Najdi forum

Spoznavanje v koronačasu (ona-on)

Odgovor na objavo uporabnika
PotrpljenjeJeVrlina, 10.07.2022 ob 14:29

Odgovor na objavo uporabnika
Problem je v ženskah, 09.07.2022 ob 17:09

Med vsemi mamini sinčki in fuk-fehtarji je na ona-on tudi kakšen normalen tip. Vsak, ki ima resen namen najti partnerja, bo tudi aktivno spremljal portal. Največ, kar lahko tip naredi na ona-on je to, da ženski pošlje vljudno sporočilo. Potem je na vrsti ženska. Od ženske se pričakuje, da bo sporočilo enkrat prebrala, četudi z 1-mesečno zamudo.  Ženske, vem, da prejemate veliko obvestil, ampak da najdeš uporabno informacijo, je včasih treba prebrati celo knjigo. Če pa se ženska prijavi enkrat na 3 tedne, je to malo čudno. Če se od poslanega sporočila prijavi 3-krat in ga nikoli ne prebere, je to še bolj čudno. Če pa ta ista ženska še jamra, da ni resnih tipov, je to že erazumljivo.

Moških ne na portalu 10-krat več kot žensk. Za ženske to pomeni res bogato izbiro – treba je samo poiskat pravega. Če bi jaz bil ženska, bi se vsak večer ob 20:00 za eno uro usedel za računalnik in pregledal novosti, prebral prejeta sporočila ter na določena (vljudno in izvirno sporočilo, tip zgleda zanimiv) tudi odpisal. Če se v pol leta aktivne uporabe ne najde en sam resen tip, je nekaj resno narobe.

Ma daj no, malo morgen.

Bogata izbira? Dajmo vzeti ameriško statistiko tinderja za 2022 (ker lahko preveriš podatke z Google).

Tinder has 75 million users, of which 78,1% are men, and 21,9% are women. 30% of its users are married.

Potem je še en 3 “klike” stran podatek, da jih je 12% vezanih (+30porocenih), in samo 25% je 25-34 let.

To pomeni, da je samskih moških za eno 30L 0.78×0.25×0.58 = 0.11 … Pa še primitivci in vulgarneži med temi. 🖕

Samo nehaj s temi *** ti ne bi šel ta desetič v trgovino po beli kruh, če ti 9x rečejo “nimam”, potem pa ponudili črnega.

Malo morgen. Nimamo vsi časa biti 12h/dan tri mesece na tipkanju za eno spodobno kavo v dvoje.

Po registraciji in dobro izpolnjenem profilu se vsak teden enkrat prijaviš in takoj odjaviš dol – toliko, da te zaradi nedavne prijave prikaže na vrhu seznama. Konec meseca se usedeš za 2 uri in pogledaš prejeta sporočila. Osredotočiš se na par obetavnih tipov (izločiš prestare, premlade, tiste ki so predaleč itd.) in si z njimi nekaj časa dopisuješ. V enem tednu daš lahko čez par zmenkov in vidiš pri čem si.

Razumem, da traja, ampak tipi ne padajo z neba, tako kot ne punce. Plevel je pač treba ločit. Ker je plevel na moški strani, ga mora ločiti ženska. Še zmeraj pa greš lahko v živo ven in spoznavaš na klasičen način. Ni pa izključeno, da te v živo ne bojo probali dobit tipi, ki imajo 2 otroka in zakon tik pred propadom, iščejo pa samo ONS. Kakorkoli se lotiš, enkrat te čaka selekcija. Če bi ženske delale prvi korak, bi izbirali tipi. Ker pa je obratno, mora ženska pregledati material in ločiti dobro in slabo. Ne gre drugače.

Ti portali so živa groza. Večina profilov je lažnih ali neaktivnih. Poslovni model je tak, da ostaneš na portlu čim dlje in se ločiš od denarja. Kljub temu se najde kaj, le vedi da bo število neuspelih poskusov visoko.

Odgovor na objavo uporabnika
Izguba časa, 03.03.2022 ob 14:12

Prežvečena tema 100x  teli portali so izguba časa, čustveno poškodovani osebki, določeni rabijo obisk terapevta, niso pripravljeni za resno zvezo, skupno življenje, polno nerealnih standardov… Bolje zapravit denar kje drugje 🙂 PS: Poznam osebo ki je več kot 10 let na ona-on in ima neomejeno članstvo (stane 200+ EUR) legenda govori o tem, da je še vedno samski 🙂

Avgusta 2019 sem vplačal polno članarino (205 €), od januarja 2022 sem na portalu aktiven nekajkrat tedensko. V tem času sem se srečal z vsega 4 ženskami. Prva je napisala, da sva lahko samo prijatelja, druga in tretja se po srečanju nista več javili, četrta je pa celo privolila v vnovično srečanje. Tri dni po drugem srečanju mi je napisala, da ne čuti prave energije med nama, ni iskrice in ne bi nadaljevala s dobivanjem.

New Report

Close