Najdi forum

Stil deklice

:)))))) Tommydelly 😉

No jaz se tud podpišem pod tvoj post spodaj – ni važno, če je spedenana po zadnji modi, le da izraža in ima nek svoj stil!! 😉

No, ja mojemu dragemu je vse na meni všeč.

V službo se oblačim elegantno (toda ne tista preveč prefinjena eleganca – nekaj vmes), drugače pa sem rada v športnih oblačilih, kavbojkah, širokih puloverjih in lasje spete v čop, itd…………………

Pomembno je da vse kar imaš na sebi, znaš nosit, tako kot je napisal Don Vito.

LP

Tako je Spider! Nevem kje piše da mlada mamica ne more bit lepo uštimana…Misliš da grem jst na sprehod ali pa na kake piknike v špičakih??? :)) Ravn tko nosim jeans, supergice…ne si me zdej predstavljat v špičakih 24 ur na dan 🙂

uff…skejterke znajo bit hude…mhm mhm:) kaka kitke po moznosti, uhancki… mhmh mhm:)….pa taprav, non bitchy attitude…mhm mhm:)…uuu….i like!:)

Blondy je flexibilna bunnyka 😉

ja ja….:)

mmm…..ooooo ja:)

če je treba tud vile in grablje prime. Traktor ji ni tuj:))

we get it :))))

Za v službo elegantno, visoke pete, če ni premrzlo praviloma krilce itd., v prostem času: kavbojke, športni look. Urejena vedno, stvar navade. Tudi pri tipih to cenim.

Mene je sicer bolj všeč tista športna-eleganca, ampak vseeno, nosit mora tisto, kar njej odgovarja. Lahko ima na sebi še ne vem kakšno fancy look oblekico, pa če ne bo ona zadovoljna v njej, potem bo vse “pokvarjeno”.

“skater” look, ni ravno zame :-))))

Lp, Mišek

hm ker imam sama videz raparke in ne skejtarke!! so mi pač všeč tipi ki niso spedenani,,sploh pa če imajo dolgočasne čevlje brr!¨Ne prenesom spedenanih tipov,..kakšne srajčkice zatlačene v hlače grozno..
Seveda jaz nimam baggije ampak pač malo širše hlače tako da ne zgleda kot da sem ravnokar vstala in si pozabla dobr hlače oblečt,tako da meni je rap stil tok seksi..pa itak ženske več ne hodmo okol v baggijih,,zlo mal jih vidm mogoče kakšne 15 letnce..pa tud mtv ne prikazuje žensk v baggiijih in se to pozna “pri mladini”

jooj, men so pa taki biznis tipi tko hot! 🙂
no, sej fejst, da smo si različni…

prides ti na kako srecanje?:) pridem js tut…s fotoaparatom:)

jah no…not sm padu:)

Men so pa največ hudi punksi (mogoč zato ker sm sama tut u tej sceni)…. Niso mi pa ušeč fensi ljudje. Seveda čist odvisn od usacga okusa, ampak useeno ne mislem zdej jgovort, kako grd stil so mi štiklci pa use kar zravn paše, ker se zavedam, da tudi moj stil ni ušeč vsakomur, kajne?

no ja vile, grablje, traktor… ne bomo zdej preitraval :)))

kr ornk si zabredu bi se reklo…:)))

Seveda ne vidiš, ker še nimaš ob sebi otročka in ne mamice.
In verjemi, da v visokih petah, oprijetih oblačili nikakor ne moreš skakati za razposajenim otrokom, se ne moreš igrati z njim, pa kaj čem to pisati, boš videl ko boš očka!
Ženska mora biti urejena, ampak se mi res smilijo te mlade punce, ki hlačajo v visokih petah, oblečene kot strašila in mislijo kako so fletne. Uboga hrbtenica, njihovo zdravje, ko sredi zime kaže popi, samo da bo še bolj the best, brez veze.
Bodi super zaradi samega sebe in ne zaradi dodatkov in oblači se zase in ne za frajerja, ki te lahko jutri zapusti! Bodi samosvoja in ne poslušaj, kaj ti paše in kaj ne, kajti to paše njemu in včasih tebi prav nič!

Prav rada bi te videla kako tekaš in se igraš z otrokom v visokih petah. Če si takšna mamica, potem ubogi otrok.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close