Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Čustvena inteligenca, komunikacija in odnosi tip iz interneta (ona on) in zelo grdi zaključek najine veze

tip iz interneta (ona on) in zelo grdi zaključek najine veze

Eni preprosto preveč pričakujete od teh portalov. Saj tudi v živo, ko greš v trgovino “srečaš” 100 ljudi napr. in ne odideš kar s partnerjem domov. Oziroma v res redkih primerih lahko bodočega partnerja spoznaš tudi v trgovini.
In isto je na internetu. Nikjer ni garancije, da sploh obstaja 1 sam človek, ki ti je pisan na kožo, na portalu.
Je pa res, da tile marketerji, ki oglašujejo raznorazne portale naredijo svoje in zavajajo v smislu, kako vsak najde partnerja na spletu.

Sama sem včasih imela tudi velika pričakovanja, a ko sem dala nekaj skozi (še zdaleč ne takšne stvari, kot avtorica te teme), sem nehala pričakovati. Zdaj portal uporabljam še samo, če mi je dolgčas za zafrkancijo. Grem gor na klepet, vem, da so tam določeni ljudje ponavadi, ki so za chat in se zafrkavamo, to je to.

Eh, imaš pač visoke kriterije glede zunanjega izgleda oz. drugi toliko manjše.

Life is tough, but is tougher if you're stupid.

Mogoče pa samo ne mara lažnivcev. zakaj debel tip piše, da je postaven?

mogoce ravno zato, ker ima drugacne kriterije in se sam sebi zdi privlacen. Subjektivna stvar, kot lepota. Mogoce pa je seveda tudi, da se zlaze z razlogom, da dobi vec zmenkov.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

mogoce ravno zato, ker ima drugacne kriterije in se sam sebi zdi privlacen. Subjektivna stvar, kot lepota. Mogoce pa je seveda tudi, da se zlaze z razlogom, da dobi vec zmenkov.[/quote]

Tudi če si sam sebi lep, ne moreš tako hudo falit, da ne opaziš, da ti trebuh visi čez pas in da v takem primeru skoraj sigurno nisi suh.

mogoce ravno zato, ker ima drugacne kriterije in se sam sebi zdi privlacen. Subjektivna stvar, kot lepota. Mogoce pa je seveda tudi, da se zlaze z razlogom, da dobi vec zmenkov.[/quote]

Tudi če si sam sebi lep, ne moreš tako hudo falit, da ne opaziš, da ti trebuh visi čez pas in da v takem primeru skoraj sigurno nisi suh.[/quote]
Hehe.. dobra.

mogoce ravno zato, ker ima drugacne kriterije in se sam sebi zdi privlacen. Subjektivna stvar, kot lepota. Mogoce pa je seveda tudi, da se zlaze z razlogom, da dobi vec zmenkov.[/quote]

Tudi če si sam sebi lep, ne moreš tako hudo falit, da ne opaziš, da ti trebuh visi čez pas in da v takem primeru skoraj sigurno nisi suh.[/quote]
To, da nisi suh, verjetno res vidiš. Še vedno pa si sam sebi lahko postaven. Noben ni omenjal suhosti. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Tudi če si sam sebi lep, ne moreš tako hudo falit, da ne opaziš, da ti trebuh visi čez pas in da v takem primeru skoraj sigurno nisi suh.[/quote]
To, da nisi suh, verjetno res vidiš. Še vedno pa si sam sebi lahko postaven. Noben ni omenjal suhosti. ;)[/quote]

Drugače si odgovarjal na tole izhodišče:

Men pa na teh portalih najeda oz. mi je, ker se tega ne grem več, da tipi gladko napišejo v profil, da so “vitki”, potem se pa primaje maščobna gmota z najmanj 20 kilami viška. Kdaj si se nazadnje pogledal v špegu, pred 15 leti???

Imas prav, general je besedo zamenjal s postavni. Zato sem pa dal tudi drug odgovor kot mozen razlog, da lazje dobijo zmenek. Naivno, ce mene vprasas.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Oj. Cer. A nimas zato mal cajta pa zves visino pa tezo. Nekak po ovinkih madona. Sej lahko kaj provociras pa zves..
Mal domislije pa zves dejansko stanje. Do zdej sem se celo naucil kaksno spodnje perilo kiri kupit… lol.
Tisti/e, ki se pa ne potrudite, pa tut ne dobite. Potrudt se je treba iz obeh strani. Nimam slabih izkusenj in ja. Malo tukaj malo tam, mal.zezanja ampak ponavad fer.

Puncam, ki jih še nikoli nisi videl, si kupil perilo?

Saj ce jih nikoli ne vidi, ni problem. Potem lahko naredi lepo zbirko perila vseh “njegovih” deklet. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Puncam, ki jih še nikoli nisi videl, si kupil perilo?[/quote]

Ej, še ne veš za linke? Pa mal testiraš; recimo teb bi takle nekje 40tko predlagal. Ala tole…
https://www.bimbo.si/set-spodnje-perilo-in-nogavice-masa-in-medved
a link prime?

Pa tiste k sem jih videl sem vedno darilce prnesu… pa ponavad tut dobil kej; ker taki štosi so pač lušni! Vidiš kak razmišlja…

Puncam, ki jih še nikoli nisi videl, si kupil perilo?[/quote]

Ej, še ne veš za linke? Pa mal testiraš; recimo teb bi takle nekje 40tko predlagal. Ala tole…
https://www.bimbo.si/set-spodnje-perilo-in-nogavice-masa-in-medved
a link prime?

Pa tiste k sem jih videl sem vedno darilce prnesu… pa ponavad tut dobil kej; ker taki štosi so pač lušni! Vidiš kak razmišlja…[/quote]

Očitno imaš na srečo izredno močne druge adute, da ti gredo takšna darila skozi.

Kogar zanima bolj uravnotežena slika o spoznavanju na ona on [u]naj si prebere tole[/u].

Samo pripomnila bi rada, da je škoda zapravljati dragoceni čas našega edinega življenja za take tipe.Zazrite se vase, najdite svoj smisel življenja in ko boste najmanj pričakovale, vas bo našla vaša prava ljubezen.

Tudi jaz sem nedolgo nazaj spoznala tipa z omenjene strani. Še vedno je gor. Dvojček ki ima ženske za norca. Meni je govoril, da sva v zvezi, a imel me je samo za seks. Ampak kakšen. Grob, da sem imela resne težave in rane ‘tam dol’. Hvalabogu sva končala in očitno ni hotel popolnoma prekiniti stike z mano. Čez tri leta naj bi ponovno poizkusila. pajade… S takim obnašanjem kot ga je on pokazal v mailih kjer sem mu skušala dopovedati, da ga nočem nikoli več. Ima očitno neke hude psihične motnje, tudi priznal je da hodi oziroma je hodil k psihologu. Obupen moški. Upam,da nikoli ne bo več izkoriščal kakih drugih žensk kot je mene.

Ne poslušat farške ljudi kot so črna vdova in podobno …za njih je normalno, da se prvo cerkveno poroči, potem pa vara

Kot so drugi, bolj razgledani ljudje napisali : ne bodite naivni

Sam za denar se jim gre nič drugega. Brezplačno se nategneš.

Puncam, ki jih še nikoli nisi videl, si kupil perilo?[/quote]

Ej, še ne veš za linke? Pa mal testiraš; recimo teb bi takle nekje 40tko predlagal. Ala tole…
https://www.bimbo.si/set-spodnje-perilo-in-nogavice-masa-in-medved
a link prime?

Pa tiste k sem jih videl sem vedno darilce prnesu… pa ponavad tut dobil kej; ker taki štosi so pač lušni! Vidiš kak razmišlja…[/quote]

Tipi, ki jih srečam preko interneta in mi prinesejo darilce, so s to gesto dobili že 1. minus točko pri meni. Sama darilc ne maram, še najmanj od neznancev, ki jih še nikoli nisem videla.
Se pa samo 1x spomnim, da mi je en tip prinesel neke čokolatine, ko sva se prvič dobila. Tip mi je bil potem v živo ful anti, tako da so takoj po dejtu čokolatini romali direktno v koš.

Imam zdaj v planu se v kratkem dobiti z 2 spletnima neznancema in srčno upam, da ne bo kakšnih darilc in malih pozornosti, ker ful ne maram tega.

Drugače je pa vedno tako, vsaj po mojih opažanjih, da tipi kar preveč pričakujejo, če se srečaš z njimi prek neta. Morda tudi ženske in je potem zato toliko razočaranih, ne bi vedela. Zase vem, da ne pričakujem nič. Ampak je potem problem, ker je večina tistih s katerimi se dobim, že kar takoj zagreta, meni pa niso všeč. Sem spoznala že zelo veliko ljudi tako, ampak všeč mi je bil samo 1, s katerim sva bila potem tudi nekaj časa skupaj. V glavnem, kar nekako ljudje pričakujejo, če se z nekom “zastekaš” prek neta, se boš potem tudi v živo. Pri meni v večini primerov potem ni tako oz. se lahko zaštekam na nekem prijateljskem nivoju, ni mi pa privlačen, da bi želela kaj več.
Lahko pa po lesu potrkam, da sem do sedaj srečala same korektne ljudi, ni bilo nobenih dram in scen, kot jih berem po forumih. Tudi nihče ni zgledal drugače ali se zlagal glede let ali zašpehanosti.

New Report

Close