Najdi forum

Goran
Zabavno se mi zdi, da te moti, ker nekdo prodaja sadike sladkega pelina po 5 Evro … ni te pa motilo, ko si ti sadike plevela prodajal po 35 Evro.

p.s. – pa ti veš katero rastlino si takrat prodajal ali si kar na travniku nekaj skopal in presadil v lončke in to prodajal kot da je sladki pelin?

Joj, kok dolg iščem ali rastlino,ali par semen, pa ste tko blizu… Čez hrib 🙁
A je še???

Joj kok dolg iščem kakšno sadiko, ali par semen 🙁
Vi ste pa tko blizu, čez hrib.
A bo še kaj?

Joj kok dolg iščem kakšno sadiko, ali par semen 🙁
Vi ste pa tko blizu, čez hrib.
A bo še kaj?[/quote]

Napiši mi naslov in ti pošljem semena za drugo leto..sadi se februarja, pobira septembra, sadike so enoletnice
[email protected]

naše izdelke si lak ogleda usak na bohi pakirano po 100 g

@ Elmy

Upam, da ste dobili seme.
p.s. – Lahko se oglasite čez hrib in bova še kakšno besedo rekla 🙂

@ Goran

Zdaj končno imaš sladki pelin … to me res veseli.
Torej ti ni treba več zavajati ljudi … in čas bi bil, da nehaš pisati neumnosti.

p.s. – rastlina, ki jo prodajaš se imenuje SLADKI PELIN in ne slatki pelin … v latinščini se imenuje ARTEMISIA ANNUA in te Artemisis annua.

@ Goran

Moja ponudba (za odkup 200 rastlin) še vedno velja.

p.s. – sram te je lahko, da še toliko jajc nimaš, da bi me osebno poklical in me namesto tebe kličejo tvoji prijatelji.

p.s.s. – prijatelju Hakiji povej,da bonton nalaga, da najprej pozdravi in se predstavi in šele potem vpraša kar ga zanima (oziroma kar tebe zanima, če že kliče namesto tebe).

Goran

Pojma nimam kakšno “koristoljublje” mi očitaš.
Jaz sem letos podaril več kot 400 sadik. Tudi tebi sem zastonj ponujal 50 sadik.
Več kot 300 vrečk semena sem podaril (nekateri so vzgojili tudi več kot 50 sadik iz prejetega semena). Poštnino sem kril jaz osebno ali revija Misteriji (v kateri je bila objavljena moja ponudba, da podarim seme vsem zainteresiranim).

Med tem časom, ko sem jaz podarjal seme in sadike, ti si eno sadiko ponujal po 35 Evro in tukaj na forumu pisal neumnosti o velikosti in okusu sladkega pelina.

Na slikah, ki si jih objavil te dni je 10-12 sadik. Kje imaš preostalih 490 porezanih rastlin?
Še enkrat sem ti dokazal, da si lažnivec.

Te dni me je poklicala gospa Jasna … tista o kateri je v zadnji številki revije Misteriji (oktober 2015) objavljen članek kako je premagala raka dojke z zasevki na kosteh.

Novinarka (Andraja Paljavec) članek zaključuje …. zelo verjame, da ji je sladki pelin pomagal in ga pije še naprej. Trenutno se sijajno počuti in si želi, da tako tudi ostane.

p.s. – Gospa Jasna je že peta oseba katero osebno poznam, da ji je sladki pelin pomagal popolnoma premagati raka.

Goran
Vse kar si do zdaj napisal je bila laž … in očitno še naprej lažeš.
Dokazal sem ti, da si lažnivec … včeraj si se hvalil, da boš v kratkem tudi preprodajalec.
Res! Z lepim se hvališ.

p.s. – Pred kratkim si trdil, da imaš 1800 rastlin. Če si iz 1 800 rastlin pridelal 200 kg čaja, je s tvojim rastlinam nekaj hudo narobe.

Goran
Nikoli mi nisi odgovoril … čeprav sem te večkrat vprašal.
Katero rastlino si pred časom ponujal po 35 Evro in trdil da je sladki pelin? Je bila vinska rutica?

Poskusite v trgovini NATURAZEL.

@ Goran Djukic

Nihče ne želi gledati fotografijo mozolja na riti … si pa zagotovo edini na svetu, ki se hvali z mozolji.

Rak prostate nastane v prostati … v prvi in drugi fazi je znotraj prostate, v tretji fazi se razširi na zunanjo stran prostate in občasno seže tudi do semenovoda … v četrti fazi se razširi na bezgavke, kosti, pljuča…
Torej NIKOLI na površino kože!
http://www.webmd.com/prostate-cancer/guide/prostate-cancer-stages?page=2 )

Na bolhi si napisal: … marca 2016 bo 2 let ko sam zbolel … ko so mi otkrili to bolezan sam vse odklonil zdravnikove preporuke in zdravila
Očitno ti spomin dela težave (možno je, da imaš tumor tudi na možganih) …
Problem pri lažnivcih je, da se zlažete in pozabite … te bom jaz spomnil kaj si o svojih tumorjih pisal: …
18. 12. 2014 si napisal: … pred 1 let sam zbolel z kostnim rakom vsak je povedo da ni nibene rešitve …
15. 9. 2015 si napisal: … 23. 07 2014 mi zdravnik pove da imam TUMOR na prostati
1. 10. 2015 si napisal: … meni je tumor otkrit 14 marec 1014

Verjamem, da si tisti mozolj na riti pozdravil brez zdravniške pomoči.
Povej nam kako si decembra 2013 pozdravil kostnega raka.
Katerega raka so ti diagnosticirali marca 2014? Kako si ga pozdravil?

tisti ki so uporabljali tole so RAK premagali v kratkem vsakem pošljem tudi tel. št, da sami se pogovorite z komo so premagali rak poruke pošljete tudi na gmail [email protected] koga zanima.

Medicinski Petrolej pakiran 2,5 dl [email protected]

Dej Goran zakaj si ga potem sadil in prodajal….zdej pa serješ, da ne pomaga….bluziš kot vedno!

Jani00 …. torej Goran Đukić

Že pol leta na bolhi prodajaš čaj (za katerega so mi povedali, da smrdi) in trdiš, da je zdravilo proti raku.

Na tvoji FB strani je še vedno objava
[img]http://shrani.si/f/1I/qf/3vxOx39x/goran-je-laznivec.jpg[/img]

Jani00 … oziroma Goran Đukić

Še slika s tvojega FB profila:

Jani00 …. oziroma Goran Đukić

Z izjavo, da na Hrvaškem ni ene same rastline si izpadel še bolj neumen.
V Istri sladki pelin raste tudi kot samonikla rastlina … tukaj je slika enega travnika.

New Report

Close