Najdi forum

Jani00 …. oziroma Goran Đukić

Vse kaže, da si funkcionalno nepismen.
Predlagam, da poiščeš nekoga, ki razume tisto kar prebere, da ti razloži in nariše kaj pomenita stavka (ki sem jih napisal pred enim letom).

“Moje prvo srečanje s sladkim pelinom je bilo naključno, drugo srečanje bilo je usodno.

Najprej sem v roke dobil milo z vonjem sladkega pelina, potem pa pri gospodu Kudiću iz Labina vrečko čaja in seme za moj prvi nasad.”

SLATKI PELIN Artemisis annua L. Močan čitilec krvi. zelo učinkovit proti parazitom in sudelavcem infekcijam. antispazdodićno. prebavno. danas se predusem uporablja proti rakovim oboljenji.

čaj slatki pelin artemisis annua L.za uporabo čaja z oboljenji RAK 1,25g čaja prelijemo z 2 dl prokuhane vode in pustimo da odstoji 20 min, 3 x na dan zjutraj v podne in zvečer.v 45 dni je pomembno uporabiti 12 lit čaja slatki pelin za zdravljenje raka

Pred kratkim je v organizaciji združenja za boj proti raku dojke Europa Donna in pod okriljem Onkološkega inštituta potekalo predavanje o uporabi konoplje in sladkega pelina v boju proti raku. Predavanje je vodil prof. dr. Štrukelj z Fakultete za farmacijo.
Zaradi zelo velikega interesa bo v kratkem ponovitev predavanja.
Skupina ljubiteljev in uporabnikov sladkega pelina bo prav tako v kratkem organizirala predavanje o gojenju in uporabi sladkega pelina.

Vse informacije o predavanjih dobite na [email protected] (ali [email protected])
Na istem elektronskem naslovu dobite tudi informacije kje lahko nabavite čaj in izdelke (kapsule, tinkturo, macerat, eterično olje, hidrolat …) sladkega pelina.

Hvala, fanta, za tole jaro kačo o sladkem in slatkem pelinu. Nasmejala do solz, še rak se je smejal z menoj….

@ smeh in solze drugič

Res me veseli, da sem vaju nasmejal.

Tako kot lani bom tudi letos vsem zainteresiranim podaril seme sladkega pelina.
Na moj naslov ( Edgar Pršo ; Levstikova 12 ; 1410 Zagorje ob Savi ) pošljite kuverto z vašim naslovom in prilepljeno znamko.

p.s. – vse dodatne informacije lahko dobite na [email protected] ali na tel. 051 359 178

https://www.kmetijaklepec.si/products/sladki-pelin-za-caj

slatki pelin sadike na voljo od 25 aprila, čaj slatki pelin pakiran po 100 g, 15,00 evro. 031402348

Čaj sladkega pelina … 100 g … primerjava cen

Melči13 …. kmetija Klepec … 30 Evro
merima999 …. Goran Đukić …. 15 Evro
Histrion … Edgar Pršo … 5 Evro

Izbira je vaša.

Rad bi dobil sadike sladkega pelina ali pa semena 040’426 520

Sadike Slatki Pelin bojo na raspolago od 25-04-2016 KMETIJA Drnovšek, 031402348 Dragica vse sadike so 3 sadike 1 evr… lepo bi prosila gos, iz ZAGORJA Edgar Pršo da nemeša hruške z kronprje lp in hvala za razimevanje.Dragica ,,,

kako nemoreš porajtat da ljudje se ti smejejo v gobec, butel sam sebi postavljaš uprašanja sam odgovarjaš, goran je poslal poruko da povabiš svojih 900 članov in si ogledaš 3 rasline od lanjskeg leta SLATKI PELIN slatki pelin ni nikoli enoletna raslina. jedino ti preprodajaš na črno zbog tega pluvaš po drugima.obični prevarant.

zdej sam skeniro to tvojo OBJAVO in poslal na DAVČNO , Kmetija klepec 30 e merima 999je dragica drnovšek 15 e,Histrion Edgar Pršo 5 evse ponudbe edgar pršo na med over in skupini slati pelin sam skeniro tvoje objave on ponudbe in poslal na DURS. Da lajše poveš kolk si plačal ddv, za 2 let preprodaje, goran NE prodaja čaj in sadike slatki pelin kar je sam PREVARA-

Goran Đukić je napisal: … merima 999 je dragica drnovšek … goran NE prodaja čaj in sadike slatki pelin …

Seveda je pozabil povedati, da je Dragica Drnovšek njegova izvenzakonska partnerka.

Pozdravljeni, ali še vedno imate sadike ali semena sladkega pelina?

Mislim,…. administrator,… a se res ne moreš bolj potrudit da tega na pol pismenega lažnjivca, ki se vsakič prijavi z drugim uporabniškim imenom in ki misli, da edini on zna na gmailu narest 10 različnih e-mail naslovov,… in mu onemogočiš pisanje teh bedarij,…. ker če je tko potem mi je res žal, da osebno poznam lastnike in administratorje med.over.net-a

i potem še na nekom polovnom slovenačkom drugima piše da su nepismenio,… smešno,….
hahahahahahah

glede sladkega pelina pa:

sam sem namreč prišel do informacije o sladkem pelinu iz zdravstvenih razlogov, ki pač nikoli niso dobri,… 4 mesec po diagnozi se borim z rakom kostnega mozga ali nekako strokovno povedano “plazmacitom”

ker se še nisem odločil za kemoterapijo se borim z vsemi možnimi alternativnimi zadevami, tako da iščem tudi informacije in priporočila glede sladkega pelina,….

vesel bom kakršnekoli “pametne” informacije,…

hvala
LP
I.

Pozdravljeni!

Vzgojila sem sadike sladkega pelina in če jih želite so na razpolago v MB.
info: [email protected]

New Report

Close