Najdi forum

težave s partnerko in njenim sodelavcem

Človek kaj je s tabo?
Imaš sploh še kaj samospoštovanja?
in misliš, da te “žena” zaradi tega, ker glumiš predpražnik spoštuje?

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Lahko pa ona izkorišča njega…

Bom še malo pametoval, če dovoliš. 🙂

Čez par dni se boš žal počutil še dosti slabše. Žal. Bodi pripravljen. Izleti, šport, služba, zapolnitev časa.

Ljudje, vsaj večina, smo narejeni, da se povezujemo. Ob koncu zveze lahko nastanejo tako močna čustva, da se zdi, kot da umiraš.

Osebno imam filing, da ta zgodba še ni zaključena. Všeč mi je , da si pravočasno postavil določeno mejo, torej do kam si pripravljen iti, in to je novo dejstvo v vajinem razmerju in sedaj bo ona potrebovala nekaj dni, da to novo dejstvo s katerim prej ni bila soočena tudi “prežveči”.

Lahko se zgodi, da te bo kmalu poiskala. Vendar je ravno tu potrebno biti pazljiv. V odnosu, kot si ga opisal, si naredil veliko napak. Predvsem je nisi upošteval kot enakovredne partnerice. Na kratko, če ti enkrat skuhaš kosilo, je naslednjič na vrsti ona. Tukaj ni ampak! Seveda, razen, če imata drugačen dogovor, npr, ti kuhaš, ona pere, lika itd. Vendar so to dogovori do katerih se pride s pogovorom in upoštevanjem obojestranskih občutkov.

Torej, filing imam tudi, da če te bo poiskala, da lahko pride do situacije, ko boš rekel, oh bejbi, vse ti oprostim, odnos bo pa po starem tekel naprej in kmalu bosta imela spet težave.

Za kvaliteten odnos je potrebno, ha ha, vsaj kolikor je mene izučilo, da daš sebe na prvo mesto. Če se začnem žrtvovati za partnerja, to kmalu postane road to hell. Seveda gremo kdaj preko sebe. Vendar mora biti to obojestransko, enkrat jaz, drugič ti. Pri kakšnih finančno bolj zapletenih situacijah, npr partner brezposelen, pa se dela drugače, ampak to se dogaja v dolgotrajnejših vezah… Skratka, eno darilo kupiš ti njej, potem čakaš, dokler ti ga ne kupi še ona. Enkrat jo povabiš v kino, naslednjič čakaš, da ona predlaga itd…

Lahko, da boš soočen z izdajo intime. Uf, to bo šele pestro. Ampak o tom, potom. Čeprav kakor jaz sedaj gledam na stvari… vsak partner ima pravico potožiti, da mu kaj v odnosu ne štima. Meni moja ni nikoli nič potožila, samo naenkrat je vse eksplodiralo…

A to napisano kaj pomaga? 🙂

Pa še to. Da bi se ona vrnila k tebi, ji moraš dati za odtenek več distance, kolikor jo zahteva sama. S tem , ko se je dobivala z drugim je zahtevala odmik od tebe. In ti si ji sedaj dal Konkreten odmik. Če boš šel ti za njo, npr kak večer ko ti bo hudo in boš razmišljal, da bi vendarle kaj reševal, boš porušil to kar si zgradil…

Imela sta razmerje kot se ne šika.

Še to mi je prišlo na misel, če ti njej delaš vse, kuhaš itd ji s tem daješ veš kako sporočilo? Da jo nimaš za dovolj sposobno, da bi sama to opravila…

Pri vzgoji otrok so 3 napačne vzgoje. Ena je zavijanje v vatko in razvajanje. Sporočilo otroku je pa, da je nesposoben sam opravit kar lahko in ima posledično globoko zakoreninjeno slabo samopodobo.

To si ti delal svoji bejbi in posledično si je šla poiskat nekoga, ki jo bo prijel malo bolj enakovredno.. Čeprav, kot sem rekel, tale zgodba je sicer končana zaenkrat,…ampak kdo bi vedel.

Hvala vsem za nasvete…
V bistvu mi je zanimivo da ima na FB profilu še vedno da je v razmerju in še vedno ima ogromno najinih skupnih slik gor..Niti ene ni izbrisala…Jaz imam narejeno samski, ona pa še vedno v razmerju…Čudno, čudno…
Po moje tehta kdo ji bo boljši in bo čez kak mesec, dva, ali tri prijokala nazaj…A žal bo prepozno…Je pa na isti način zapustila prejšnjega – preko SMS-a da ga je prevarala in je to to…Samo tam so bili vzroki alkohol, tepež itd…Ona kot glavni razlog sedaj navaja to da mi ni zaupala glede tistega sporočila za RD na FB..Je mislila da bo zmogla iti čez to a ni….In to ugotovi po dobrem letu dni…
Odgovor naprej..
Da bi jaz vedel da mi mojo natepava nekdo drug in bi prišla domov kot da nič ni…Ni šans! Niti dotakniti se je ne bi mogel ne da bi še kaj drugo…Sem pač tak tip človeka da mi to ne odgovarja…
Vsak dan ko stopim čez prag in vidim kaj sva ustvarjala jočem kot dež…Vzame mi dih, sili me na bruhanje…A vem da bom preživel…Moram, že zaradi sebe in domačih…In vem da me nekoč nekje čaka ena ki me bo vredna…Edina tolažba sedaj so mi sprehodi, pes in delo…
Mnenj in odgovorov ni nikoli dovolj zato mi še lahko kdo kaj napiše ni problem 🙂
Lep pozdrav vsem…


Samo da je ona ‘dobre volje’ pa bo….
In tebe ni nič sram?
Kakšen beden izgovor za moškega pa si ti ?
Svašta…

Ti imaš asimetričen odnos. Ona lahko tebi stori kar hoče, ti moraš biti pa lepo priden.
Če ti to ustreza, ni težave, če ti ne pa delaš sam sebi veliko škodo in ta se bo kasneje pokazala delno na tvoji psihi, delno pa na psihi tvojih potomcev.
Meni to sicer ne ustreza…. ampak, če bi pa prišla še pred prevaro s predlogom o odprtem razmerju in s tehtnimi razlogi, bi morda premislil, a še to samo v primeru, če bi ostale njene kvalitete in kvaliteta skupnega bivanja to opravičevala. A za kaj takega bi morala biti skoraj “superwoman”.
Eni pač sklonite glavo takoj, ko je nekdo z vami malo bolj oster, eni pa ostrine na račun egoizma in pumpanja ega pač ne odobravamo.

Hvala vsem za nasvete…
V bistvu mi je zanimivo da ima na FB profilu še vedno da je v razmerju in še vedno ima ogromno najinih skupnih slik gor..Niti ene ni izbrisala…Jaz imam narejeno samski, ona pa še vedno v razmerju…Čudno, čudno…

čudno, čudno… ti si čuden 🙂 evo, to je pozitivna informacija. Ampak bolje bi bilo, da vzpostaviš tkim No contact in ne gledaš njen profil, ker te bo to medlo. Ti moraš v tem trenutku it naprej s svojim življenjem in reagiraš le če te konkretno kontaktira, po telefonu ali sporočilu …

Po moje tehta kdo ji bo boljši in bo čez kak mesec, dva, ali tri prijokala nazaj…

Ženske ne tehtajo, ampak ravnajo v skladu s svojim trenutnim čustvenim razpoloženjem. Tvoje govorjenje “prijokala” kaže na določeno tvojo čustveno nezrelost in je rahlo podcenjujoče do nje. Tudi ti si imel prste vmes pri razpadu veze

A žal bo prepozno…

Prepozno zakaj? Ker boš imel že drugo?

Je pa na isti način zapustila prejšnjega – preko SMS-a da ga je prevarala in je to to…Samo tam so bili vzroki alkohol, tepež itd…Ona kot glavni razlog sedaj navaja to da mi ni zaupala glede tistega sporočila za RD na FB..Je mislila da bo zmogla iti čez to a ni….In to ugotovi po dobrem letu dni…

Ženske navajajo vzroke (ki so ponavadi vedno isti pri različnih), ko iščejo pri sebi pojasnilo ali opravičilo za svoja dejanja. Glavni razlog je, da te kot moškega ni več dovolj spoštovala ali pa se je ob tebi počutila utesnjeno, ujeto. Ok, lahko je imela ljubosumni izpad, sam to ni deal breaker za vezo. Zate je važno, da si za žensko čustveni steber in varen pristan.

Odgovor naprej..
Da bi jaz vedel da mi mojo natepava nekdo drug in bi prišla domov kot da nič ni…Ni šans! Niti dotakniti se je ne bi mogel ne da bi še kaj drugo…Sem pač tak tip človeka da mi to ne odgovarja…

Pa pojdita v sw klub in se dajta dol z enim parom, da bo še ona tebe videla z drugo in kako to izgleda. Oz, tu naj svetuje kdo drug, ker sem jaz malo ekstremen. 🙂 . Vsekakor pa se mora človek počutiti nekje na istem nivoju. Jaz tudi ne bi šel kar tako čez to.

Vsak dan ko stopim čez prag in vidim kaj sva ustvarjala jočem kot dež…Vzame mi dih, sili me na bruhanje…A vem da bom preživel…Moram, že zaradi sebe in domačih…

To je pa najbolj normalna reakcija in sedaj se v bistvu zdraviš. Joj, bad, prav bad. Prav čutim, ampak Pogum! To je ena najhujših bolečin, ki jih lahko človek, posebej tisti, ki so vedno rahlo trpeli za pomanjkanjem ljubezni, doživi.

Na kratko kaj se ti je zgodilo: Bil si v vezi z žensko. Ni bila ravno najbolj čustveno zrela. S svojim ravnanjem si jo odbil, ker v bistvu sploh nista bila v enakovrednem odnosu, ampak si jo hranil kot neko trofejo.. Potem si postavil svojo osebno mejo in ji s tem dal resen namig, da lahko in znaš peljati tudi resen, zrel odnos. Zelo verjetno te bo poiskala, ti pa se prej sam ne smeš stegniti k njej za nobeno ceno…!

Glavno vprašanje je, če pride nazaj ali boš znal in odreagiral kot zrel moški. Takale kričanja: Da bi jaz vedel da mi mojo natepava nekdo drug in bi prišla domov kot da nič ni…Ni šans!
že niso preveč kul. To si povedal kot en otrok na igrišču, ki vpije, to je moja žoga. Je pa razumljivo, da te boli.

Forumaši lepo pozdravljeni.
Zadeva se odvija takole.V nedeljo sva rekla da greva narazen. Spakiral cunje in kufre in je doma…
Včeraj, torej v četrtek izvem da sta s sodelavcem vzela dopust in da sta v pet. ,sob. in ned. na morju…
Saj ne vem kaj dodati…Šok, razočaranje, jeza, obup…En teden pred tem sem ji dal predlog da greva v toplice za vikend da se odklopiva in menjava okolje, se pogovoriva…Ampak je bila preutrujena…
Sploh ne morem verjeti kaj se tej ženski dogaja v glavi…En mesec nazaj mi pravi ljubezen življenja, se pogovarja z mojo mamo – taščo torej o poroki itd…Sedaj pa tole…Meni zatrjuje da ve da je naredila življenjsko napako ko me je razočarala, da ji je vseeno za vse..Zame, zanjo in za sedanjega ki ga ima-sodelavca…Sem ji jasno dal vedeti da ta veza ne bo zdržala in je rekla da jo boli k…
A se 26 let stari “punci” res lahko od vseh pritiskov “zmeša” v roku 1 meseca?
Ne morem verjeti da sem živel s tako manipulativno žensko…Upam da jo čim prej prebolim ker vem da z jokom, sekiranjem in obtoževanjem samega sebe uničujem samo sebe in nikogar drugega…
Nisem pa vedel da lahko tako prekleto boli…Čeprav nisva skupaj me boli ker vem da bosta zaspala skupaj objeta kot midva…In počela vse kar se pač počne…Želim si da bi bila kaznovana kot sem mogoče sedaj jaz za svoje stare grehe še od nekoč…Nevem…Po drugi strani pa ji želim vse dobro…
Oprostite če nakladam ampak nekje moram dati to iz sebe….
LP

Boli, ampak bo nehalo sčasoma.
Naredi temeljito analizo, kaj je šlo narobe in zakaj. Bodi pošten do sebe in se boš iz tega še kaj naučil.
Če boš domačo nalogo opravil dobro, boš naslednjo žensko izbiral bolj preudarno.
Vzemi si čas in se poduči o hipergamiji, o Briffault-ovem zakonu in o medspolni dinamiki.
Predvsem pa ravnaj v življenju preudarno, razmišljaj dolgoročno, se popolnoma osamosvoji in si pribori ekonomsko in psihično stabilnost. Na tak način ne bodo v tvojem življenju imeli zunanji dejavniki kakega bistvenega vpliva in boš gospodar svoje usode.
Srečno!

Zanimivo, tudi moj bivši si želi biti pilot, pa čisto drug karakter od tvojega.. bodi ponosen na to kar si in glavo pokonci, ne obremenjuj se preveč, čez mesec, dva se ti bo smejalo..sem bila sama pred kratkim na istem..ponavadi je tako, da dobimo nekaj, da se naučimo lekcije – imeti se radi, najprej sebe.. srečno in verjemi, da bo bolje! Ta čas pa delaj nekaj s čimer se boš bolje počutil.. v dobrem smislu in pojdi v družbo. 🙂

A na morje sta šla? U, zgleda je nek hud player… 😉

A nimaš nobene na strani ali pa frendice ali pa če greš kar sam? In to ne na morje, ampak romantičen vikend v Bentkah ali pa kar v Lichenstein ali pa Saint Moritz, ali pa smučat za vikend v Cortino, ne v Kranjsko goro!

Gremo, akcija, pa na fb objavit.

Je dal pa BTDT gor par dobrih nasvetov. Sem rekel, če vse za njo postoriš, no lahko si tudi misli, da si tip človeka, da ne znaš zase poskrbet ampak raje drugim težave rešuješ. Kar je plemenito ni pa čisto življensko.

V glavnem, moja je bila 36 pa se ji je odpikal v dveh tednih. Najprej sem šel skozi obdobje obtoževanja, kdo je kaj bolj prav delal, seveda je ona delala napake itd. Kaj bi lahko naredil drugače. Potem pa je prišlo tisto najboljše. Ko spoznaš, da osebe pravzaprav nisi dobro poznal, recimo pri meni je kar znorela, če sem začel kaj o čustvih, ali pa da mi kaj ni prav, govorit. To je poseben tip ljudi. In potem naslednjič kar obmolkneš. In sem ugotovil, da sem se ful zatajeval. In bil tiho. In da nisem postavljal meja. Imam malček opravičila, ker sem reševal neke težke življenske probleme, pa ugotavljam, da kljub temu nisem poznal te svoje plati, imel sem sivo polje v svojem lajfu, in tudi če problemov ne bi bilo, ne vem če bi znal drugače odreagirat. In sedaj sem se prvič v življenju in skozi to vezo naučil, kaj pomeni postavljati sebe na prvo mesto. In imam blast of my life. Nove potencialne so že v vrsti, res se mi kvalitetno dogaja tudi prosti čas, delo in vse, kot prej ne. In vedno dosedaj mi je bila nova boljša kot prejšnje!

Tko da, glavo gor in akcija. 🙂

Lepo napisano in resnično…
Hud player ni..Mi je priznala da je sploh ne privlači bolj kot jaz..Ima debela očala, močnejše postave itd..Ampak ji ne verjamem…Je pa rekla da je tako obupana ker ve da je zajebala življensko priložnost oz. ljubezen – mene in da mu bo dala šanso…Iz obupa…
Mene mučijo samo moja leta sedaj…
Kje najt punco nad 28 samsko in brez otrok ali kake hude zgodovine…Težka bo po moje…
🙂

Ne ga srat. Išči od 24 naprej in se ne sekiraj toliko glede let.
To, da je zavestno zaj* življenjsko priložnost je samo znak, da ženska ni zate. V resnici ne ve kaj bi rada in s tem, ko je odšla od tebe ti je jasno pokazala, da ve, da nisi zanjo.
Muči jo edino vprašanje ali bi se imela bolje s teboj kot s kom drugim. Ni prepričana osvoji vrednosti na “trgu”… mogoče z razlogom. Išči žensko s podobnimi pogledi na življenje, kot jih imaš sam. Pomembno je tudi, da imata skupne interese tudi glede preživljanja prostega časa.
Predvsem pa se ne sekiraj, če nekaj let ne boš našel nobene primerne. Bildaj sebe, svoj ego in svojo ekonomsko neodvisnost in se ne sekiraj za opazke drugih. Ohrani pa vrednote, tem se ne odreči.

Ne ga srat. Išči od 24 naprej in se ne sekiraj toliko glede let.
To, da je zavestno zaj* življenjsko priložnost je samo znak, da ženska ni zate. V resnici ne ve kaj bi rada in s tem, ko je odšla od tebe ti je jasno pokazala, da ve, da nisi zanjo.
Muči jo edino vprašanje ali bi se imela bolje s teboj kot s kom drugim. Ni prepričana osvoji vrednosti na “trgu”… mogoče z razlogom. Išči žensko s podobnimi pogledi na življenje, kot jih imaš sam. Pomembno je tudi, da imata skupne interese tudi glede preživljanja prostega časa.
Predvsem pa se ne sekiraj, če nekaj let ne boš našel nobene primerne. Bildaj sebe, svoj ego in svojo ekonomsko neodvisnost in se ne sekiraj za opazke drugih. Ohrani pa vrednote, tem se ne odreči.[/quote]

BTDT, a ni vseeno tudi malo pomembno, ali se znamo v odnosu postavit zase? Ne sam, da pride prava. Ker se mi zdi, da dosti vez gre, ker se obnašamo kot kaki softiči in sami ne vemo kaj bi radi..? Ker ko si neodločen žensko prestrašiš. Pa Razocaran jo skoz sprašuje zakaj sta šla narazen. Jaz nisem nikoli vprašal zakaj… mi je bilo nagonsko jasno kje p-š-m..Sam nisem mogel.. Pa nesramna se mi je zdela. Imel sem res ful stvari za rešit, ona se pa še nekaj znaša… Tako, da včasih namerno nisem rekel, kar bi moral…

Pa vse kar ti reče poješ kot suho zlato… 🙂 Ma ne poslušaj, kaj ti ona flafla, to so čustva. Iz sebe naredi deca.

Ne ga srat. Išči od 24 naprej in se ne sekiraj toliko glede let.
To, da je zavestno zaj* življenjsko priložnost je samo znak, da ženska ni zate. V resnici ne ve kaj bi rada in s tem, ko je odšla od tebe ti je jasno pokazala, da ve, da nisi zanjo.
Muči jo edino vprašanje ali bi se imela bolje s teboj kot s kom drugim. Ni prepričana osvoji vrednosti na “trgu”… mogoče z razlogom. Išči žensko s podobnimi pogledi na življenje, kot jih imaš sam. Pomembno je tudi, da imata skupne interese tudi glede preživljanja prostega časa.
Predvsem pa se ne sekiraj, če nekaj let ne boš našel nobene primerne. Bildaj sebe, svoj ego in svojo ekonomsko neodvisnost in se ne sekiraj za opazke drugih. Ohrani pa vrednote, tem se ne odreči.[/quote]

BTDT, a ni vseeno tudi malo pomembno, ali se znamo v odnosu postavit zase? Ne sam, da pride prava. Ker se mi zdi, da dosti vez gre, ker se obnašamo kot kaki softiči in sami ne vemo kaj bi radi..? Ker ko si neodločen žensko prestrašiš. Pa Razocaran jo skoz sprašuje zakaj sta šla narazen. Jaz nisem nikoli vprašal zakaj… mi je bilo nagonsko jasno kje p-š-m..Sam nisem mogel.. Pa nesramna se mi je zdela. Imel sem res ful stvari za rešit, ona se pa še nekaj znaša… Tako, da včasih namerno nisem rekel, kar bi moral…[/quote]

Res je, se strinjam. Večina žensk podzavestno pričakuje, da bo moški vodil in jim je neodločnost odbijajoča. Večkrat se tudi zgodi, da pretirano prilagajanje njej oz. moško prijaznost/dobroto, interpretirajo kot šibkost in izgubijo zanimanje za partnerja. Ravno zato sem avtorju predgal delo na sebi in na svoji neodvisnosti. Tak se bo precej lažje spopadel s prirojeno manipulativnostjo žensk.

Ne boš verjel, obstajamo. Tudi toliko starim se nam po nekaj letih zveza lahko sfiži in ostanemo samske in brez otrok.

Ne boš verjel, obstajamo. Tudi toliko starim se nam po nekaj letih zveza lahko sfiži in ostanemo samske in brez otrok.[/quote]

Tega gospod očitno ne razume. Za njega, svet se je začel in končal z njegovo babo. 🙂
sancta simplicitas ….

Mi je pa prišlo na misel še naslednje, kar prej sploh nisem pomislil. Praviš, da gre za sodelavca? Po vertikalni ali horizontalni liniji? Če je horizontalna linija, si razmišljal, da bi prijavil nadrejenim?

Too much, kaj pa pravijo njene sodelavke. In ali je kaka skupna prijateljica? Sploh poznaš katero? Po 1.5 leta razdre vezo in se zaplete z drugim… Poznaš katero sodelavko, ti je kaj povedala? Normalno bi morala tvoja tebe zelo očrnit preden bi se spustila v kaj takega. V bistvu je tu kar nekaj neznank…

Tole je dragi moj, samo še za prekinit stike in če je novi tip nadrejeni razmišljat o prijavi, ker je bilo prej gotovo dolgotrajno osvajanje, kar je pa že skoraj zloraba položaja.

New Report

Close