Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Test-kdaj pokaže nosečnost

Test-kdaj pokaže nosečnost

lp imela sem zadnjo M 25.8 sedem dni nazaj se pravi 11.9 sva s partnerjem imela spolni odnos in od takrat sem zelo napihnjena in trebuh se mi zdi nekoliko vecji a je to mogoce kaksen znak nosecnosti drugace pa je ciklus M 28 dni kdaj bi lahko naredila test sem ga pa ze kupila

Test narediš, ko ti zaostane menstruacija.

to se pravi ce naredim pred M mi nebo pokazalo pravega rezultata pa hvala za odg.

Seveda je možno, da ti test pokaže minus, če ga delaš prehitro.

Pozdravljene stara sem 20 let. Zadnjo menstruacijo sem imela 24.08. Vceraj bi morala menstruacija priti pa je ni bilo. Danes sem naredila dva testa baby check mini. Oba sta bila pozitivna…ali je moznost da sta lazno pozitivna?

Nemogoce, saj ves brez nic ni nic. Ce ti pa dvakrat pokaze plus poleg tega ti pa se zamuja pa ja ves pri cem si. Jaz sem pa nasploh kot laboratorijski tehnik zagovornik tega da lazno pozitivnih testov tako rekoc ni, razen ob uporabi kaksnih mocnih zdravil, drog,ipd ko lahko kaj navzkrizno reagira pa se to je izjemno redko…
Tako da ti cestitam, upam seveda da je zazeljena nosecnost… Lp

Dober dan. Jaz sem imela zadnjo menstruacijo 11.9. Naslednjo bi morala dobiti 9.10. Torej zdaj mi ze 4 dni zamuja. Zanima me pa samo nekaj. Mislim da ne morem biti noseca ker sva med ovulacijo uporabljala zascito. Potem pa 5 dni in 3 pred predvidevano menstruacijo sva imela spolni odnos brez zascite. Naredila sem test nosecnosti po 2 dneh izostanka ampak seveda negativen. Ali je mozno da sem vseeno noseca? Tega bi bila zelo vesela saj sva hotela zaceti delati na otroku ta mesec. Ne vem.. Menstruacija mi ne zamuja ponavadi. Zdaj pa nobenih znakov da bi prisla. Kdaj lahko spet opravim test nosecnosti da bo pravilen rezultat? Dvomim da mi je uspelo zanositi, ker niso bili pravi dnevi za nacrtovanje otrocicka, vendar me zanima kaj bi cene lahko bilo. Stresa nimam, vsaj mislim haha, zdravila nobena nisem jemala, prehranjujem se kot vedno…

Pozdravljene!
Z fantom se že 6 mesecev trudiva zanositi. Menstruacije imam zelo neredne od 32 do 36 dni. In še ta traja samo 3 dni. Zadnja menstruacija je bila malo čudna prvi dan samo toliko, da se je pokazalo, drugi dan normalno in tretji dan roza izcedek. Imam občutljive bradavičke, glavobole, sem utrujena, driska. Naredila sem test in je bil negativen. 🙁 Ali kljub temu obstaja kakšna možnost, da bi bila noseča?

Pozabila sem zapisati, da imam občasne vrtoglavice, vročina me obliva,… Danes pa kot piko na i sem še dobila herpes. Ali je možno, da bi bila noseča in test ni pravilno pokazal?

glede na to da imas neredne cikluse je se upanje, ceprav ce ti ze kaj vec časa zamuja bi ze moglo pokazat. Ponovi morda cez par dni…
Srecno

Pozdravljeni,
Mene nekaj zanima. Namrec menstruacije se nimam (mi ne zaostaja), opravila sem 3 teste (ebega ClearBlue druga dva pa listica) vsi trije so pokazali pozitivno…
Nakar pebiram in opazam da ne more iti lazen pozitiven test me zanima ali je kaksna moznost da nism noseca?
Prav tako mi je mediscinska sestra ginekologinje rekla naj pocakam do petka ce dobim menstruacijo saj je preracunala in opazila da jo moram se dobit. .
Lp

Ob ovulaciji se naj bi tudi test obarval pozitivno….

Test nosečnosti se dela ob izostanku menstruacije, ne pa prej.

Zdravo.
Danes sem opravila clearblue digitalni test, ki je pokazal minus z rahlo odebeljenim plusekom…. Je to 100% negativno ali naj raje opravim še en test?
Hvala in lp

Pozdravljene nosečnice in mlade mamice.
Sem študentka Naravoslovnotehniške fakultete in za diplomsko delo ustvarjam nosečniški planer po željah potrošnic/naročnic. Prosila bi vas, če lahko izpolnete spodnjo anketo in mi pomagate pri diplomski nalogi. Hvala.

Link do ankete: https://www.1ka.si/a/90589

Zivjo…

Zamuja mi tretji dan… danes zjutraj bruhala, popoldan test negativen… izkusnje?

Ze stiri leta….

Obupana

Jaz sem test delala peti dan izostanka M…testi so zelo različne kvalitete in tudi različno lahko pokažejo (nekateri na dan izostanka M, nekateri prej, nekateri kasneje). Si že ponovila test?

Hej hej!

Da primaknem še svoje vprašanje. Torej zgodba se začne s celovikendnim praznovanjem novonastalih bodočih mamic. Ker sem bila ravno v takšnem “muvu” sem danes zjutraj zagrabila baby check mini (je bil v kopalniški omarici za vsak slučaj) pa sem si rekla: sej itak nič ne bo pokazalo ker je tako ali tako še 5 dni do predvidene menstre. Po dobrih petih minutah pogledam test in vidim zelo bledo črtico (uno tadrugo) Whaaaaat? A je to mogoče? Menstruacije imam zelo redne. Ovulacija je bila 20.8. Menstra bi mogla prit 3.9. (če bo? al kaj) Pazili nismo, trudili se tudi na vse pretege nismo, samo ne moremo pa ravno rečt da ni bilo načrtovano 😉

Evo ga tega hudiča (sem fotkala 🙂 ) sicer se na računalniške ekranu res slabo vidi (če se) proti tistemu v živo:
[img]http://shrani.si/t/3J/5H/3Va3gsAW/img20160829090949.jpg[/img]

Jaz sem bila po taki črtici pred zaostankom menstruacije noseča. No, sedaj itak že 100% veš ali si ali ne. Sporoči!

Hej
Pred 2 tednoma sva imela z mozem nezasciten odnos. Spremlja me slabost,tudi zjutraj,hitro se ujezim itd. Test sem delala tocno 2 tedna od odnosa,pokazal je negativno. Menstruacije imam neredne. Zanima me,ali je moznost,da bo cez nekaj dni drugacen rezultat,saj se zelo nenavadno pocutim.
Hvala za odgovore in lep pozdrav!

New Report

Close