Najdi forum

težave s partnerko in njenim sodelavcem

Romantična predstava odnosov…. žal prevečkrat vodi v nove in nove težave.

The female, not the male, determines all the conditions of the animal family. Where the female can derive no benefit from association with the male, no such association takes place. — Robert Briffault, The Mothers, Vol. I, p. 191

Po Briffault-u besedno zvezo “animal family” tisti, ki verujete v boga, zamenjajte v “human family”. 😉

Romantična predstava odnosov…. žal prevečkrat vodi v nove in nove težave.

The female, not the male, determines all the conditions of the animal family. Where the female can derive no benefit from association with the male, no such association takes place. — Robert Briffault, The Mothers, Vol. I, p. 191

Po Briffault-u besedno zvezo “animal family” tisti, ki verujete v boga, zamenjajte v “human family”. 😉
[/quote]
V nasprotju z globoko altruistično naravo samca, ki se bo permanentno zvezal s prvo mimoidočo samico, samo da bi ona dobila družino, ki ji bo lahko diktirala pogoje?


V nasprotju z globoko altruistično naravo samca, ki se bo permanentno zvezal s prvo mimoidočo samico, samo da bi ona dobila družino, ki ji bo lahko diktirala pogoje?
[/quote]

To nima nobene zveze z altruizmom, ampak gre za čisto druge, precej bolj podzavestne in starodavne vzgibe.
S tem se je ukvarjalo veliko ljudi… in so kar dobro naštudirali mehanizme medspolne dinamike. 😉

Naj “odgovorim” BTDT-ju…
Samo res, take odnose si jaz predstavljam.
Mi je pa zanimivo oz. razmišljam sam pri sebi da postajam “nezanimiv” za ženske. Pa “mislim” da nisem slab tip…Me rata kar malo strah ko se zamislim. Sem postaven, temnolas, modre oci…Nekoc sem bil samski najvec 3,4 mesece, sedaj bo pa počasi skoraj leto dni 😀
Bemtiš…hihi.
In ko gledam današnje tipe…Pa ne da bi bilo kaj narobe sploh ne. Pri 30 zapuščeni, nepobriti, s pivskim trebuščkom in zakajeni do amena, vse vikende v gostilnah (vsaj pri nas je tako, pomurje) :)…
Bejbo pa dobijo kdaj češ…
Ali so podkrepljeni z limanicami toliko bolj samozavestni (zdaj mi je že malo bolj jasno da punce padate na dolge jezike), na obljube…Na to da pride tip v gostilno kot da bi bila cela njegova oz kar cel svet..Se mi zdi da preprosto ne kažem na vzven te samozavesti oz nevem kaj že…
Ne, to nisem jaz. In niti nočem biti. Sem umirjen človek, kateremu reeees moraš stopit na žulj da se razpiz…
Saj v bistvu sploh nevem kaj bi rad povedal 😀
Sem tak kot sem. Živim sam in znam poskrbeti zase. Skuham, pomijem, zribam tla, zlikam cunje, zložim v omaro..Pač nisem v hotelu mama. Ker niti nočem biti.
In ja takih se izgleda punce ogibajo na veliko. Ker nisem dovolj “jezikovno pretirano samozavesten”, duvač po domače ali kakor želite…
Kaj čmo, tko je…
Uživajte

Sam si skakal iz veze v vezo, sedaj si 30+ in se čudiš da nobena ne skoči pokonci ko te zagleda?

To je isto kot te ki jih obdelujejo lokalni pijančki, kriterij jim pada. stavim da se pred 15 leti nebi niti obrnile za takšnimi 🙂

Kstoner…
Kdo je pa rekel da sem skakal iz zveze v zvezo?
Si sploh prebral moj post? Pri 34 sem imel 3 punce…Ena 7 let, dve pa malo dalj casa kot dve leti…
Nisem vedel da je to tko dost 😀
Lp

Poznam par takšnih tipov, ki bi se točno tako opisali in se čudijo zakaj so le samski, če pa so lepi, z mišicami in pa samozadostni. Pričakujete, da bodo zaradi vseh teh kvalitet punce kar padle na vas, brez vašega najmanjšega truda. In se čudite zakaj toliko vaških pijančkov dobi toliko žensk, ki so toliko slabši od vas. Dobijo jih zato, ker oni se vsaj malo trudijo in jih osvajajo, ni jim težko se delati norca iz sebe, pripravljeni so na mnoge poraze, da dobijo vsaj eno zmago. V akcijo bo treba, ne pa samo čakati, da katera ženska opazi vašo neizmerno zunanjo in notranjo lepoto. 🙂

Tako deluje psiha princesk, punc z “daddy issues” in attention queens. Take naj kar obdelujejo vaški pijančki. Odrasla ženska v moškem vidi še kaj več…

New Report

Close