se je pojavil on, čisto zame, jaz čisto zanj, začutila energijo, se dobivala, hodila na izlete, kosila, kavice…..se zaljubila do ušes in po skoraj letu dni, sva še vedno zaljubljena, da je veselje…
Takoj sva povedala vse, med nama ni skrivnosti, ni tabu tem, …..spoznala že vse v familiji, jaz njegove, on moje….vse teče kot mora bit in ja po dolgem času sem srečna, čeprav sem včasih že pomislila, da ne bom nikoli več našla nekoga s katerim bom dihala skupaj za skupno prihodnost :)……

In punce moje, glavo pokonci, pozitivno energijo,……vedno je nekje nekdo, ki je vreden vaše pozornosti, vašega časa in predvsem vreden zaupanja, da mu rečeš dec na mestu tako in drugače!!!:)

Veliko sreče želim vsem vam, ki ste zdaj razočarane tako kot sem bila jaz, preden sem spoznala mojega zdajšnjega partnerja :), ker tudi za vas je sonce nekje, samo verjet je potrebno v vanj….! 🙂

Lep dan želim vsem 😉


Ok, saj je smešno in žalostno hkrati kakšne igre se določeni ljudje gredo. Ampak tak način razmišljanja je zame popolnoma zgrešen. Ker na ta način si boš svoj izbor tako zelo zoožila, da ti ne bo ostal več noben moški, zato ker razmišljaš preveč posplošeno. Ne moreš na podlagi ene ali pa dveh zgodbi sklepati, da se vsak, ki nima svojega stanovanja, želi vselit k nekomu samo zato, da bo preskrbljen in ne zaradi osebe, s katero je. To je preprosto naivno in ne preveč bistro razmišljanje. Saj, če se tip priseli k ženski, mu to še ne zagotavlja, da bo tam tudi ostal. Ona ga lahko vrže ven, kadarkoli želi. Vseeno mislim, da je kljub vsej previdnost potrebno malo zdrave pameti in več zaupanja, sicer bomo v vsaki stvari našli neko zaroto in se nikoli ne ob nikomer ne bomo počutili varno.
Ker, če ne veš za moškega, ki še živi pri starši, ali spi pri tebi zaradi bajte ali pa zaradi tebe, kaj ti zagotavlja, da moški, ki ima svojo bajto, ne spi pri tebi zaradi nečesa drugega, kar ni povezano s teboj osebno recimo?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

@Marko jaz se pa strinjam z “stanovanjski problem”, če nekdo po 35 letu ni sposoben poskrbeti zase, vsaj finančno,potem samo bejž od njega. Jaz sem dolžna skrbeti samo za svojega otroka.

Še ena taka, ki je na Ona On našla fanta. Sicer nisva več skupaj, sva pa bila 2 leti.

Jaz slabih izkušenj (kljub razhodu s fantom iz tega portala) nimam. Je pa res, da ko sem se prijavila na portal, sem vedela kaj hočem. In sem šla na pijačo samo z enim – in ta je kasneje postal moj fant.

Javilo se mi jih je seveda veliko, nekateri so celo znali napisati kaj več kot to, da hočejo mojo slikico.
Odgovorila sem zelo redkim, ker se mi pač ni dalo zabijati časa z nekom, ki ne zna niti normalno komunicirati. In nikoli nikoli nisem šla na pijačo po prvem, drugem … ali desetem mejlu. Je moralo miniti kar nekaj časa (rednega dopisovanja), da sem se odločila za ta korak.

Pač, treba je vedeti kaj želiš in se ne zadovoljiti kar s prvim, ki pride mimo (saj je enako kot v realnem življenju). Tudi v RL srečaš vse sorte bedakov. Enim nasedeš, enim pač ne.

New Report

Close