Najdi forum

tečaj angleščine v tujini

jaz sem sicer bila na teh tečajih v angliji ene 10 let nazaj, pa tudi enkrat na malti. tako ti rečem boljša izbira je zagotovo anglija, najboljše kar v london, se bo hčerka zagotovo več naučila kot pa na malti, na malti je tako no bolj vse u izi, več je tudi žurov, pa na malti je blo dolgčaqs. več izkušenj bo zagotovo dobila v angliji pa ne samo v znanju angleščine ampak tudi tako druge stvari.

ojla
morm še js neki dodat… 3 leta nazaj sem bila na jezikovnih počitnicah na malti. živela sm pr družini kar je lahk po eni strani zloo vlka prednost kr ponavadi ni zravn slovencou, v hotelu jih je pa lahk usaj 20. bla sm tam 3 tedne sam sm mela vlko nesrečo in mela čist pokvarjen 1. tedn, no ubistvu že kr 1. dan, tk da sm hotla takoj s 1. letalom nazaj domou (bla sm stara 15 let in prvič sama u tujini). prvi dan sm se 2x zgubla, bla tut na policiji in mela na konc srečo da mi je ena fuul prjazna ženska pomagala nazaj domou. bla sm tut brez telefona kr takrat tušmobil ni podpirau malte. no in pol nasledn dan k bi mogla u šolo so pa štrajkali šoferji autobusou in sm 4 dni obtičala doma kr niti prbližn nism vedla kje je šola. družino pa tut bol mal briga za take probleme. sam pol so se pa začele nepozabne počitnce od katerih sm odnesla tut eno ogrooomno izkušnjo u žiljenju.
bla sm na šoli ESE k ma zlo poštimano use skupi. ma zasebno plažo kjer se lahka kopaš usak dan, usak dan u tednu ti organizira usaj 2 aktiunosti da lahka zbiraš kam bi šou zvečer pa organizira noore partije k običajno trajajo do ene 12 pol te pa autobusi razvozijo nazaj domou. aja drgač so pa use aktiunosti neobvezne tk da če ti paše lahka greš kamerkoli hočš & so tut uštete u ceno in so use zastojn.
če hočš it h družini, rabiš neke osnove da se lahka zmeniš nekatere stvari, u hotelu je pa ena slovenska predstaunica in je velik lažje.
drgač pa kar se tiče hrane je pa tk: js sm mela pr družini zajtrk & večerjo pa za čez dan sm dobila še lunch paket (sendvič, voda pa jabka). vam pa lahk povem da je hrana pr družini velik boljša ko v hotelu kr je velik bolj raznolika ( vsaj pr men je blo tk) v hotelu so meli pa usak dan za večerjo pomfri pa še neki zraven.
res je da pride use skupi kr drago, sam je pa nepozabna izkušnja. js sm za use skupi plačala okol 1750 € (bla sm 3 tedne). zraven sm nesla 200 € in sm na konc okol 40 € še nazaj prnesla. lahka bi zapraula še velik več sam nism si nč šopingirala pa tut use aktiunosti u šoli so ble že uklučene u ceno.
če še koga zanima kj več pa kr nj upraša 🙂

Js sn bil dve leti nazaj v nogometni akademiji v angliji. V Readingu blizu Londona. To pomeni, da sn imel tečaj angleščine in treninge nogometa. Morem reč, da so ble to moje daleč najboljše počitnice kadarkoli in se vredne vsega denarja, ki ga plačaš. Je pa res, da je precej drago vse skupaj, še posebej Anglija.

Drugače pa sn bil z agencijo Nista jezikovni center – www.tecajivtujini.si, ki ima baje enake cene, kot če greš sam preko šole iz tujine in kar se tiče mojega primera je držalo.

Drugače pa je bila res zelo zelo lepa izkušnja in če bi se dalo bi šel takoj spet. Spoznal sn ogromno novih prijateljev iz celega sveta, tako da sn se naučil nekaj malega tudi drugih jezikov italijaščine, španščine, francoščine ne samo angleščine. Pa tudi js sn poskušal naučiti slovneščino druge.

Vsem, ki še niso bili na jezikovnih počinicah, jih zelo priporočam!

Zdravo,
sicer je tema že malo stara, ampak mene kljub temu zanima kakšna sveža informacija o tečajih anlgeščine v tujini. Imam 16 letno najstnico, ki bi se poleti 2014 udeležila tečaja angleščine. Imate s kakšno agencijo še posebej dober izkušnje?? Katero lokacijo priporočate?? Gledam in berem razne ponudbe, sicer je predstavljeno oh in sploh, zato me zanimajo predvsem vaši vtisi. Hvala.

New Report

Close