Najdi forum

Stil deklice

Ne, ne, iz Highlanderjev se jaz ne norčujem in pika. 🙂

Aja, že pozabu, da take dol s pojstle mečeš 😉

clovk se mora naspat!:)

Hmm, čim je hidravlika zraven, potem si avtomatsko v prednosti :))))) Čak, bom jaz rekel za ICB-ja (kompleten bager = buldožer + kopač) 😉

Braaaaaaaaanko posodi mi!!!!!!

Ja Vito, se prej vzdigne ane … hidravlka namreč :-))))))

Veš malo me skrbi z ICBjem, ker potem boš prevelik in preveč grob, ne vem če bo to odgovarjalo, kaj misliš?

lahko se tud s štorejem pripelješ:) nisem pleh pička:))
čeprav ursus kabrio… mmm

hribuc, sej tebe pogovori o traktorjih ne morejo prizadet, k maš pa sam drobnico doma:))))

:))) hribuc, hribuc – jest sem pa mislila, da me maš rad
a pol skejterska oprava?

vito, če bi bil ti u igri, grem pa tud jest na vrh ;))

:))))) sej nista normalna:)))

no, sej sem rekla, da ne bo nič:))

Ej Vito, mogoče te bo zanimalo. V MB v Citroenu imajo v salonu prečudovito DS-ko. Zelo lepa črne barve, prava lepotička. Priporočam da vzameš s seboj fotoaparat in se slikaš. Papirnati robčki znajo biti dobrodošli, glede na to, da si tudi ti Citroen fanatik.

Meni se okice niso orosile (prisežem res ne, ni pa veliko manjkalo :-))) ampak srce mi je pa začelo biti precej hitreje … pa saj veš kako je to. Sem pogledal njo, pa potem mojo, pa spet njo … hmmm, vem nor sem.

Res, splača se ti iti pogledat, da vidiš kaj predstavlja DS-ka. Bodi pozoren posebej na sedeže oziroma fotelje :-))))

Lp, Mišek

Zakaj ne … Tomo Vinkovič je pa ja tak rajcig traktorček. Majhen ampak hudičevo okreten … hmm skoraj tako kot jaz :-)))))))

Lp, Mišek

Midva pa sva že mislila, kako bova zapalila punce na vasi z traktorjem.
Evo, spet je en plan padel v vodo … nč hudega greva pa v drugo vas, tam bodo punce čisto ponorele :-))))

ne računi preveč na to…. zdej so punce že mal podučene in samo še na ta boljš robo padajo – že zetor kristal je premal:) morš met kabrio pa centralno in ogrevane sedeže. :))

Madoniš, tudi zdrave in luštkane kmečke dekline niso več kar so včasih bile … včasih si mel lepo starega Zetorja pa orenk nakladalko od SIPa, pa Golfa1 pa so se vse za teboj metale, zdaj pa takole.

Kam gre ta svet …

Lp, Mišek

mam js swasta doma…brez skrbi.:) tega nicka nimam kr tak:)

mhm…it’s the only way!:))

da ne bi slucajno v mojo vas prsla!:))

Matr o traktorjih pa nimam niti mal pojma :))) “Niiiiiiiiisaaaam djevojka sa seeeelaaaa, noga mi je u štiklimaaaaaa….” :)))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close