Najdi forum

Sama nosim tangice vsak dan.Razen v obdobju menstruacije,seveda.
Pocutim se dobro v njih in ne,da bi me kaj “rajcalo”.Le od kje vam ta ideja?
Sploh pa zenska,ki vsaj malo sledi modi,bi jih morala nositi,kadar nosi elegantne
hlace (oprijete) in krilo (oprijeto).

Končno ena pametna izjava!

tangice nosm skoz,ne sparam jih za nobene posebne priloznosti:)

no mogoce za kaksne “bolj posebne” oblecem kake se bolj hot pa minimalisticne,drugac pa vsak dan oblecem tangice…navadnih gatk sploh ne bi mogla nosit!!!

Pomoje ma zenska najlepso ritko prov v tangicah:)

Tangice so broj jedan. 🙂
Ritka je definitivno najlepša v tangicah… pol druga varjanta so še boxarce… sam navadne hlačke pa pokvarjo tud najboljšo ritko.

jaz nosim tangice vsak dan in se mi zdijo zelo udobne pa še IN so!

Kje pa kej hodiš ?

se poplnoma strinjam z Matejo

tangice- uredu zadeva. najprej so me mau motile,zej pa se pocutm cist navadn. Pod oprijetimi hlacami so tangice obvezne. Za zimske, mrzle dneve se pa oblece kej bl konkretnga. Tangice me motjo le takrat, kadar se ukvarjam s sportom- takrat mogoce mau prevec zlezejo ….drgac so pa 1A!!!
Na tipih pa NO WAY!!! -Oprijete crne boxarce!!!!-Pa lepa okrogla ritka- ni bolsga!!!

se močno strinjam s tabo:))
ne vem kaj se tipi grejo, jst osebno tangice sicer nosm, ampak zlooooo redko,
ker mi gre na živce, če me ena špaga v rit tišči. če so pa tipi tok pametni(?), da ženska ni ženska,če ni v tangicah, pol pa se mi pa res smiljo….

jebeš modo…

OK pol bom pa jaz prišo v navadnih belih gatah pa boš mi povedla kak sn ti vsec, vredu? Tukaj se ne gre za bit modno al ne modno, bit zenska al ne zenska ampak za bit sexy al ne. Sicer pa tak kot je nekdo omeno…na vsako tud tangice ne pašejo. Pa brez zamere.

o fuj navadne bele moske gate so najbl nagrauzne:Q miki ne me strasit:) tange pa rulajo:)…sam ne na tiph…tipi morjo obvezn met boxrce:) dobr no pozim je sicer mau mrz za tange sam ces pa doma k je toplo pa ni blema:)
lp

Hm najprej se mi jez zdel logicno tisto o zimi pa tangicah samo… Kaj pa vsakdanji zimski pojav dveh sprinkel (nog) izpod mini kikle ? A to pa je zimska oprava? Po ljubljani me vcasih kar zmrazi ko videvam na vsakih 500m eno tako… ampak ocitno jih ne zebe, ne vidim nobenih krcev na njih

spaga te v rit tisci???he he he
kup si vecje .

jest raj koga druzga,kot modo

Bravo maca. Najboljši odgovor na tole temo in najbolj praktičen.LP

Jst jih mam in jih tudi nosim ampak ce sem obrit ker ce ne mi lih ni, tako da se kar stalno brijem al pa grem na brazilsko depilacijo se posebej poleti za na nudisticno

Jaz ih nosim ze od osemnjstega leta naprej

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close