Najdi forum

:))))))))))))))

KK ti si faca

pa svet je majhen in družbena kontrola deluje tudi v Grčiji….moja kolegica je videla svojega tipa, kako pije tekilo z golih ženskih prsi….na naslovnici Mladine…(nesreča ne počiva :))))))

Pozdrav:)

Jani

Mislim, da sem nekako razložila zakaj ne bi bila redna obiskovalka kluba/bara za samske …..zato ker bi bilo na momente mi tako zelo očitno zakaj sem tam in to mi glih ne gre…skratka ni mi. Ne vem mogoče imam v glavi totalno skrajno predstavo o tem klubu. Sam kokr sebe poznam sem najhujša, takrat ko vem , da se me ocenjuje, ogleduje pač takrat, ko jaz to vem, da sem pod drobnogledom. Meni je to isto kot ko ti je nekdo full všeč in hočeš bit glih takrat zanimiv, sproščen itd. pa ti vse drugo rata bit kot to. pa ne zdaj da rada glumim al kar koli sam ko vem razlog imam slab feeling.

Če se zamislim z kupom kolegic, znank, da gremo skupaj mi je že ,malo lažje. Scena : Jaz sama ali še z eno frendico (to bolj verjetno) sloniva za barom in čakava, si ogledujeva kdo bi bil primeren in za koga bi bile midve primerne in se sprašujeva a bova sploh za koga!!!??? Ker tam si si prišel nekoga najt!!! In če ne a si pol luzer?
Enostavno se hočem izognit takim situacijam ker je več možnosti da pogorim kot da ne. Ne vem mogoče pretiravam. Mogoče bi pa full hodila na tak place. pri meni je itak vse kakor me prime. Nočem za nič definitivno reč TO BI JAZ SIGURNO. Itak sem že v prejšnem postu napisala MOGOČE če se prav spomnim. Mislim da je v življenju itak vse relativno.

Fanta nimam tako, da to razlog definitivno ni in ni mi problem spoznavat folk v LJ. po teh standardnih lokalih, sej spoznam dovolj folka tud v službi, al pa sam da gres v City park, Kolosej (to sam primer ne dogaja se tok pogosto sam se pa je zgodilo) pač vse je fajn spontano in to mi je cool problem je v tem ker večina tipov je takoj preveč vsiljiva to mi pa ne sede.
Če bolje pomislim so bolj vsiljivi tisti z katerimi se sploh ne spoznaš pač pa sam stoji tam zraven tebe pol pristopi in teži. Gremo kao mal tja do družbe (izgovor) evo on peketa za nami. Haloooo!!!

Ali pa si na plesišču kot smo bile zdaj v soboto in sta kr lezla za nami. Pomikamo se po celem plesišču z enega konca na drug ta dva pa še kar!!! Pa ne pomislit, da smo ble ne vem kako oblečene….daleč od tega. Prej smo ble na koncertu od Merlina pred križankami, sedele po tleh….(o.k. mogoče to zdaj nič ne pove sam res brez dekoltejev, minike, izivanja….itd) mislim jaz sem si še na plesišču zavihala dolge hlače da so ble do kolen ker so se mi vlekle po tleh in so ratvale mokre, cverni so visel okol…..skratka jaz sem bila nikakva. Ne vem sam zanima me kaj je to z enimi tipi.

Ko plešem gledam v tla ( da ne bo bilo, da sem flirtala- jaz ali kolegice NE!! ) ker me tisti reflektorji kar motijo in sam vidim tiste noge kako se pomikajo v naši smeri in rinejo v moj osebni prostor. Kje so normalni al pa vsaj taki k ne tolčejo takega saferja ko grejo ven??? Skratka na poti domov pri analiziranju večera nam ni bilo nič jasno, mislim še en vikend k se itak vse doživi. Aja upam da me ni kdo prepoznal po zavihanih hlačah:)))) v Bachusu:)))
Ej upam da ta post ima zaporedje….plošča preskakuje??? Upam da mi tokrat ni :))))

Zanima me sam zakaj jaz opisujem moje vikend večere? Kaj pa drugi kaj počnete, kam zahajate, kaj vam dogaja če ni skrivnost. Zdaj nisem brala vseh zadnjih postov tak, da mogoče pa je kaj gor. No ja upam sam da nisem tečna z takimi posti….me bo že Primož pravočasno skenslal :)))

Fajn mejte

Oj.

Primož, če nisi preveč zaposlen – a mi lahko odgovoriš na tisto zadevo v mojem postu, datinranem 20.6. 8:25?
Thx.

Lp, Jani

KK-ju:

Še vedno nič kaj dosti komentarjev od nočnega življenja v LJ.. ampak napreduješ… :))))
Tisto od Lipe se pa strinjam s tabo. Tudi jaz ne zahajam tja pogosto, ampak malo pa že. Poleg tega itak poznam nekaj bolj ali manj stalnejših gostov, pa mi vseeno še noben ni rekel nič od “plačljive ponudbe”. Je res, da se to hitro in diskretno da zmenit, če poznaš ta prave ljudi, ampak, če bi bilo tako “znano” bi že še kdo kaj vedel.

Lp, Jani

Tiinii:

Se mi zdi, da si kar malo sramežljiva. Kar je prikupno – zame. Ti pa res najbrž ne pomaga, ko greš ven zvečer… :))) Ne se bat, če kdo teži, ga pošlji nekam. 🙂
Kar se plošče tiče – mislim, da si “prešaltala” z analogne, pokvarjene (zato je preskakovala) na CD (lepo teče, ful podatkov). :)))))
Je že v redu, ni panike. :))

Kar se tiče opisovanja dogodkov za vikend, pa bi jih rade volje opisal, pa se bojim, da se me bo prehitro spoznalo. :)) Pa ne zato, da bi ne vem kaj počel, temveč zato, ker sem dostikrat zunaj tudi “poslovno”, kar pa jih ni ravno veliko. Mogoče bom kakšne utrinke napisal kdaj, če bodo ostali tudi za. Sicer pa se je “v živo” boljše pogovarjat.. :))) Tako da, če nisi preveč zasedena, predlagam en “secret date or not date”. :))) Ali tu na forumu dava Primožu e naslov (ali tel. cifro), ali pa kar nekje zunaj zvečer – Bachus, Pappilon,… Če si za (in se upaš :))) )?? 🙂

Ciao, Jani

Pozdrav

Jani

Ja res je……….. ..če si upam!!??? Če boš še izjavil, da boš v petek v Bachusu bom skos okol zjala :))) Časa glih zdaj res nimam z pogumom pa bi se dalo kj narest. Bom vzela to kot iziv (kot vedno v primeru, ko sem chicken-hearted:/ ) Si še pišemo a prov? Upam, da ne greš kmal km na počitnice :)) mislim ne da ti jih ne privoščim :))

LP vsem

Tiinaa:

:))))

Si še pišemo, valda. Ampak glede na to, da je tema že bolj stara, sodelujočih pa ni veliko, ne vem koliko časa še… 🙂 🙁
Lahko napišem, da bom v Bachusu danes, ampak bom težko dobil odgovor do konca dneva. Poleg tega nič kaj ne pomaga, če veš edino to (nič kako bom oblečen, nič kako zgledam…), da bo med 500-timi ljudmi vmes en Jani… :))) Se bova mogla najbrž drgač zmenit… 🙂
Pa sej ni panike, no, sej ne grizem (recimo :)) ) – dej si malo “drzni”…
(moram te malo podražit, sorry) :)))

Se še beremo, upam.

Lp, Jani

Oj!

Ja Jani res je sam še midva se tu bereva :)) škoda….folk mi je bil kar fajn.
Ja glede petkovega večera in Bachusa jaz tudi nisem sigurna če pridem in vem da se ne bova prepoznala :))) mogoče se bova pa zaznala :)) …….telepatsko. No ja zdj že bluzim. Ej nevem če si čm drznit sploh pa ko je vse bolj razvidno da hodiva ven na iste place kjer so face itak vedno (skoraj) iste………mogoče se že poznava??? ojoj :/ No se vidimo danes zvečer :)) sej me kar mika, da razkrijem kak detalj nocojšnega oblačila, takega razpoznavnega sam kr ne moreeeeemm!!!
Se še beremo :))

Pa pozdrav vsem ki še kaj pokukajo na to temo 🙂

Tiinaa,

saj ne bi pomagalo, če bi mi razkrila, ker nisem zvečer gledal na net.. :)))
Ej, zdej me pa res zanima (to zanalašč delaš, da me dražiš, a :))) ), zakaj ti je tolk nerodno (al kaj?), da bi kaj razkrila? A se ti zdi, da ne zgledaš dobro ali kaj? Tudi jaz nisem za dol past… :)))) Sploh pa to nima veze, sem že rekel, da greva lohk na pijačo čist na “izi”. Boli te… :)))
Sicer je pa tako – če samo razkriješ, kako si oblečena, še ni rečeno, da bo “pravi” Jani pristopu do tebe. Mogoče vseeno še kdo bere te poste, pa se skriva in čaka… :)))))

Dajva se takole zmenit, če si za. Odprl sem nov račun na hotmejlu, pa mi piši tja. Če bo kakšen pameten pošiljatelj (npr. [email protected]), se bomo brali še naprej in se dogovrili za kakšno pijačo, da še malo opravljamo.. :)))
Če se bo pa kdo drug kaj zezal (če se bo sploh komu dalo tako nizko spustit), pa itak lahko blokiram naslovnika. Pa tudi zaprem račun. 🙂

O.K., naslov (upam, da dela :)) ):

[email protected]

Upam, da se beremo bolj “osebno”. :))

Lp, Jani.

Jani

nic nalašč ne delam……se mi je zdelo da itak ne boš zvečer bral maila. Gelde pijače se strinjam in o.k. se bom zrajtala ti mail napisat :)) in upam da dela tak da se ne premislim :))))) Ne sej se hecam….če se odločim za drink pol bom (če slučajno tvoj mail ne bo funkcioniral ) pa pustila Primožu (kot je v prejšnem postu napisal), najprej njemu mailam tel.št. pol pa on naprej nevem več kako :)). O.K zdaj hitim delat. Fajn mej 🙂

Tiinaa,

O.K., zmenjeno. Zrajti se torej kak mejl napisat…. :))) Čakam… :)))

Se beremo tam, ali pa (če ne bo delal) preko Primoža.

Lp, J.

No dejta se vidva že zmenit, ker me zanima če bo kaj iz tega. Pa upam, da bosta kaj poročala, da bomo vsi obveščeni…ali pa vsaj jaz… :o) Velik sreče,lp

Jani :))
poslala sem ti mail in upam da deluje, če maila nisi dobil se pa zglasim pri Primožu. Poslala sem ga v Čet. okoli 23h ure če ti to kaj pove :))) . No se bereva tam tak, da grem zdaj spat :)) ali bolje rečeno pred TV.

Fajn mej pa čim prej mi odpiši ker me firbec matra če deluje….no ja, če sem čist iskrena to ni glih edini razlog :))) sam……. no ja sej veš ali pa tud ne, ni glih enostavno neki tako na blef.
Če bom pa še nadaljevala z pisanjem ”bo preskakovalo” :))) tako da zdaj pa res grem 🙂 LP

Ina, se že meniva, potrpi malo… :)))

Tina, dobil sem mejl, upam, da si ga ti tudi nazaj. Če si ga, potem deluje in se itak bereva tam.

Lp vsem. Jani

New Report

Close