Najdi forum

Njegov karakter je vredu, ampak jaz potrebujem nekaj drugega. Sva pa ostala v stiku in upam, da ostaneva v prijateljskih odnosih 🙂
Mogoče sem ob vsej tej euforiji pričakovala preveč…kaj pa vem. Vem samo, da rabim ob sebi drugačnega partnerja (po karakterju seveda). Kar pa ne pomeni, da je on slab! Ne, le da je on za bolj umirjene ženske 🙂

Zacumprana

To ti je on rekel kaj takega, ali pa to ti sklepaš na lepe oči, kaj naj bi on rabil? 🙂
Ali kaj misliš s tem, da si ti divja, neukročena, on pa preslab “dreser” za take tigrice? haha :)))

Če ti je on to sam rekel, da je bolj za umirjene ženske, je “bimbo” zaradi nedvoumne sporočilnosti:
– če nisi umirjena, si pač divja – in ta divjost bi bila v tem primeru sinonim za lahko žensko
– hotel ti je na ne ravno najprikladnejši način povedati, da mu nisi najbolj všeč in si ne obetaj kaj več

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ne ne, sama sem to ugotovila. Nisem mislila mirne kot “nelahke”… Sploh ne vem kje si to pobral 🙂 Jaz rabim več energije, več vsega kar on lahko da. In spet bom ponovila, da je on super moški. Za veliko moških lahko to rečem, ampak pač niso za mene. Ni vsak za vsakega, ane?

Bo že prišel ta pravi 🙂

a potem lahko dobim njegovo tel.št. :))

Ej, če bi imela toliko j*** al pa kakšno kolesce manj v glavi, bi ti jo takoj dala. Ampak potem od prijateljstva ne bo nič lol :)))) —–>pa še tožit me kje gre jaooo

Je pa čeden zelo veš 😉

tudi sama se spomnim, kako so me spreletavali metuljčki on neki osebi, ko pa je odprl usta so vsi metuljči v hipu izginili.

V lepoti ni vse!
Mislim, da je največ vredno, da se z nekom lahko pogovarjaš, ga spoštuješ, ker na koncu ti ostane le še to, lepota izgine.

Zacumprana, tole je bila šala, dejstvo je da sama iščem umirjenega moškega pa srečujem le neke adrenalinske obsedence, ki bi žurali cele noči. Kaj hočemo narobe svet 🙂

Verjamem, da obstaja popoln tako zate kot zame.

pozdravljeni. pišem vam, ker ne vem kaj naj naredim. en fant(leto starejši) na faksu mi je zelo všeč. vedno, ko ga na hodniku srečam, se pogledava. zadnje čase sva se začela še pozdravljat. 2x sva celo na hitro par besed izmenjala. najprej bi se rada z njim spoprijateljila nato pa videla pri čem sem. ker pa sem bolj sramežljiva se s fanti ravno ne pogovarjam veliko. še takrat ko bi kakemu sošolcu kaj rekla, zardim (čeprav mi noben sošolec ni všeč).
kaj mi vi predlagate, kako naj začnem malo daljšo debato? če ga kdaj na hodniku srečam in če je sam grem do njega, vprašam kako je? s časom pa bi ga povabila na kavico. najprej ga moram malo spoznat in videti, če se sploh želi pogovarjat z mano.
mislite, da bi mu lahko bila všeč?

Zdajle sem si to vse prebral in se odločim, da tokrat na to tudi nekaj napišem:
Kar bode v oči, je to, da vsi govorite o nekih “osebah” in potem ni čudno, da se vse takole sfiži kot pri zacoprani. Važno je to, da BABA je BABA, DEC pa DEC. Skratka, če je ženska tista, ki prva pristopi in ogovori moškega, potem sčasoma ugotovi, da je on v redu za prijatelja, za kaj več pa ne. Tako ga- ubožca postavi v cono prijateljstva, v kateri ostane ujet lahko še leta. Tako, da ženske ne bi smele razmišljat o tem, kako se približati moškim in jih ogovarjati, ampak bi morale bolj razmišljati o tem, s čim bi moške pritegnile brez približevanja in brez besed. Najbolj pomembno je, da delate na svoji ženstvenosti, saj le ta privlači prave moške.

New Report

Close