Najdi forum

Bravo Jani ti samo ploskam :)))))))

Splošno znano je, da so magisteriji vir zaslužka univerzam in fakultetam pri nas in po svetu, da ne bo kdo užaljen…posledično…če dobiš papir za določen keš..je vsakemu dostopen…kar pomeni, da kljub fancy naslovu mag. ali dr. nimaš konkurenčnega znanja, ki bi ga lahko tržil…je preveč ljudi z identičnim znanjem (vidim, da nisi ekonomist..sicer bi moje poste precej bolje razumel) Posebej MB univerza zelo slovi po tem, da pri njih magisterija praktično noben ne pade.

lahko pogledaš recimo koliko MBA-jevcev je že v Sloveniji in koliko šol ga ponuja…mnogo ponudbe zbija ceno storitvi :)))

btw. moj magisterij ima podpis ene izmed boljših evropskih univerz na mojem področju….in predvsem…nobena slovenska fakulteta ne premore tega programa… moje znanje pa je trenutno hudo iskano. Aja..pa delala sem zunaj tudi..

kar se slo show businessa tiče…nikoli direktno vpletena, je pa moj brat bil na nekaj snemanjih…ma se sliši marsikaj…med drugim izveš tudi to, da za vsako novo zvezdnico kar tekmujejo kdo jo bo prvi položil, pazi položil ne obdržal..o denarju v tem poslu…sicer pa si itak sam napisal

želim ti mnogo uspeha pri tvojih nočnih lovih, upam da ti ne bo potrebno zmanjšati kriterijev..spremenil se itak ne boš, si preveč zagledan vase v soj image in naslov, pri čemer pa verjetno ne opaziš, da nisi edina tovrstna ponudba na trgu “mesa”…take tipčke kot si ti, se nima za resno vezo…

sicer pa..če si tako v sceni…zakaj pa nisi nobene manekenke zgrabil…nekaj jih celo poznam osebno in so pametne in študirane punce …. ali pa ti nisi bil njihov rang? :))))))))))

pikaš ma nemoj…samo mojih postov ne razumeš

Uf, da vidm, če boš tale mejl “skoz” pri našemu šefu… :)))

Taša, preimenoval te bom v Psihota, ker si že obsedena s tem tekmovanjem.
:))))
Kar se tiče teh konkretno posta samo toliko – če nisi opazla, sem šele vpisal podpilomca, kar pomeni, da sem še daleč od kakega naziva. Sploh pa me prav briga za naziv, zaenkrat mi je všeč delati na faksu, s študenti, podiplomc pa je pač pogoj za nadaljnje delo. Na srečo nisem ekonomist, ker jih je preveč, kot praviš.
Še enkrat, če slučajno spet ne boš razumela: boli me za nazive in za trženje znanja in v povezavi s tem (kar si seveda ti napeljevala) denarjem! Do neke mere je seveda važen (do neke normalne ali malo boljše plačo, da imaš pač za stanovanje, otroke itd.), naprej pa ne več. Če je važen denar, tako nima veze izobrazba. Če se znajdeš kot privatnik in poceni izdeluješ/prodajaš/uvažaš npr. WC papir (karikiram) ti gre lahko super, pa imaš poklicno šolo.
Poglej, še enkrat bom napisal, počasi, ker vem, da ne znaš hitro brati: :)))))))))))
b o l i m e z a n a z i v e i n z a d e n a r, razlagal sem Mim. Štajercu, da sem še mlad in ga želim žurati skupaj s ta pravimi “facami”. :))))))))))
Aja mimogrede – imel manekenke, plesalke, misice itd. in jih še imam. :)))) Pa kaj pol… Malo je “normalnih”. Dobro pa res zgledajo, ja, česar najbrž za Psihote ne bi mogel reči, če so tako našpičeni proti vsem tem. Poglej – vsem nekaj manjka (v glavnme) denar, videz, višina, dober tip, punca, manj lubosumja, boljši starši, pa niso tako živčni, ko se kaj takega omenja. Mislim, da bo spet porasla prodaja Persena… :)))))
Ampak, seveda, ker vidim, da si psiho:
Vdam se. Ti si najboljša, najpametnejša, najuspešnejša, naj….. Res vse obvladaš, številke, ekonomijo, odnose z ljudmi, cel svet poznaš itd. (psihologi, ekonomisti in vsi ostali se sedaj že bojijo za službo, ko te berejo). Edin en problem imaš očitno.. v tem nisi skulirana…. :)))))))) Hudo. Kaj ti pol vse to pomaga? Se mi kar smiliš… :))))))))
Zapomni si, da sem hotel dokazati človeške odnose in ne kdo vač ima! In to sem dokazal.

Relax, baby, relax… :)))))))
J.
:)))))))))))))

Čuj!

ka te tebi je, Taša? Jaz nisem tak pameten, kot ti, pa vseeno razumem, da se hoče Jani samo spoznavati pogovarjati itd. Ti pa vse na takoj na biznis obrneš! Pa ti si prav obsedena, čuj! Malo se pomiri. Ti moraš biti pa prav težka dečva, oprosti izrazom…
Jani, ti kar tak naprej, faca si!!!! Če boš prišu kaj na Štajersko, pridi v Trasta, pa malo poglej okoli – ali pa fprašaj za kakega računalničara. Saj me boš našel, bomo kaj spili!
Drži se!

Zdravo.

Mimoidoči štajerc:

Vtis imam, da je ta kapitalizem (politika me sicer ne zanima 🙂 ) totalno pokvaril družabno življenje. Zelo težko je spoznati “normalno” (pustimo @!#$, kaj je to noramlno, recimo, da je to približno poštena, dokaj delavna, vsaj nekako dobrega videza,…) žensko v kakem lokalu ob vikendih zvečer, ki bi bila povrhu še samska in pripravljena na nova spoznanstva (tudi, če ne pride do kakšne veze!). Ne vem, a sem jaz čuden (najbrž 🙂 ), ampak jaz bi vseen rad spoznal kakšne ženske, pa ni nujno, da s tem hočem kaj imeti z njo. Še posebej se mi zdi, da je problem z malo starejšimi (ker je danes po Ljubljanskih lokalih večinoma mularija – do 20) puncami, saj jih skoraj nikjer ne vidim. Da ne govorim o tem, da je nekdo malo bolj zbirčen (če iščeš nekoga za resno vezo, najbrž tudi moraš biti) in želi najti punco, ki dobro zgleda, je starejša od recimo 22 let, samska in ne gleda na denar! Skoraj ni šans! Mogoče toliko kot za glavni dobitek na loteriji… 🙂 Kaj pa vi mislite?

sicer pa dragi štajerc, jaz o biznisu nisem nikoli spregovorila ampak o denarju in odnosu do denarja, kar je bistvena razlika…si pa ne pustim soliti pameti od nekoga, ki ima neke ideje o top of the top in študentih, ki študirajo in delajo v tujini, ker imam izkušnje iz prve roke

Jani:
sceno obvladaš you can get them all svet ti leži pred nogami, glede na tvoj zadnji post…….pa si preberi prvega in se vprašaj ali bi ti bilo treba prvega sploh kdaj napisati, če bi že našel kod drugod “želi najti punco, ki dobro zgleda, je starejša od recimo 22 let, samska in ne gleda na denar! “

skulirana :))) najprej pokasiram tisto kako smo Slovenci zadrti in si malo v obraz povemo, potem pa dobim ljubek nazivček psiho, ker ti napišem nekaj kar ti ni všeč
pa btw. nisem ne ekonomist ne psiholog imam pa precej izkušenj z ljudmi…in ne boš verjel precej top of the top strokovnjakov v svetovnem merilu sem srečala in so precej manj snobovski kot zadnji pozerčki v LJ lokalih…. ali naši so called strokovnjaki po raznoraznih faksih…..nobenih fancy-šmency nalepk na njih in grandioznih zahtev do svojih žensk….odnos profesor-študent v LJ ti je verjetno zelo dobro znan…..meni je bil enostavno šok, ko so prof. zunaj z nami hodili na kave, kosila, celo žurkali smo ga skupaj….totalno sproščena scena za kar sploh ne moreš verjeti, da obstaja, če prihajaš iz tako zategnjenega in hierarhičnega univerzitetnega okolja kot je v Slo.

zmaga v debati..ali je sploh možna….izkušnje so tisto kar nas nauči največ o odnosih med ljudmi…moje so drugačne kot tvoje in tole tvoje pisanje gledam skozi filter tistega, kar sem v življenju doživela….tvoji pogledi so rezultat tvojih življenjskih bitk ……..zato kakšnega absolutnega prav in narobe ne more biti…v končni fazi bi morda v real lifeu celo utegnila dobro funkcionirat…….forum je pač le VR

Pozdrav 🙂
Šla sem še enkrat brat moj post in res mi malo plošča preskakuje :))) No ja sej prevečkrat imam tud jezik hitrejši od pameti tako da…
Glede pijače pa………………hm!??? Že zdaj imam kr neko tremo. Vrjetno bi bilo bolje če ne bi prebrala vseh postov ker zdaj ko si zamislim sceno, pazi to: Jaz in ti na drinku :)) nato grem jaz na wc (ali pa ti) in se ne vrnem več ker bi imela feeling kot, da sem na neki oslovski klopi :/, da me imaš tam, da me provociraš, ocenjuješ…..Malo moteč občutek. Bom še premislila in če boš še za pol pa itak se dobimo. Samo ne vem kako gre to tle ni mi glih do tega da bi svojo cifro gor dala. Bo vrjetno že Primož povedal kako. Edino če ti že veš.
Fajn mejte

Lahko pošljeta oba mail meni in gsm, pa vaju bom najprej jaz poklical, da vidim če sta taprava, rečemo še kakšno besedo, potem pa jaz izmenjam med vama številki 🙂

Najbolj zaupanja vreden način, da vemo, da se kdo ne spreneveda in je kdo drug.

primož

Mim. Štajerc:

Mim. Štajercu:
Hvala, stari, faca si. Veš, da pridem tudi v Trusta! Tam pri vas je žur. Pa Štuk je v redu, pa zdej bo itak Lent festival. Se mogoče res spoznamo. Sicer boš pa ti mene lažje spoznal (že po govorici), ker bom jaz “alien”. :)))
Uživaj na veliko.
Lp, J.

Špela:
Hvala za comment (mislim, da pri citatih sicer nekje zamenjala avtorje, pa nima veze). Imaš najbrž delno prav.
Pa, pa. J.

Tina:
:)))))
Tista z wc-jem je dobra…. :)))
Ne vem, zakaj bi imela tremo. Saj bo samo spoznavanje. Lahko, da bo (mogoooče, da ne bo panike) kdaj kaj več, lahko bova samo kolega ostala, ki se bosta slišala na vsako leto, lahko bolj pogosteje, lahko pa da se “razbijeva” že drugo minuto… :))) Tudi to bo zanimiva izkušnja, saj še nobene take nisem imel (blind [friendly] date, še posebej prek foruma!!).. :))))
Sigurno ne bom že pripravil nože ali pa razerviral termin za poroko na gradu. :))))
Sicer pa recimo, da veš približno koliko sem star. Lahko ti še povem, da imam kakšen kilogram ali 2 preveč, ampak s tovornjakom me še ne prevažajo. :))))
Za “protokol” spoznavanja pa tudi jaz nisem vedel, ravnokar sem prebral Primožev komentar. Torej, če se še nisi ustrašila, pošlji tel. in mejl, bom jaz tudi, Primož pa tega seveda ne bo objavil, ampak naju bo “povezal”.

Lp, Jani

hoj

sem bila par dni locena od racunalnika, vidim, da se spoznavanje veselo nadaljuje…navijam za srecanje med janijem in tino…se bolj moja zenska radovednost navija za porocilo po srecanju…in res bi bila rada muha na steni, ko bi perje frcalo ob srecanju med janijem in taso, ceprav imam obcutek, da se po mejlu trese gora in bi se ob srecanju zgodila le ena mis…
ceprav vas je voda ze zanesla naprej, bom vseeno najprej dokoncala svojo nit, in sicer o sproscenosti onkraj meja…. dejstvo, slovenci smo znani po tem, da se stran od domacega zapecka sprostimo….beri napijemo k krave in delamo ekscese. za izraz “tako mlada pa vec slovenka” ste pa verjetno tudi ze vsi slisali…

sicer pa me zanima vas komentar na en, meni zanimiv primer. imam znanca, ki je resno razmisljal o tem, da bi imel bar, namenjen primarno samskim, ces prides tja in ves, da si srecal ljudi, ki bi radi spoznali nove ljudi, lahko tudi samo za pogovor… ko je zacel sprasevati okoli, ce ima ideja trzno niso, je dobil predvsem negativne odgovore in predvsem zato, ker so mu odgovarjali, da ne bi hoteli prihajat tja, ker bi jim bilo nerodno, ces zdej sem pa samski oz samska in to lahko vsak ve….oz. ce bodo prisli taj, bodo vsi mislili, da se ponujas…. haloo? mu najprej nisem verjela, pa sem zacela se sama sprasevati in ugotovila, da smo cist prevec zadrgnjeni za kaj takega….kot da je zivljenjski neuspeh, ce si sam. meni je fino bit sama, je pa tudi res, da mi bo tudi cist fino, ce spoznam nekoga, ki me bo s svojo osebnostjo toliko fasciniral, da bom pripravljena za kompromise, ki jih prinasa kombinacija se s kom….ampak tukaj se krog sklene…kje spoznati nove ljudi 🙂

groza, sem prebrala za seboj, ugotavljam, da zvenim pridgarsko … pa naceloma nisem, ampak tukaj pride druga zgodba, tista o prepadu, kako vidimo sebe in kako nas vidijo drugi. in, ali je nas prijazen pogled, ki ga namenimo nekega petka res videti prijazen, ali pa ga je oseba na oni strani videla kot ocenjujoc pogled poln podsmeha….in v razmislek se obratno

prav prijazen dan vsem skupaj
lara

Najprej Primožu:

Nekaj je narobe z zadnjim postom. Pokazal se je pod imenom Mimoidoči Štajerc! Ne vem, a sem bil res toliko zmeden, da sem namesto v naslov odstavka napisla to ime v naslov celotnega posta, ali si mogoče ti kaj zamešal. No, verjetno sem jaz. Sorry, prosim, če lahko popraviš ali pa kar zbrišeš, bom kopiral še enkrat tisto v ta post.

Hvala, Jani.

Torej, še enkrat:

Mim. Štajerc:
Hvala, stari, faca si. Veš, da pridem tudi v Trusta! Tam pri vas je žur. Pa Štuk je v redu, pa zdej bo itak Lent festival. Se mogoče res spoznamo. Sicer boš pa ti mene lažje spoznal (že po govorici), ker bom jaz “alien”. :)))
Uživaj na veliko.
Lp, J.

Špela:
Hvala za comment (mislim, da pri citatih sicer nekje zamenjala avtorje, pa nima veze). Imaš najbrž delno prav.
Pa, pa. J.

Tina:
:)))))
Tista z wc-jem je dobra…. :)))
Ne vem, zakaj bi imela tremo. Saj bo samo spoznavanje. Lahko, da bo (mogoooče, da ne bo panike) kdaj kaj več, lahko bova samo kolega ostala, ki se bosta slišala na vsako leto, lahko bolj pogosteje, lahko pa da se “razbijeva” že drugo minuto… :))) Tudi to bo zanimiva izkušnja, saj še nobene take nisem imel (blind [friendly] date, še posebej prek foruma!!).. :))))
Sigurno ne bom že pripravil nože ali pa razerviral termin za poroko na gradu. :))))
Sicer pa recimo, da veš približno koliko sem star. Lahko ti še povem, da imam kakšen kilogram ali 2 preveč, ampak s tovornjakom me še ne prevažajo. :))))
Za “protokol” spoznavanja pa tudi jaz nisem vedel, ravnokar sem prebral Primožev komentar. Torej, če se še nisi ustrašila, pošlji tel. in mejl, bom jaz tudi, Primož pa tega seveda ne bo objavil, ampak naju bo “povezal”.

In pa še Lari:
Meni se zdi ta ideja bara za samske odlična!! Je pa res, da verjetno marsikdo, ki je star dosti nad 20 ali 30 (še posebej ženska) ne bo hodil(a) vanj zaradi ponosa.
Po drugi strani pa bo najbrž marsikdo, ki je sicer “kao” vezan, šel vanj, da malo prekontrolira svoje možnosti… :)))

Lp, Jani

Tiinaa:

Še nekaj bi dodal poleg tistega, kar sem že napisal pri skupnih odgovorih.
Provociranje, ocenjevanje, opravljamo itd. … Saj to vedno delamo, samo nekateri bolj naglas in direktno, drugi pa drugače. Tudi ti bi mene ocenjevala, opravljala (kasneje) itd. samo mogoče malo manj, ko bi bil zraven pa malo več, ko bi bila potem s kolegicami. :))) Res ne vem, zakaj trema. A sem tolk ciničen izpadu? :)))
Sicer pa, če si za, poglej si še tisti del odgovora, ki se tiče tebe, pa pusti cifro Primožu, jaz jo bom pa potem.
Ciao. Jani.

Zivjo!

Sem se prebil skozi vse tele poste v tejle niti… 🙂 Mater sem as… 🙂 (Tina, v kaksnem stanju pa si pisala svoj prvi post? 🙂 Ura je bila res malce pozna… :)) Moji obcutki in komentarji po branju: sprva – zanimiva tema, nato se je v osrednjem delu in proti koncu za “dvoboj” Jani:Tasa vsiljevala tista misel “Arguing on usenets is like participating in special olympics: you may win but you are still a retard….” (se opravicujem za tole, res se slisi grobo in nestrpno, a tak obcutek sem dobil… brez zamere prosim), no, ampak, izgleda da je Janiju na koncu uspelo… 🙂 Veliko srece… 🙂 Hvala, da si sprozil zanimivo temo… 🙂 Tasi hvala za razgaljenje (ne)tipicne zenske ambicioznosti. Bom rekel le: poucno.

Lp,
KK.

Oj 🙂

Za KK:

Ej res se bom potrudla bit bolj zbrana pri pisanju postov. Bila sem v čisto skuliranem stanju pod nobenimi substancami…..samo bila pa sem skoraj 16h na intenzivnem pisanju o nekih stvareh tako, da mogoče je to botrovalo temu.Nebom več metala kr vse povprek – obljubim -ker zgleda da ni samo problem da je ob branju občutek ”preskakovanje plošče” a še kaj drugega. Vsak feed back je dobrodošel . Evo danes še ne bom opisovala petkovega večera bom ko vikend mine če bo kaj za pisat, kašen pameten predlog. Skratka petek nič posebnega.

Lokal za samske….ljudje če vemo zakaj smo nekje mislim, da čutimo nek pritiski, nelagodje. Milslim, da tak lokal tu pri nas ne bi bil nič drugačen kot neki npr. Bachus. Tam je glih toliko samskih kot tistih ki pridejo samo prečekirat a so še za uporabo, nafilajo ego nekim flirtanjem če ne že s čim konkretnim. V lokal poimenovan ZA SAMSKE verjetno bi kdaj šla. Mogoče pofirbcat. Če pomislim kako leto nazaj pa sem bila takoj za da se ta amerikanizem (vsaj meni so ti lokali v večini znani iz amer. filmov) uveljavi tudi pri nas. Greš tja, vsi vemo zakaj smo tam in približno kaj bi radi. Vrjetno ne bi bili vsi za poroko, resno zvezo itd. samo en led bi bil prebit ali pa še kakšen več postavljen.

KK mi gre že kaj bolje :)))? Zdaj ne morem imeti opravilčila da sem prej že tooook delala.

:))Fajn mejte vsi in LP

Zdravo..

najprej popravek..špela iz zgornjih postov sem jaz…kako je sploh prišlo do nicka..špela?

bar za samske v Lj že obstaja..nahaja se na vogalu Šubičeve in Slovenske..imenuje se mislim da Ursula..in naj bi bil narejen po principu lokalov iz nanizanke Sex v mestu…dejansko ta ideja ni zaživela kot je bilo načrtovano, ampak je postal le še eden izmed mnogih ljubljanskih lokalov

Ojla!

Tiinaa, ne se no tko zlo sekirat… 🙂 Je blo prav simpaticno prebrat, v bistvu. Morem rect, da si v zadnjem postu prav artikulirano sporocila svoje mnenje. Drgac pa, ne tolk delat. Ti lohk se zapase. 🙂 Pravi firbci seveda cakamo opis petkovega vecera… 🙂

E, lokali za samske, ce malo pokomentiram se samo temo, bi bili dobrodosli, ce bi bil le folk za… (uf, globoko… :)) Bodimo se bolj radikalni. Po moje bi morali narest kar sex klube. Prides tja s tocno dolocenim namenom. Hoces seksat. Vsi vejo za kaj so tam. Hocjo se dat dol. Pa je. Jaz se sicer ne morem odlocit al bi sel tja ali ne. Verjetno ne. No, odvisno… 🙂 Bi imeli ti lokali en tak stranski, v bistvu, higenski ucinek. Tisti, ki bi se radi sam dol dajali (permanentno ali samo v tistem trenutku) bi sli pac v sex klube, ostali lokali bi bili tako osvobojeni dolocenega segmenta populacije… E, nakladam… 🙂 Ali pa fantaziram… 🙂 Sicer pa, kolk zensk iz LJ bi vstopilo v sex klub? Al pa v singles klub?

Lp,
KK.

Dragi KK

v Ljubljani že obstajajo sex clubi, eden izmed najbolj razvpitih je Lipa..sicer je pa tovrstna ponudba je v detaile opisana na forumih http://www.nejcpass.com. Fantje se sicer pritožujejo, da ženske danes kljub seksualni liberalnosti in emancipaciji, še vedno nočejo dati zastonj in da je sex še vedno drag…:)))

za laro in njen napis “tako mlada pa že slovenka” ha ha ha, to je stavek naših južnih bratov (meni ga je povedal kolega iz Beograda) za katere vemo kako ravnajo z ženskami…poleg tega ti predlagam, da malo pogledaš čez planke…Nizozemke, Angležinje, Belgijke in Skandinavke, ga nesejo bolje kot katerikoli Slovenec..tako da prosim ne žali Slovenk s takimi pripombami…btw. tudi napijanje je stvar percepcije tistega, ki pijanko opazuje…opazi se namreč samo tistih 10, ki bruhajo(karikiram) ostalih 50, ki se obnašajo normalno pa ne.
In ko smo že pri J bratih..mnogo Beograjčanov poleti kelnari po grških otokih..med drugim tudi Kreti, kamor hodijo slovenski absolventi. 1 noč v tednu je namenjena tudi preobrazbi moških v ženske…zato se po Beogradu govori o splošni homoseksualni usmerjenosti Slovencev…sprašujem se lara kje imaš pamet in ponos, da se strinjaš s takimi izjavami

Tina :))) no a bo kaj..resnično bi rada vedela kako zgleda meneken z 2kg preveč, ki lahko dobi vsako, simpatičen, nematerialističen, dobro razgledan in se podpisuje Jani :))) aja, pa išče sanjsko žensko iz kataloga in ima to smolo, da je kloning še vedno prepovedan :)))))))

ali pa je res zadnji normalni tip z obilo smole pri ženskah

seveda če hočeš, ti lahko napišem tudi svoj mail, rada bi namreč ugotovila kako dobro sem ocenila tega tipa..moj guess je namreč, da je zgolj zelo vase zagledan fantich

Taša napisal:

> Dragi KK
>
> v Ljubljani že obstajajo sex clubi, eden izmed najbolj
> razvpitih je Lipa..sicer je pa tovrstna ponudba je v detaile
> opisana na forumih http://www.nejcpass.com. Fantje se sicer
> pritožujejo, da ženske danes kljub seksualni liberalnosti in
> emancipaciji, še vedno nočejo dati zastonj in da je sex še
> vedno drag…:)))

Aaaa…. 🙂 Sranje… 🙂 Se vedno ne dajo zastonj? 🙂 Zenske, zenske,…

E, po moje bi se midva morala najprej zmenit okrog definicije kaj je sex klub kaj pa, recimo ji, javna hisa oz. lociti to dvoje in si ne dovoliti, da slednje vpletava v pogovor… 🙂

Najprej Primožu:
A mogoče kaj veš, zakaj včasih ne morem poslati posta? Od doma mi ponavadi sploh ne uspe, pa tudi v službi imam zadnje čase probleme s tem. Zdi se mi, da mi pošlje takrat, ko zgine besedilo, ki sem ga napisal. Dostikrat pa pritisnem “Vpis”, ekran utripne, besedilo je pa še vedno tam. Mislim, da takrat nič ne pošlje. Vidim, da je sedaj potrebna neka registracija. In da ne morem poslati posta pod svojim imenom? Nič jasno…. :))
Thx.
Lp, Jani.

Tiinii:
Nekako “med vrsticami” se mi je zazdelo, da imaš fanta – napisala si, da bi v lokal za samske verjetno kdaj šla. To razumem v smislu, da ti sicer ni treba, pa bi vseeno mogoče kdaj šla. Potem je jasno, da ti ni najbolj enostavno dati telefonsko ali e-mail naslov. :))) Ni blema.
Ciao, Jani.

KK-ju:
Lahko bi še kaj komentiral temo (spoznavanje v LJ), ne pa samo nas… :)))
Da ne boš samo “innocent bystander”… :))
Sicer pa hvala za komentarje.
Lp, Jani.

Lipa je diskoteka v Pirničah :)))))) z obsežno ponudbo… od plačljive ljubezni do navadnih bejbik, do katerih se je treba obnašat lepo in ne bi bile vesele, če bi slišale, da ga hodijo žurat v javno hišo :)))))
sicer pa poskusi napisat trditev na forumu Mladi..da je Lipa javna hiša…boš dobil zanimive komentarje

sicer pa tudi v Swinger clubih dobiš zanimivo ponudbo…so sicer v večini pari..samo je zastonj :)))))))

OK resno
čisto banalno vprašanje..ali bi se bil ti pripravljen poročiti in imeti otroke z žensko, ki bi ga sračkala po takih sex clubih in bi jo večina članstva dala dol… iz zabave seveda

Taša napisal:

> Lipa je diskoteka v Pirničah :)))))) z obsežno ponudbo… od
> plačljive ljubezni do navadnih bejbik, do katerih se je treba
> obnašat lepo in ne bi bile vesele, če bi slišale, da ga hodijo
> žurat v javno hišo :)))))
> sicer pa poskusi napisat trditev na forumu Mladi..da je Lipa
> javna hiša…boš dobil zanimive komentarje

Jah, v LJ sta vsaj se dve meni znani Lipi, po zadnjem stetju… V eni od teh pa je, spet po zadnjem porocilu, pac, skorajda, javna hisa, ce se ne motim…

Cak, a to midva o isti Lipi tam v Pirnicah? Res nisem prav pogost obiskovalec (tkole, parkrat na leto ob cetrtkih, nazadnje slab mesec nazaj), a glej, moja skromna zaznavna masinerija se ni uspela zapopast celotnega spektra res bogate ponudbe te “diskoteke”; al pa se bom mogu zamislit nad svojimi sposobnostmi opazovanja, saj nisem opazil placljive ponudbe sicer spolno kar nekaj skrajno zanimivih osebkov ampak samo “navadne” zenske. Ej, sori, ampak res ne vem ali nemara ti mene mal zafrkavas, ker jaz sem pac poosebljena resnost in tega ne razumem najboljs… 🙂

> sicer pa tudi v Swinger clubih dobiš zanimivo ponudbo…so
> sicer v večini pari..samo je zastonj :)))))))

Eeee, naj gre ta kelih mimo mene… 🙂 A sem se jaz slucajno kakorkoli izdal, da sem Gorenjc? 🙂

> OK resno
> čisto banalno vprašanje..ali bi se bil ti pripravljen poročiti
> in imeti otroke z žensko, ki bi ga sračkala po takih sex clubih
> in bi jo večina članstva dala dol… iz zabave seveda

Em, cist resno, sem tipicen konzervativen(nazadnjaski!?) moski, torej je odgovor: seveda… ne… 🙂 Je hecna tale “druzbena kontrola”, a ne? Je za zenske kdaj kar huda ovira, da se ne sprostijo, se mi zdi… No, potem pa recimo v Grcijo, kjer je malo moznosti, da kdo pozna oz. bi se zvedelo na domacih tleh, pa… 🙂 (Em, tole zadnje je navadno pretiravanje in sovinisticno obrekovanje, tko da lahko mirno ignoriras in je v biostvu namenjeno samo temu, da tale nit ne zamre… upam :))

Lp,
KK.

Janiii napisal:

> KK-ju:
> Lahko bi še kaj komentiral temo (spoznavanje v LJ), ne pa samo
> nas… :)))
> Da ne boš samo “innocent bystander”… :))
> Sicer pa hvala za komentarje.
> Lp, Jani.

Se opravicujem, res je malo nevljudno izpadlo vse skupaj. Uletim nekam, kamor me ne poznajo in najprej malce “popljuvam” ljudi s katerimi bi rad debatiral, pa jih poznam samo po parih vrsticah napisanih kle na forumu… Ni ravno najboljsi pristop za zacetek pogovora… 🙂 No, upam da se bo izkazala tista, da se nobena juha ne poje tako vroca kot se skuha… 🙂

Lp,
KK.

New Report

Close