Najdi forum

Število spolnih partnerjev do 25. leta

No, da moraš pa z 60 tipi spat, da najdeš pravega? Je pa s teboj nekaj narobe ali pa se sučeš v napačnih krogih. Daj nekaj na sebe, ne samo v sebe.

Nesigurni štejejo.
Samozavedujoči medtem raje ljubijo.

De omnibus disputandum..

tole čisto nič ne drži. To razlagajo okoli neuspešni moški z mehkimi curami. Oni namreč rabijo neizkušeno ženo, ker vsaka izkušena bi hitro ugotovila, da je dobila neuspešnega mehkocuraka. če si dobra v seksu, ti bo vsak padel pred noge.

No ja, imeti vsake 4 mesece novega loverja, pomeni, da ti je seks bolj hobi. Meni osebno ni lepšega, ko je vmes ljubezen, ko se dva popolnoma začutita, ko točno veš kaj mu paše, si s časom zaupata skrite fantazije in jih skupaj izpolnita ter nadgrajujeta spolnost in to ostane samo med nama. To je potem zame pristen kvaliteten seks. V roku 4 mesecev ali pol leta je to zelo tezko izvedljivo, tako kratka razmerja so bolj instant. Pa nisem neka devica, imam obojno izkusnjo.

V teoriji res ni važno, v praksi pa se izkaže za zelo pomembno. Veliko število spolnih partnerjev pomeni, da oseba išče : sex. Če si s tako osebo pa ji ne boš več dal, potem bo šla drugam.

Da se proti HPVju ne moreš cepit ni res… če se želiš cepit, poveš svoji ginekologinji in te bo napotila v pravo smer, le 70€ pripravi….
Tudi če se okužiš s HPVjem te lahko zdravijo s cepivom, saj nekaterim potek/razvoj zaustavi.
samo za info, če se katera želi cepit, pa jo takile komentarji odvračajo 😉


To ne drži.

Ker kaj pa je “veliko število zpolnih partnerjev”?

Kinsey je to že lepo definiral: Kdo je nimfoman?
Tisti, ki seksa več kot jaz.

Se pravi, če je imel več partnerjev, kot ti sam.. je torej “iskalec seksa”, če jih je imel manj “zategnjenec”?

Številka sama ne pove ničesar. Cela zgodba veliko več. Na koncu pa štejejo dejanja, ne besede.. kako se človek vede, ravna z vami in ostalimi. To je veliko bolj pomembno, kot neko število.

De omnibus disputandum..

Zakaj pa se ne bi testirala oziroma bi se vsi? Živiš še v 70. letih in bi rada fasala kaj, joj joj… Eni pa res živite za nekim kamnom še…

Spet ena izmisljena tema.  😅

Odgovor na objavo uporabnika
asbr, 20.02.2021 ob 01:50

Pozdravljeni,

zanima me, če se vam zdi normalno, da ima nekdo do 25 leta 18 spolnih partnerjev?
Pred kratkim sem spoznala fanta, ki je star 30 in je spal z 17 puncami. Sama sem spala z 18 fanti in sem 25.

Zanima me, kaj mislite o tem. Verjetno je dosti? Ampak, a je lahko manj, če pač človek dejta in spoznava tipe – tudi na takem področju po napr 15 dejtu. Verjetno sem res spala z veliko tipi, ampak bolje to, kot biti z napačnim. Ali ne? Seveda vedno uporabila zaščito, razen pri dveh tipih do sedaj s katerimi sem bila kr nekaj časa – sta se morala testirati preden smo skupaj spali.

Ta tip, ki postaja moj fant ima tudi že kr nekaj izkušenj. Moram reči, da mi to ni najbolj ok, ker ne vem, če je vedno uporabil zaščito. Ampak ok, bova tudi midva uporabljala zaščito. Če pa bo res to nekaj trajnejša zveza – na kar kaže, pa se bova oba testirala.

Kaj vi mislite? Je ponavadi tako ali živim v čisto nekem x svetu?

 

Samo prijavljeni uporabniki lahko vidijo priponke.

Zame Je to ogromno, si ne predstavljam, da bi bila s toliko tipi…

Jaz sem koncala pri stevilki 2 😍

Meni se ne zdi veliko.

Sama sem svoj čas bila zelo živahna, živela sem, da se znorim. Vedela sem kaj rabim in kaj hočem. Znorela sem se na vse načine. Krepko krepko prešla tvojo številko do 25 leta.

Potem sem spoznala osebo, ki sem vedela da je zame, z njim imam 3 otroke in se imava super. Cilj je biti zadnji nekomu in on seveda tebi.

Tako visoko število spolnih partnerjev se meni ne zdi v redu niti za moškega niti za žensko. Jaz osebno se s tem ne bi hvalil, ker to nekaj pove o tebi: ne znaš se ceniti in očitno zate noben ni pravi. Lepše bi bilo slišati, da še nisi bila spolno aktivna, ker čakaš pravega. Z moškega vidika pa zgledaš lahek plen in če bi tako želel, te bi najbrš zelo hitro podrl, brez kakšnega pretiranega truda.

Odgovor na objavo uporabnika
Marta634, 14.03.2022 ob 00:27

Meni se ne zdi veliko.

Sama sem svoj čas bila zelo živahna, živela sem, da se znorim. Vedela sem kaj rabim in kaj hočem. Znorela sem se na vse načine. Krepko krepko prešla tvojo številko do 25 leta.

Potem sem spoznala osebo, ki sem vedela da je zame, z njim imam 3 otroke in se imava super. Cilj je biti zadnji nekomu in on seveda tebi.

Pa on ve, koliko si jih imela oz. s kolikimi si seksala? Ve, da si bila zelo živahna?

 

Jaz sem star 36 let, pa sem dosedaj seksal s petimi ženskami.

Moja številka do 17tega je bila okrog 20. 20ti je bil ta prav in je postal moj mož. Ne moja številka ga ne moti. Seks je fenomenalen. Kaj se pa sekiraš. Vsaj veš kaj bi rada in nisi hlod v postelji. In tudi hloda ne boš imela ker si navajena užitkov. Pravi moški se številke ne ustraši in se ne primerja z drugimi. Carpe diem !

Hmm ja no stara sm 20 in sm mela samo 2 niti nemorem spat z nekom ki nism u zvezi

Odgovor na objavo uporabnika
Vsakemu svoje, 28.02.2021 ob 10:58

Nič ni narobe s tem, da si imela veliko spolnih partnerjev. Opažam, da si ponosna na svoje številke. Kam pa bi prišli brez tiste pristne tekmovalnosti. Jaz vidim to, kot življenski stil. Ni vsem do dolgih razmerij.
Edini problem pri takšnih ženskah je, ko želijo resno, dolgoročno zvezo, ali zakon. Niso opremljene z orodji za dolge kvalitetne zveze, ker niso imele zveze, ki bi trajala več, kot eno leto. Niti tega ne želijo. In te opcije, ki zdaj izgledajo neskončne. Se konkretno zmanjšajo po tridesetem letu starosti. Načeloma je ženska z visoko kilometrino manj zaželjena pri moških za resno zvezo. Za seks vedno primerna. Na takšne ženske moški ne gledajo, kot bodoče žene. Žal, tak je. Kljub temu kaj vam moderna družba govori. To kaj ženske spoštujejo pri moških, ni isto za moške in kaj oni spoštujejo. Obratno je pri moških. Moški je bolj privlačen in bolj zanimiv, če je imel in ima veliko različnih žensk, je uspešen, bogat… Moškim je vseeno, če si uspešna, da si imela veliko spolnih partnerjev, itd. To so vrednote žensk. To nas ne impresionira. Kvečemu nas odvrača. Sodobni feminizem vas uči, da lahko vse. Isto, kot moški. Seveda lahko. Samo kvalitetni moški se ne bodo vezali s takšnimi ženskami. To je žalostni del zgodbe in velik družbeni problem. To kaj se danes dogaja, je proti naravi. Še vedno, ko smo bili bolj pametnejši od narave, nam je narava pokazala, kdo je glavni in, da pravila narave dejansko obstajajo. Ne glede na našo ideologijo. Vso srečo v boju proti naravi. ✌️

Zase vem, da bom pri naslednji partnerki še kako gledal, kakšna je. Predvsem z vidika posesivnosti. Sploh me bo zanimalo, iz kakšnih razmer izhaja. Zadnja iz katastrofalnih; mama lani umrla za možgansko kapjo, njena mati (tj. bivšina nona) je čisto trčena, ji v glavi manjka kar nekaj kolesc, oče je idiot in pijanec, izgleda kot brezdomec z ljubljanskih ulic. Hiša jim razpada na vseh koncih, v njej ni pogojev za življenje. Mnogi, vključno z mano se sprašujemo, kako ima lahko tak človek v skrbništvu otroka s posebnimi potrebami (mlajša sestra bivše). Socialni problem so že vse življenje.

Punca,ne se obremenjevat. Jaz sem stara skoraj 40 in sem spala s približno 25 fanti (ja,približno,natančne številke več ne vem,se je ne spomnim).
Zadnjih 10 let sem poročena,tako da se je število partnerjev zmanjšalo na št. 1. A mi je žal za moje prejšnje pestro življenje? Niti malo. A je važno s koliko osebami si sexal? Ne. Tako da se ne sekiraj in srečno v novi zvezi.

Mah spet ena glumska…  moški in ženske, ki so spali z cca. 20 partnerji v svojem življenju, imajo ponavadi že dovolj izkušenj, in prakse, da o številkah nikoli ne govorijo, … se pogovarjat o številkah, ko gre za sex, je največja neumnost, ki jo lahko počneš…

Kot drugo. številka, ki jo da ženska, je v resnici najverjetneje x2, številka ki jo da moški pa /2….

In za konec… ne, za povprečno dobrega tipa, ali zensko, oz nadpovprečno… spat z 20 do 3oga leta ni noben extrem,.. po mojem mnenju nekaj normalnega.. čeprav je po statistiki nad povprečjem..

Glede testov pa: to ni nikoli od več… kot niso nikoli odveč redni genikološi pregledi, brisi itd… tako da tega se kar drži.

 

Jaz sem stara 36 pa sem jih mela cca 11 (tocne st ne vem ker jih nikol nisem stela, ampak tkole na hitr jih je okol 11/12)… Pa še kakšnega bom probala😜

Odgovor na objavo uporabnika
ikoo, 17.03.2021 ob 21:24

Da se proti HPVju ne moreš cepit ni res… če se želiš cepit, poveš svoji ginekologinji in te bo napotila v pravo smer, le 70€ pripravi….
Tudi če se okužiš s HPVjem te lahko zdravijo s cepivom, saj nekaterim potek/razvoj zaustavi.
samo za info, če se katera želi cepit, pa jo takile komentarji odvračajo 😉

Lahko cepiš kadarkoli, tudi sama bolj ksno in ne v OŠ

Da te zdravijo s cepivom je čist napačna informacija in ne vem zakaj takšne neumnosti širite!!!?

Čist zgrešeno to k se gredo ženske cepit in pol mislijo, da so zaščitene pred tem in lohk sexajo vsepovprek. Si zaščitena lih pred 2, 4 ali 9 sevi (pač odvisn s kolk valentnim si se cepla) k so v cepivu, kaj pa še 100+ sevov, ki jih v cepivu ni??

Poleg tega če se greš testirat na SPB te na HPV ne testirajo, ker to testirajo sam ženske k že imajo spremembe na materničnem vratu, tipov itak nikol ne. HPV se prenaša tud pri uporabi kondoma kar mal ljudi ve.

Tko da tist hvalisenje z visokimi ciframi k jih je nekdo mel, je men prav bruh in neb hotla tipa že, če je imel 10+ beyb. Pa tud ti daje vedet, da mu je sex zgolj en šport in ne nekaj kar ima opravka s čustvi.

New Report

Close