Najdi forum

Stil deklice

Vsaka obleka je lepa če jo zna ženska nosit in se v njej počuti elegantno. Na prvem mestu je pa higiena. Glavno, da je čisto. Najbolj sovražm ful spedenane ženske, ko gre pa mem tebe pa še 15 minut švic vohaš.

Lp Zoya

Hm, iz tvojiega pisanja slutim neko grenkobo.Pa ne da malo zavidas tem mladim puncam?

Moje mnenje glede tega je, da verjetno vsaki ženski paše neki druzga. Moj stil je zelo raznovrsten. Sicer nimam keša za neskončno zapravljanje po trgovinah samo za oblekce pa šuze…saj me včasih prime res en fleš, da bi si kupila sto stvari, ampak me tudi kmalu mine na srečo. Kupim si kaj ko rabim. Najbolj všeč na ženskah so mi kavbojke, ampak res. Pa puloverčki, ponavadi so mi kul oprijete stvari, ampak če je punca bolj okrogla mi ni lepo če ima vse preveč oprijeto. Če se pa skriva za kakimi dolgimi in širokimi puloverji pa tud ni lepo.Kul so špičaki-ampak ti ne pašejo vsem(to se mi zdi primerno za malo bolj starejše ženske), kul so tudi kake supergice(pa ne une za tečt). Pač more bit vse lepo barvno usklajeno in primerno postavi.
Na tipih mi je bolj všeč skejtrski stil.(nič ne sme bit preveč oprijeto v glavnem, pa full so dobri kaki hudi puloverji ali puliji…) Glavno je, da se zna vsak uštimat primerno, če gre na slavnostno prireditev, ali pač samo v šolo. Čudno mi je videt žensko v mini krilci pa visokih petkah v šoli, ker to za moje pojme ni za tja…ne vem no, komur paše pač. Tipom je to že všeč :)))Pa čudno je tudi sredi največje zime videt punce v mini kiklah, ker je res full mraz in ne vem zakaj trpijo to. Ampak očitno že hočejo izstopat, kaj jst vem. Nekateri želijo pritegniti pozornost z oblačenjem…mislim saj je OK imet nek svoj stil, unikaten, je pa res bolano da se oblačijo v neke firme kao zdej so pa the best. Oblačenje je dokaj pomembno, meni je zadosti če je fant oblečen v nekaj preprostega(no pa da ne nosi celo leto samo ene majice), pa da diši po čistem…

ja…prevec!:)…zdej ves, kak me lahk dobis…sit!:)))

Spider, brez skrbi, nič ne zavidam, saj sem tudi sama takšna, no ne v visokih petah, ravno zato, ker vem kako je, pišem vse to, saj boš videl, ko boš očka in boš imel ob sebi svojo ženo, otroka, takrat boš vedel kaj sem mislila.
In verjemi, da bo tvoja draga obula visoke pete samo za posebne priložnosti.

Pa znam ti ja to đevojko mala – i umem da budem seljak Vito, ćoban sa ekipom, kao što sam već jednom kazao :))))))))

Bah, tud meni ni všeč, da bi moral imeti srajco za hlače zatlačeno. Edino res v primerih, ko si v obleki ali tuxu 😉 Imam raje take, ki niso tako dolge :((

Matr se jaz včasih tle narežim :)))

jah… če ne bo nč druzga zapalilo se bom pa kr slekla…:)))

lahko naredimo eno seljačko srečanje – punce bomo krompir pobirale, fantje boste pa tekmovali kdo bo prej pokosil hektar travnika:))) pol gremo pa na senik…

glavno da je senik :))

ja, sam ne vem kako bi se kej tm obnesli po celodnevnem delu… mah, briga me – sej ženske damo itak sam noge narazen:))) aja, no da se nisem spet preveč oddaljila od teme…

Odlićno – zraven si boste pa prepevale partizanske udarne pjesme (Nabrusimooo, kooseeee, že klas dozoreeeeeva….ali pa Kovači smo in naša sila, prižgala je svobodeeeee luuuuuč in iskra sveeetlaaa izpod kladiva, skovala nam je srečeeee kljuuuuuč :)))))))) ali pa kake seljaćke (Jaaaaaaaaa saaaam djevoojkaaaa sa seellaaaaaa…..:))))))

Sam da se bomo meli fajn. Men bo en kolega posodil Zetorja (loše mi se piše, če pališ na Ursuse ali Tomo Vinković) – Imam kaj šans? Izpit mam 😉

:))))))))) To pa bo 100% pomagalo, če bo to naredila najbolj sexy ritka na firmi!!!

Eh, saj bi samo vozili in kosili po 1 hektar na cajt, samo se ne bi preveč obremenjevali, ker bi vedeli, da pride desert na seniku ;)) Sam jaz ne bi neke deske, ki da samo noge narazen 🙁

ne pretiravita:) ce ne bom dobu obcutek, da se norca delata iz seljakov, kar je skor isto kot hirbucev in pol se vama slabo pise…jasno?:))

ja…mogoc pri povprecnih fantickih:))

He he, kakšne imate .. od seksi bejbe do traktorja … svašta.

Jaz pridem z Tomo Vinkovičem … pazi Vito … ne z navadnim ampak z oni 826, še hidravliko ima spredaj. Eno koso spredaj eno zadaj … po mojem bova hitro gotova, mislim pri košenju trave :-))))))))

Lp, Mišek

“pa če ma zraven še dolge ravne lase” – a skodrane pa take s kratkimi pol pri tebi ne pridejo v poštev? To je predsodek, pol boš pa glih tako dobu.

Ja Ajda, lahko daste res noge narazen, fantje se pa lahko tudi vležemo na hrbet in čakamo na boljše cajte :-)))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close