Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Čustvena inteligenca, komunikacija in odnosi tip iz interneta (ona on) in zelo grdi zaključek najine veze

tip iz interneta (ona on) in zelo grdi zaključek najine veze

Namesto ona-on priporočam badoo ali twoo.

Razlog? Na ona-on si kot neplačnik popolnoma omejen in je neuporaben. Plačevat jim ne mislim za to, da se bom lahko pogovarjal z drugimi. Na badooju in twooju pa se lahko brezplačno pogovarjaš z vsemi.

Veš kaj, tu si sama si čisto kriva, da si se z njim zapletla po vseh opozorilnih znakih ki so jasni kot beli dan že od samega začetka.

Jaz sem imel isti primer vendar v obratni smeri, ko sem moral ženkso prijavit policiji za nadlegovanje ki sem jo spoznal na ona on – – na desetine klicev sredi noči, drama, pasivna agresija ter čustveno izsiljevanje, pojavljanje pred blokom – – pijana in tako naprej.

Samo spoznavala sva se, sama je postavila meje katerih sem se držal. Se pa je iskazalo, da je posesivna, da je bolestno ljubosumna in da je absolutno drama kraljica. . . Ter dejansko mentalno motena – – Saj oseba ki grozi s samomorom svoje hčere in sebe zato da dobi čustveno reakcijo ni normalna – – – Ženske na tistem portalu so še bolj labilne od moških. Se najdejo neke svetle izjeme, vendar jih je skrajno malo. . . Večina nima pojma kaj bi, in so neresni prevaranti in prevarantke.

Tako, da nikar tu ne jokaj in stokaj. Spustila si se zavestno v vezo z labilnim in čudnim tipom. On je pa samo izkoristil tvoje pomankanje intiligence. . . . Veliko žensk se zaplete tako kot si se ti, pa čeprav je takoj očitno, da je oseba ki ste jo spoznale ( Pa ni važno, ona on ali v realnosti, saj lokacija ne igra pomena, čudakov je povsod ), čudna – – Pa vseeno rinete v neko vezo. Potem pa ko se jasno vse skupaj razleti na prafaktorje, pa jokate in stokate, ter vse moške mečete v isti koš. Ve ste žrtve, ve ste boge, a same se zavestno postavljate v take situacije – – Tako da, sprejmi posledice za SVOJA dejanjanehaj stokat pa jokat, ter odrasti že enkrat pa se kaj nauči iz svojih izkušenj.

Zanima me, ali je že kdo zvezo končal na res grd način (tako, da bi se vsa zadeva lahko znašla celo na sodišču), pa ste to osebo čez čas spet srečali, kako ste ravnali? Kaj se je zgodilo?

Evo nova akcija, ki traja do konca aprila, tisti ki želi naj si prebere.

—————

T-2

INTERNET (10mbit ali 20mbit na VDSL ////// 10mbit ali 100mbit na OPTIKI)
TELEVIZIJA ( 204 PROGRAME + ČASOVNI ZAMIK za 3 dni nazaj + več kot 30 HD programov!)
TELEFON (številka se prenese brezplačno!)
MOBILNA SIM KARTICA (brez naročnine in brezplačni klici stacionarno+mobilno na T-2!)

Za samo 19,99€ / mesec ( CELO LETO !!! )

ali

20,99€ / mesec (če želite hitrejšo opcijo 20 ali 100mbit ( CELO LETO !!! )

PRIKLOP IN OPREMA sta brezplačna! 🙂

———————–

To je interna akcija, ki jo lahko uredim jaz. Se pravi, tisti ki ste resni in želite dobre storitve za veliko manj denarja kot pri ostalih mi lahko pošljete EMAIL na [email protected] 🙂

Ne plačujte preveč, za manj! 🙂

LP


Tudi na slednjih dveh je omejen ogled.

Podpišem 🙂

Luzerjev je vsepovsod dovolj, ne le na teh portalih. Vsak človek se opeče enkrat v življenju, bi pa rekla da je to potrebno…samo na ta način dobimo neke izkušnje, na podlagi katerih potem profiliramo ljudi naprej in se tudi razvijemo kot osebe.

Vsaka negativna izkušnja nas pripelje bližje našemu pravemu partnerju, ker vemo kaj želimo + ta izkušnja nas izboljša. Večinoma smo si ženske same krive, ker naivno zaupamo. Problem se pojavi, če nas ena izkušnja nič ne nauči. Grem se stavit da se je verjetno vsaka podala v novo spoznavanje odprtega srca in na koncu bila izigrana s strani nekega nepomembnega luzerja in obratno isto pri moških.

Sama sem spoznala takega človeka v realnem življenju in je isti, kot večina opisujete tle – torej jebivetrski, spreminja mnenje iz danes na jutri, danes te hoče, jutri je to že vse mim…totalno čustveno labilna oseba, ki gre v vezo iz danes na jutri…laže,laže,laže in manipulira. Odjebava, ignorira. Dela fejk facebook profile, briše in skriva slike svoje punce. Skrajno neodgovoren človek, vendar zelo nonšalantno naklada o sebi, svojih sposobnostih in o dobrini svojega srca. Luzer, pač.Na to igro sem padla jaz, ker sem bila takrat še naivna. Danes ne bi šla dlje od enega pogovora, ker bi takoj vedela kaj je na stvari.

Takrat mi je bil to ful šok – ker sem bila zaljubljena nenormalno, danes vidim da pač je to normala…tega je vsepovsod in vsakdo pač nasanka enkrat. In dobro je da nasankate enkrat, ne boste večkrat 🙂 Verjamem da ste vsi tle nekaj naučili – predvsem pa KAKO CENITI SEBE. Kako usposobiti sebe, kako ljubiti sebe in kako posikati nekoga primernega zase.

Torej na vas je, da potegnete črto in zabrišete take amebe stran. Naj se znjimi ukvarajo drugi. Če si pa vedno znova in znova dovoliš da podležeš taki osebi, potem imaš ti problem. Tuja manipulacija sega samo do tja do kjer mi dovolimo, niso pa vsi ljudje pokvarjeni. Še zdaleč ne.

A pozor, če človeka dobite 1x na laži in vas nekaj omotava, vam prikriva in vam občutek pravi da nekaj ni kul, potem takoj pejte stran. Feeling nikoli ne laže, nekdo, ki vam pa laže o banalnih zadevah pa ni dober v glavi.

Tudi jaz imam izkušnjo s temi tipi. In vse, kar se da ugotoviti na tem portalu (glede moških) ni normalno. Bil je narejen nekakšen test-raziskava, kakšni moški se gibajo na tem portalu. Tu so prijavljeni takšni tipi za katere menim, da imajo nekakšne težave, da v vsakdanjem življenju ne morejo spoznati partnerke. Drugače bi jo. Obnašajo pa se, da so najbolj lepi, pametni itd. Da ne omenim, da zbirajo slike.Enostavno te s sliko izsiljujejo (češ, ne vem s kom se pog,. ne vem kdo se skriva za tem up.imenom, sami pa so pokvarjeni lažnivci z neresničnimi slikami, takoj odpišem, ko dobim sliko….). Nikoli ne pošiljajte slik, ne objavljajte, ker nikoli ne veste, s kom imate opravka! Ne veš, kaj se s sliko zgodi itd…. direkten-kar v pismo je napisal, da je slika pomembna za pogovor , da je simpatičen itd. itd. A je bil odg, da s takimi samovšečnimi ne mislim ničesar imet. Kljub temu mi je še pisal….ali pa spiridion-zbiralec ženski slik, ki niti imena ne pove in nič, le reče, da ko prejme sliko takoj odg, pa več ne itd. itd…Ker ko jim pošlješ sliko, ti več ne odg. in nihče te ne more zaščitit . Zato naj vsak pazi, ker danes je veliko zlobnih ljudi…Le prava ljubezen je tista,ki jo spoznaš po naključju in v živo!


Drži, da preko teh portalov iščejo žensko večinoma taki tipi, ki imajo težave pri spoznavanju žensk v vsakdanjem življenju. Moram pa dodati, da tudi s strani žensk gor ni nobene resnosti oz. je zelo težko sploh kaj najti. Loterija je že, če kakšna sploh odpiše. Poleg tega ko sem v iskalnik vnesel razmeroma nezahtevne kriterije, mi je ven vrglo le tri ženske, pa še te niso bile gor prijavljene že več kot eno leto. Sicer poznam en par, ki se je spoznal preko ona-on in drug par, ki se je spoznal preko prijateljevanje.net, toda to so pomoje res izjeme, so se našle igle v senu.

res sem dobro prečital tvoje življenje ,smilišse mi da je tako ,sedaj vem zakaj -Lp Karli

Moja zgodba je pribl. Ista ……bejbam. ženskam polagam na srce : Nikoli….ampak res nikoli ne iščite tipov po netu !!! To je isto kot če “kupis mačka v zaklju !!

Eh kaj strašite, po pameti in ne biti naivne. Dobra ženska prepozna težave, neizkušena pa bo nasankala online ali offline.

Ampak v redu bila si poštena, pa če je že tako bi moral on povedati in biti vsaj toliko pošten da ji pove.
To je pokvarjeno !
Punca nimaš ti problemov z seboj pač pa on.
Nismo vsi ljudje taki.
POKVARJENI !!!
Nekateri imamo dušo in srce.

“Pa sem se odzvala..šla na pijačo, pa je imel željo še enkrat na pijačo, pa sem se odzvala…. Pa je predlagal, da greva v hribe, pa sem šla…. In potem me je kar rekel, da sem mu všeč na vseh področjih, pa da bi me predstavil svoji 10letni hčerki (ta tip ni bil nikoli poročen, z bivšo, katera ga je zapustila pred 5 leti ima to hči), da mi da ključe od stanovanja, da sem pri njem kadar želim…pa da bi se poročil z menoj…., ter če mi ni do njega, naj mu to povem, da me bo lažje pozabil…. Rekla sem mu, da saj bova videla kako in kaj….čez kakšen mesec me predstavi svoji hčerki (pri njemu je na vsake 14 dni čez vikend in enkrat popoldne v tednu)….”

Dečko išče pupiko za občasna srečanja in jo je našel.
That’s it!

Pojdi dalje in imej ODPRTE OČI!

Ma punca zbrihtaj se, kar delaš je s tvoje strani zelo otročje, odrasti in spoštuj druge. Kako bi bilo, če bi ti imela otroka???? Kako bi ti bilo, če bi te nekdo nadlegoval, kot ti njega in ga nebi marala…no pomisli malo, da ni on vse kriv…. kje pa piše, da se ljudje ne smejo dopisovat, pogovarjat in še marsikaj z nasprotnim spolom, če kao hodijo z nekom… pa folk je čist nor, da tako omejeno razmišlja….
Marjetka

Odličen odgovor!!

Takole včasih, ko prebiram kakšen takle prispevek, samo čakam, da bo še kakšna napisala, da jo je nekdo prisilil v zmenke (in seks v nadaljevanju). Lepo vas prosim no …???!!! Koliko ste pa stare??!!!

Vsak se odloči sam kako in kaj in zakaj je na tem (in podobnem) portalu. In ne nazadnje … kar vprašajte koliko moških na teh portalih je že srečalo žensko (na portalu), ki mu je bila res všeč in je vse zgledalo super in so imeli res iskrene namene do ženske, jo vozili na večerje, izlete, v kino, … ženska pa samo dokler ni postalo resno/vroče (in izgine čez noč po nekaj tednih in mesecih spoznavanja). Moški pa ostal z zlomljenim srcem (brez seksa, na suho … :))) ).

Tako to pač je (tudi v reali je tako) in včasih mi komu zlomimo srce, včasih ga kdo nam. Spoznavanje in parčkanje je pač zapleten proces in v želji, da nismo osamljeni, nam na prvi pogled všečna oseba lahko tudi zamegli razum. Ko se nekaj časa družiš (tudi intimno) pa pride marsikaj na dan. In kakšen okostnjak kje pade iz omare.
Mislim, da niso portali nič drugačni kot pa je v realnem življenju.

In ne nazadnje … tudi žensk je ogromno na teh portalih (tudi vezanih in poročenih), ki pa iščejo natanko to. Prekinile so zvezo, bile tudi zapuščene, prevarane, … imajo zlomljeno srce in iščejo samo avanture in neobvezen seks. Vsak samski (in osamljen) pač išče “nekaj” … ali se, ko se najdeta dva “kemična”, to spremeni tudi v resnično “srečo” (ljubezen) pa pokaže čas.

Res stara zgodba. Ampak vsak dan se dogajajo podobni scenariji, le igralci se zamenjajo.
V primeru Lucije, sta bila oba kriva in nezrela. Škoda je pa pogrevat in flikat porcelanasto vazo, če se pojavijo prve razpoke že v štartu. Pomahaš z roko, hvala lepa pobereš kufre in pete in za nosom naprej.
Je pa Lucija v tem primeru mal več kriva. Nezrela. Če ti nekdo reče: hvala, dost te mam, pusti me pri miru! Kaj Luciji ni bilo jasno ? Če se nekdo zlaže enkrat, se zlaže drugič tretjič, potem laže skoz. Obstaja samo DA ali NE.

Zdravo!ne vem,če še čitaš te strani,ti pa povem da nisi samo ti to prestala.Kaj bi porekla po 5 letih ,kot je to naredila moja.Pa ne na ona on ali pa ima tudi tu profil in lovi moške.Sočustvujem s teboj samo tudi tako kot je naredil tebi se je zgodilo čisto isto meni.moja in tisti sta si celo pisala kako bo kateri prvi celega polizal.Nazadnje pa sem tudi pred policijo izpadel kriminalec in je dobila vso zaščito,ker sem ji rekel zakaj si se skurbala.ona pa pravi da je to samo klepet.ko pa sem pokazal besedilo,ki sem ga preslikal pa je postalo še huje.Te so pa ppolicaji rekli da sem vdrl v njeno zasebnost.V SLOVENIJI je že pač tako da poštenje kakršno koli ni vredno nič.Počasi se bom pobiral posnetek pa prihranil za nauk,da je težko zaupat.Zate upam da si se že pobrala in našla kaj pametnega.lep pozdrav

Lucija glavo pokonci in naprej pa bol previdna bodi tudi meni se je to zgodilo na spletnih straneh Ona on kar nekaj časa me je vlekla za nos z dragimi esemesi toliko časa da sem na ta račun zapavil 300€ potem pa sem jo vprašal če je resna na to sem dobil odgor kaj si pa tko nesramen in mi tezis tako da bom šel po drugi poti srečo iskat punca glavo pokonci pa pot podnoge .

Men pa na teh portalih najeda oz. mi je, ker se tega ne grem več, da tipi gladko napišejo v profil, da so “vitki”, potem se pa primaje maščobna gmota z najmanj 20 kilami viška. Kdaj si se nazadnje pogledal v špegu, pred 15 leti???
Pač ne morem prek tega, pa je lahko dober kot kruh. Žal, in zato sem na to tudi bila pozorna in se nisem niti oglašala tistim s “srednjo” postavo, karkoli naj bi to že pomenilo.
Hvala bogu, da se mi ni treba več it tega.
Ostalim pa veliko sreče in pameti.

New Report

Close