Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Rak Kako živeti z rakom? Simpsonovo (hašiševo) olje

Simpsonovo (hašiševo) olje

A VE MOGOČE KDO, KJE BI LAHKO KUPIL HAŠIŠEVO OLJE, NAMREČ IMAM STALNE NEVROPATSKE BOLEČINE, PA BI SE PROBAL ZDRAVITI S TEM OLJEM, ZDRAVILA MI NE POMAGAJO …
MOJ MAIL: [email protected]
sem iz MB

prosim napišite mi ali pomaga pri kronični bolezni pljuč (težko dihanje-astma) , kako se uživa in ali ima kakšen stranske učinke? Hvala

prosim javite na mejl kje se dobi olje
HVALA !!!!!

Pozdravljeni!

če vas zanima kaj več, se javite na zasebni mail…

prosim vas kje bi lahko dobila hašiševo olje imam zelo močno luskavico in hude bolečine hrbtenice
lep pozdrav in hvala za odgovor

Pozdravljeni!

Pišite mi na [email protected] ….lahko dobite informacije o olju in drugih zadevah, ki bi vam lahko pomagale…

LP Amalija

Hašiševo olje! Zdravilno in zelo učinkovito. Če koga zanima olje mi lahko piše na mail.

[email protected]

pozdravljeni,kje bi lahko dobil hašiševo olje…
[email protected]

Ali Zazz še sodeluje na tem forumu. Rad bi navezal stik z vami….

Eni pridejo na forum in napišejo en stavek, da ne deluje:)
Ste normalni? Vsaj v Sloveniji je pom oji oceni že 1000+ ljudi, ki so si pozdravili raka.
Dopuščam pa možnost, da kakemu procentu ljudi ne deluje.)

Glede kupovanja olja…
Kupite ali vzgojite si travo. In zaradi te reklame veste, da ni cilj denar.
Postopek predelave v smolo traja manj kot pol ure… in vsak lahko to naredi sam -> svojo smolo z isto kvaliteto kot katerakoli druga. Malo je potrebno samo paziti pri izparevanju, ampak vse imate na youtube.To je najceneje in po mojem mnenju pravi način.

p.s. Ameriški inštituti NIKOLI ne bodo priznali, da bilokaj naravnega deluje (za bilokatero bolezen – če veste za kaj, mi sporočite). Samo v Ameriki je to sedaj 50+milijard biznis, vi pa bi to zdravili z doma vzgojeno konopljo?

Lp

deluje ja, ampak ne proti raku!
najdi si drug posel in ne zavajaj tule obupane ljudi.
najprej nam spazniš žepe, potem, ko pa izgubimo svojce, ki so ti verjeli, pa nimaš niti slabe vesti!
Si upaš priti še sem težit, cel forum je že poln te konoplje, pa še enega ni ozdravila.
Kak interes imaš, če ne zaslužek. Če hočeš komu pomagat, potem zapusti ta forum in si išči drugo zaposlitev.

Za koga se dela reklama, če ti rečem, da si sam doma vzgoji rastlino in si naredi vosek ter se z njim pozdravi???

Pozdravljen VDOVEC !!!

Razumem tvojo jezo in nemoč, če si izgubil svojca, vendar je res, da ljudje z rakom poiščejo pomoč prepozno…
Ko jim uradna medicina več ne more pomagati, takrat se začnejo zanimati za še drugačne načine zdravljenja, žal takrat je lahko prepozno. Če pa izberemo alternativo v sodelovanju z medicino takoj na začetku, so pa uspehi zelo vzpodbudni, vendar je treba začeti takoj. Res pa je tudi, da so določeni raki tudi tako agresivni, da ne pomaga nič, lahko pa jim vsaj lajšamo bolečine in trpljenje….

Pa tudi, če si nekdo podaljša življenje in kvaliteto tega življenja vsaj za nekaj mesecev ali celo let z alternativo, je to velik uspeh… Tudi sama spadam v to “kategorijo”, vendar sem si pomagala na različne načine, ne samo s konopljo. Pri vseh boleznih je treba pristopiti celovito, ne samo pri raku, potem so uspehi mogoči.

Žal marsikdo tega ne dojame in ko mu konoplja ne pomaga, rečejo, vidite da ni res.
Stvari je vedno treba gledati široko, tako kot bolezen.

LP Amalija

Like:)

Rak ni bolezen, rak je samo simptom in zato ne mora biti generalne rešitve za raka.

V telesu se sproščajo toksini zaradi stila našega življenja(prehrana, stres, …). Ko jih telo enkrat več ne mora izločiti, se začnejo nabirati v eni točki. Tam, kjer je največji vnos teh toksinov. Telo ti to pokaže in mi rečemo, da je rak.
Tudi sam bi tak zdizajniral telo 🙂

In rešitev je po mojem mnenju lahko le v smeri, da telo poveča izločanje toksinov oziroma uničevanjem zastrupjenih celic. In verjetno se to ravno to povzročimo tudi z vitaminom B17, RSO oljem, ISSEAC čajem (baje efektiven do 3. stopnje raka).

Na drugi strani pa z zavedanjem, katera razvada/stanje nam to povzroča oziroma z minimiziranjem te razvade/stanja, povzročimo manj toksinov nasplošno v telesu. In za bolnike z razvitim rakom je to verjetno drugi predpogoj za ozdravitev.

Me pa zanimajo replike…

Ojla,

bojda,naj bi rso res pomagal pri tej zahrbtni bolezni in še pri mnogo drugih.Je pa tako.Če si človek to smolo nabavi v ilegali,so cene astronomske….zaslužka željni,ki radi pristavljajo lončke pri takih trpinih-,ki jih je ta bolezen prizadela-,je pa množica,ki prodajajo take ali drugačne zvarke.

Tudi sama spadam v množico obolelih,sprobala sem se tudi s to zadevo-če bi hotel človek hotel doseči
zdravilni učinek,bi moral uživati take doze,da si živ zombi,ali pa te visoka doza spravi za vogal!

… visoka doza spravi za vogal…

Nisem še tega našel. A imate kakšen podatek, da je RSO bilokomu škodil? Potem bi res prosil za zgodbo ali povezavo do tega…

… zgodba okoli zombija je sigurno res. Prvi mesec nisi sposoben za nič.

Glede na to, da se verjetno niste odločili za RSO, ne omenjate B17 ali bilokaj podobnega… me zanima, kako se boste vi lotili stvari…

Drugače pa samo še na kratko o ceni… mogoče boste potem eni razumeli, zakaj je takšna želja po legalizaciji določenih stvari…
100g trave je v MB 500€, v LJ več itd. Iz tega dobite max. 1/8 smole -> 12,5g = 500€ + manjši stroški. Če potrebujete za zdravljenje recimo 100g, si znate izračunati ceno. Tako, da dokler cena trave ne pade(in je v rokah ilegale), ne mora biti stvar cenejša.

In edini človeški način danes je, da greste vi v ilegalo in si samo vzgojite, kolikor rabite za smolo…
Če pa želite kupiti, pa tisti pošteni ne bodo upali napisati podatkov na forum…

…priti za vogal…hm!

Moje izkušnje z rso-in vivo-.Krvni tlak pod mejo normale-ca.90/53,puls-moj standardni med50-55-…,
potem skokvito povišanje čez 70:) in to po količini za riževo zrno smole in to samo zvečer.

Moj zaključek:).Moja kmečka logika….po priporočeni dozi…bi hitro prišla do vogala.

Kar se tiče Laetrila…po informacijah, tudi učinkovita zadeva.

Po moji presoji se bom lotila “Larine zgodbe”.

Treba se je odločiti in se držati ene linije…,če bi človek vse pomešal…,bogve, do kakšnih interakcij med
učinkovinami lahko pride…pa smo spet pri vogalu.Tako ali pa tako.

No, hašišarji, saj se bo našel kak nesposobnež in se bo hašiš legaliziral. Tako kot ima alkohol mnogo pristašov, jih imajo tudi mamila. Le da alkoholika spoznaš že na daleč, če ga zanaša, hašišarja pa samo po njegovi “pameti”. Tako kot hočete, tako boste pa imeli. Ljudje so nasedali in še bodo, dajo vse kar imajo, po 1800 evrov na mesec, pa še nikomur ni pomagalo. Mojmu sosedu se je rak izboljševal preden je vzel hašiševo smolo, zdaj pa se mu je zagnal. Nor svet.

Če prav razumem 🙂 se vam je pulz iz prenizkega spremenil v idealnega in ste zato nehali s tem ?!:)

50-55 je mogoče primerno za res vrhunske vzdržlivostne športnike…

http://www.whydontyoutrythis.com/2013/07/there-is-no-mistaking-the-evidence-cannabis-cures-cancer.html
http://www.newvision.co.ug/news/657867-german-court-allows-patients-to-grow-medical-marijuana.html

New Report

Close