Najdi forum

Število spolnih partnerjev do 25. leta

Dejstvo da to sprašuješ verjetno pomeni da dvomiš vase. Zakaj bi bilo sploh pomembno kaj si kdo drug misli o tebi? Razen če si nesigurna vase potem se pa zamisli kaj so tvoje vrednote.

Odgovor na objavo uporabnika
asbr, 20.02.2021 ob 01:50

Pozdravljeni,

zanima me, če se vam zdi normalno, da ima nekdo do 25 leta 18 spolnih partnerjev?
Pred kratkim sem spoznala fanta, ki je star 30 in je spal z 17 puncami. Sama sem spala z 18 fanti in sem 25.

Zanima me, kaj mislite o tem. Verjetno je dosti? Ampak, a je lahko manj, če pač človek dejta in spoznava tipe – tudi na takem področju po napr 15 dejtu. Verjetno sem res spala z veliko tipi, ampak bolje to, kot biti z napačnim. Ali ne? Seveda vedno uporabila zaščito, razen pri dveh tipih do sedaj s katerimi sem bila kr nekaj časa – sta se morala testirati preden smo skupaj spali.

Ta tip, ki postaja moj fant ima tudi že kr nekaj izkušenj. Moram reči, da mi to ni najbolj ok, ker ne vem, če je vedno uporabil zaščito. Ampak ok, bova tudi midva uporabljala zaščito. Če pa bo res to nekaj trajnejša zveza – na kar kaže, pa se bova oba testirala.

Kaj vi mislite? Je ponavadi tako ali živim v čisto nekem x svetu?

 

Samo prijavljeni uporabniki lahko vidijo priponke.

Če ti realno napišem …

Menim, da obstajati dve vrsti deklet in sicer wife material, ki so oženit in fuck material, ki so samo za porivat (vulgarno rečeno fukat). Razlika med njimi je predvsem ta, da se pri tistih, ki so za oženit zelo mučiš predno prideš v njene hlačke in posledično so te bolj zanimnive in posledično tudi bolj spoštovane in cenjene v samem odnosu.

Dekleta, ki so se dale dol z veliko različnimi moškimi meni in in vsem mojim kolegom za resno zvezo niti približno niso zanimnive, ker roko na srce, kateri moški bi si pa želel žensko, ki jo je “povaljal” vsak, ki je prišel mimo in je imel 5 minut časa. Poleg tega pa iz števila spolnih partnerjev lahko zelo dobro vidiš, koliko samo dekle ceni samo sebe in svoje telo.

Ja saj vem, da se bo sedaj name zgrnil cel kup retrdiranih feminisk, ki bodo rekle, “da kar velja za moške velja tudi za ženske”, “če se lahko vi moškiu fuk.. okrog se lahko tudi ženske” in … Ja saj to je res, dokler te ne udari resnica v obraz …

Osebno me ne zanima ali je moja bodoča žena revna ali bogata, ali se liči po zadnji modi ali ne, ali nosi Guči torbico za 1000 EUR ali uno za 5 eur… Zanima pa me, kakšen je njen pogled na svet, koliko ceni svoje telo, koliko jih je imela pred menoj, ali bo s svojo ženstvenostjo in ljubeznijo poskrbela za otroke….

 

New Report

Close