Spoznavanje v koronačasu (ona-on)

Ker trenutno ni druge možnosti, da bi spoznal kakšno punco, sem se registriral na ona-on.com, ki naj bi bil top portal za iskanje zvez ipd. Punc, ki bi jih z veseljem spoznal na tem portalu ne manjka, vendar: Pošljem prijazno sporočilo in odgovora ni (ne da ga ni čez 1 teden, ni ga niti čez 1 mesec). Ko sem portal kolikor-toliko stestiral, sem prišel do zaključka, da uporabnice mojega sporočila sploh ne preberejo, čeprav so vsakodnevno aktivne. Po drugi strani pa opažam, da so gor punce, ki že pol leta ali več nekaj iščejo (prijateljstvo, resno zvezo avanturo – karkoli).

Postavlja se mi vprašanje: Če je nekdo pol leta registriran na portalu, bi v tem času prišel do enega od zaključkov:

a) našel, kar je iskal in zaprl svoj račun (ker ni praksa, da pristaneš v resni zvezi, hkrati pa še iščeš partnerja)

b) prebral sporočilo in si morda pogledal profil pošiljatelja sporočila (ker če res nekaj iščeš, potem si aktiven – bereš sporočila, pregleduješ profile itd.)

c) spoznal, da je portal neuporaben in svoj račun zaprl

Res nenavadno je, da punca, ki že pol leta išče bodisi prijateljstvo bodisi resno zvezo, ne bi vsaj prebrala sporočila. Saj vem, da je tu veliko tipov, kar pomeni ogromno sporočil, ampak kdor res nekaj išče, si vzame čas. Tako pa dobivam vtis kot da portal ne bi deloval, kar pa tudi dvomim.

Obstaja kakšna logična razlaga? Kakšne so vaše izkušnje glede portala ona-on.com?

Aktiven sem samo tu. Izkušenj z drugimi portali nimam. Internet si predstavljajte kot da smo skupaj v isti sobi in se pogovarjamo.

drug drugega programiramo
Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev
De omnibus disputandum..

Če si dobil   osebo   ki ti je vseč   se bi morala javit   .

Mislim da so na   ona on osebe ki te samo izkoriščajo    .

kot nekdanja uporabnica onaon imam 2 razlagi:

1. niso plačnice in ne morejo odgovoriti, lahko samo berejo

2. imajo nastavljen filter po katerem ti izpadeš in zato tvoja sporočila sploh ne pridejo do njih, torej ostanejo neprebrana

Lahko rečem, da imam samo dobre izkušnje.

Kar nekaj nazaj sem tam spoznala očeta svojih otrok, poleg njega pa še precej tako ali drugače zanimivih ‘osebkov’.

Glede odpisovanja pa, jaz sem takšna, da sem se vsakemu ki je kaj poslal vsaj zahvalila, je pa res, da je bilo treba že v štartu delat selekcijo, s kom se sploh spuščaš v debato in s kom ne.

Verjetno se ji fizicno ne dopades in zato ne odpise

Se strinjam z Jožetom. Spoznala 4 moške – vsi izkoriščevalci. Drži.

New Report

Close