Najdi forum

skrbništvo

Ja itak me boli njen fitnes pa ni 2 uri na teden ampak 3-4 ure na dan čez teden vsak dan!Cele dneve me ni bilo doma,napisal sem da sem veliko delal,zvečer sem pa jaz otroke rihtal.

Glede otrok imaš prav in jih ni dobro mešati notri,priznam.
Nisem noben šef.Kok je dobr takoj popluvat tistega ki odpre temo,Ja oba sva kriva za nastalo situacijo, v dobro otrok bi morala reševati situacijo složno in sporazumno,kar pa ona noče.Jaz še vedno želim deljeno skrbništvo da sva OBA enakovredna in tudi ona bi se morala strinjati s tem.Če ne bi stvar funkcionirala bi pa probala drugače,želim si samo možnost.

Nikoli nisem rekel da bi mi bilo lahko.Zato pa tudi silim na deljeno,finančno bi bila oba na istem in bi se lažje odločala kaj potrebujejo,vsak bi imel čas zase ko ne bi imela otrok,samo stvar dogovarjanja,pa ni to nagajanje če želim veliko stikov.

Ženske pa res takoj pomislite na nagajanje,madona pa nismo vsi isti,ve vse ocenjujete po svojih izkušnjah po svojih bivših,pa dejmo še tanovga na forumu spluvat,ane.
Jaz prav zdaj doživljam to kar ste ve ob prevari,ločitvi,ve ste prebolele mene pa vse to še čaka,s tem da imate vse otroke ob sebi hja sej jih itak nau dobu,potem ste bile tudi ve sebične.

Drage dame upam da katero nisem užalil saj to ni bil moj namen samo ne morem čez to kar odgovarjate,še enkrat poudarjam da nismo vsi očetje isti,vsaj zase vem.

da če si realen,v resnici ne blatiš mame in spoštljivo in ne s figo v žepu želiš iti s skupno skrbništvo,da idi,daj maksimalno od sebe za to in ne pozabi, brez obojestranskega spoštlivega vedenja skupno srkbništvo ni možno, pa tudi npr. kadar je skrbnik mama,v primeru nespoštovanja, zaničevanja itd., otroci nimajo možnosti za tisto kar jim pripada, do česar so upravičeni, do tistega kar si zaslužijo – ljubezen in spoštovanje, pa četudi starša nista več pod eno streho.
Vse dobro vsem udeležencem!

Jaz želim iti spoštljivo narazen,ampak z njene strani pa ni nič spoštljivo če se tudi mojih interesov ne upošteva.Vem da bi zmogla iti skupaj skozi deljeno starševstvo pa saj ni nič narobe če želim biti del otrok.Vem da bi morala najin odnos s tem zelo nadgraditi in se spoštovati med sabo da bi vse gladko teklo,zato pa rabimo priložnost,nič drugega.
Še enkrat otroci so moj zaklad,razlog da vem da bom preživel v tej situaciji,če se jim prej nisem dovolj posvečal bom to storil sedaj 100% ali pa še več.

Če se ne moreta dogovoriti glede skrbništva, vama žal CSD tudi ne bo pomagal. Tu ni druge kot pa, da se vloži sodba na sodišče in nato sodišče odloči. Sama se s tem ubadam že 2 leti. Od CSD nobene koristi. Čisto brez veze so sestanki na CSD. Žalostno je pa to, da morajo otroci eno in isto zgodbo govoriti v nedogled. Če si prepričan, da sta oba primerna starša in komunikacija med vama je (prava komunikacija) potem je smisel govoriti o deljenem skrbništvu. Če pa se ne moreta dogovoriti o ničemer, potem je nesmiselno govoriti o deljenem skrbništvu. Ob vsaki predaji bodo otroci morali gledati kisle obraze staršev. A jim res to želiš? Premisli. Poskusi ločiti partnerski odnos in starševski odnos.

New Report

Close