Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Rak Kako živeti z rakom? Simpsonovo (hašiševo) olje

Simpsonovo (hašiševo) olje

če se kdo zanima za CBD smolo(je legalna) mi lahko piše
lp

ne vem zakaj smetiš tule s CBD oljem, ki niti slučajno ni HAŠIŠEVO OLJE, prosim ne zavajat ljudi, ker CBD nima tega učinka…odpri temo pod CBD, ker je to čisto nekaj drugega!!

CBD in THC spadata med kanabinoide,razlika je v temu da CBD ni psihoaktiven….ZZZZZ NE PIŠI BEDARIJ IN SI RAJE PREBERI KAKŠNO KNJIGO, še marsikaj bi ti napisal ampak nima smisla ker nimas pojma o cemu pises!!!

pinika 1976 kam naj ti pišem za CBD?
Ali mogoce kdo ve kako naredim haš. olje ki vsebuje CBD, kako THC izlocim,spremenim??…

CBD se dela iz industrijske konoplje, ali iz konoplje, ki ne vsebuje več kot 02% THC (ali 0,3%)

Zivjo, potreboval bi ga za psa, ki je zbolel za rakom. Prosil bi za informacihe, kje ga lahko nabavin oziroma ce ga imate kaj na zalogi za odkup. Prosim ce odgovor posljete na [email protected]

Kaj menite za miom na maternici? Ima katera izkusnjo? Kako bi se v tem primeru uporabila smola in ce sploh?

Kje ga nabaviti in cena…hvala

Pozdravljeni,

Imam znanca (starost 54 let) ki je prebolel raka na prostati v roku 1,5 meseca rednega uživanja konopljine smole (80% Indica), na dnevni bazi. Seveda je odmerke stopnjeval od začetka do konca. Povedal je, da je tudi, da je moral ob zaključni fazi ostati doma, saj je bil psihodeličen učinek zelo močen (ampak je doziral po ca. 4 zrna in več)….po mesecu in pol, je bil izvid negativen! od takrat uživa preventivno 2x tedensko po riževo zrno. Zakaj vam to govorim? O pridelavi in izdelavi se je konkretno informiral, naredil preizkavo katera konoplja, kakšen alkohol uporabiti (da nima škodljivih oz. stranskih učinkov v kolikor ga malo več ostane v smoli) in tudi dal izdelek na testiranje na inšitut. Ugotovil je, da je pri outdoor pridelavi konoplje v sloveniji največ ca. 17% THC-ja, kar je dovolj za tovrstno uporabo. Kakorkoli, da ne dolgovezim, sam si je vzgojil rastline in tudi skuhal zdravilo. (Po principu “Simpsonovo (hašiševo) olje”). Sam ga uporabljam kot preventivo. V kolikor pa kdo misli, da mu lahko pomaga pri različnih težavah, lahko sporoči na

[email protected]

Zaupaj naravi!

Pozdravljeni,

rad bi izvedel več o tovrstnem zdravljenju, kako se dozira v začetni fazi in na kakšen način?? V kolikor je še na voljo bi vzel 5ml.

hvala in lep pozdrav

ni res da je iz industrijske konoplje olje narejeno samo iz semen, iz industrijske konoplje je olje najrejeno tudi iz cvetov, tako kot iz indijske, samo da to olje vsebuje CBD ono pa THC, oboje pa je za zdravljenje ZELO pomembno, torej najboljše je mešano olje.

Konopljino olje oz. smola je je na voljo, če potrebujete..

na [email protected]

Eden mojih tumorjev je izginil kar brez konoplje.
Moj sosed je pa umrl, ker se mu je s konopljo povečal tumor v par mesecih na 7 cm.
Ne vem zakaj se dovoli, da se tule na forumu dela reklama za konopljo, če ta nič ne pomaga.
aja, pomaga tistmu v žepu, ki jo prodaja.

Konoplja zelo, zelo, ZELO pomaga….na TISOČE ljudi se je z njo pozdravilo.
Jaz sama propagiram, da si vsak sam posadi 3 rožice jih posuši in shrani, če jih bo potreboval.
Vsa navodila kako se naredi olje je na YouTube kolikor jih hočeš.
To je zelo zelo poceni zdravljenje, če si sam posadiš.
BLA BLA ne delaj reklame farmaciji, že tako se preveč zanašajo na njihovo kemoterapijo, ki pa res nič ne pomaga !

in koliko je vredna tvoja beseda?
daj nehaj delat reklamo za konopljo, ker si sproti namišljuješ.
Jaz lahko dokažem, kar napišem, ti pa ne.
Vem to, na tisoče evrov je že šlo v vaše žepe.
sram te bodi, da izkoriščaš naivne bolnike.

jaz nisem prodala nikoli niti kapljice, niti grama konoplje. Poznam pa veliko ljudi, ki so ozdraveli.
Poleg tega sem jaz prijavljena na tem forumu, ti si pa kr neki, lahko si tudi farmacevtski lobist ki pljuva po vsem kar ne prodaja in ponuja farmacija.

Na spletu je veliko različnih člankov, knjig …
Namesto, da se kregate kaj je in kaj ni, si kaj preberite. Pa se potem vsak zase naj odloči kako naprej.
Predlagam, da si preberete ali vsaj prelistate knjigo, ki je zastonj tudi na spletu
Vzemite zdravje v svoje roke
Je zadeva, ki je vredna časa pa čeprav ima več kot 500 strani.
Pa lp
Upam, da sem komu pomagal!
Se opravičujem, ker ni direktno vezana na simpsonovo olje, pove pa dosti tudi glede teme naravnih zdravil oz. dopolnil.

Zanima me olje ali pa svečke. Nabavila bi rada za mamo, ki ima razširjen pljučni rak. Prosim za info kje lahko nabavim pošteno/ kvalitetno zadevo.

najprej moraš vedeti, da olje, ali svečke obstajajo tako CBD, kot seveda THC, ali pa mešano…
ti moraš najprej vedeti kaj potrebuješ in potem išči.
Kar se tiče THC ti tukaj gor forumu ne bo nihče dal kontakta, teč. številke, naslova itd…kje se to dobi, ker bi tega takoj obiskala policija. Torej kje se dobi THC boš morala sama najti od nekoga, ki je zanesljiv seveda. Naše zdravstvo ti lahko da na recept sintetični thc, ki pa ga raje ne vzemi, ker ne bo pomagal, je brez veze, pa še plačati ga moraš.

olje 100% deluje, sam ta prav matarjal more bit…..čisti vrhi,ne perje…..pokvarjen folk dela iz perja, po pa to prodaja ljudem k majo raka,ljudje k vm življenje v vaše roke podajajo jh tko nategujete,vse se vm bo vrnil tko al drugač karma use pošlihta!!najbolš zase poberete,drugo pa tko-(kukr sm opisal) an…Jest osebno ta olja dajem zaston ga ne prodajam,,,dajem ga svojm kolegm-družinskim…..država bi mogla to ZASTONJ TALAT po domač rečen….oni še koko dobr vejo da to deluje,sam oni nočjo da se ti sam zdravš ….to najbolj boli to kurčevo vlado povarjeno čreda pedrov pa lezbik drogerašov brezdelnežov pa še bi lohk naštevov…..Prodajajo pa CBD sam to prot raku al pa hujšemi bolezni NE DELUJE sploh če vam bijejo zadnje ure….Za raka je fajn da je 100% indika s 20-28%THCja al pa še več…..DA Ti v Glav nardi Buuuuummmmmmmm po se pa začne……Pa dozirat je treba znat za raka 1ml na dan al pa več,no veste kuk je to močno 1ml jest k sm navajen me na luno odnese….jest mislm da folk k to prodaja nateguje ….jest sm to na lastn kož občutu….zato sm pa začev to sam delat….še Rick Simpson je to opozarjov pazite se pokvarjencov…. Dragi moji jest govorim za zih……ne poslušte preveč dohtarjev,,sj majo prov in jih spoštujem,in mislm da še koko dobr vejo da to deluje,,,mojmu fotru k je tut dvomu je sam dohtar in kerurg reku-na neuradn način da to ZA ZIHR seluje,no sj jest sm to že vedu….10000000000000000%deluje……. PREDN KR KOL KUPUJETE SE DOBR POZANIMAJTE kakšen je prodajalec a mu je za zaupat…. Toj to če kerga še kj zanima nj vpraša….. DOBR SE MEJTE….AJD

New Report

Close