Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Test-kdaj pokaže nosečnost

Test-kdaj pokaže nosečnost

jaz sem pri prvi nosečnosti delala test, ko mi je zamujala M že kar lep čas. čeprav sem imela vedno neredne M, sem vseeno ločila nekaj šibke krvi od tiste prave M. No, test sem delala torej ko sem bila noseča 6tednov – test je bil negativen. ker še teden kasneje nisem dobila prav M, sem delala ponovno test. spet negativno ( torej že 7tedn nosečnosti ) . nakar sem test ponovila za nekaj dni, ( morda 3 ) in je bil test pozitiven. vedno sem delala z istimi testi – Babycheck.
pri drugi nosečnosti sedaj, sem imela še bolj neredne M. in sem naredila test sredi dneva ( ponovno isti test) ker sem pomislila, kaj pa ČE , ker sva se s partnerjem trudila za to… in je bil pozitiven.
trajanje nosečnosti – 4tedne in nekaj dni… tako da dvomim da je od samega testa odvisno kdaj pokaže.. po moje od hormonov tudi. ker sem pri prvi in sedaj drugi nosečnosti uporabila vedno iste ta najcenejše teste, kjer dobiš notri dva.

vsi ki se trudite videt ti dve črtici želim vse dobro in veliko potrpljenja..

pozdravljeni, mene skrbi ker sem imela spolni odnos in nisva uporabila kondoma. to je bilo pret 3 dnevi. kdaj lahko naredim test nosečnosti da bo pokazal pravilno?

1.dan zamujene menstruacije.

Pri meni je pa tako. Menstruacija mi zamuja ze 6. dan. Nosecniski znaki so, vendar na to se tako ali tako ne gre zanesti. Sem pa delala ze 3. teste. Prvega na prvi dan izostanka-negativen. Drugega 5. dan izostanka-negativen. Danes 6.dan pa se je obarvala pri BCm tako rahla crtica da nisem prepricana. Po eni uri je se zmeraj zeloo rahla ampak vidna. Morda sem noseca, ampak bega me to, ker po toliksnem casu izostanka M bi morala biti crtica vsejakor bolj jasna. Kaj menite?

Zdaj verjetno že veš ali si takrat zanosila ali ne 😉
Sem pa tudi ena izmed tistih, ki vsak mesec čakamo na +. Ravno zdajle sem v zadnjih dneh pred M. Prišla naj bi v soboto, upam da je ne bo. Imam pa že spet cel kup znakov 😉 boleče prsi, enkrat me je zelo močno “uščipnilo” v maternici, tako kot takrat, ko sem zanosila ampak se je slabo končalo. Ves čas bi nekaj jedla, pa zvija me v trebuhu kot pred M. Upam, da je to zaradi česa drugega. Je še katera tu, ki nestrpno pričakuje in bi bila pripravljena malo poklepetat tu na forumu?

Lp

New Report

Close