Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Rak Kako živeti z rakom? Simpsonovo (hašiševo) olje

Simpsonovo (hašiševo) olje

Seveda govorim o olju iz indijske konoplje. Dobim ga od prijatelja, ki ga pridobiva le za uporabo v družini in prijateljskih krogih.

lahko kdo z izkušnjami opiše koliko tega olja…. je treba jemati v primeru raka… kako dozirati… stranski učinki…. ali ni možna odvisnost..ipd…

mi lahko kj več napišete o tem zdravljenju vaše tete…. tudi sam imam raka…. vse mi bo pišlo prav

mi lahko kaj več napišete….. kako dozirati to olje ko ga imaš…. kako narediti terapijo…. nikjer nič ne najdem…. rabim nekoga ..ki je opravil treapijo…. iz prve roke

lp
Mene zanima kako lahko ALTERNATIVNO uzameš to olje ? Moj oče jemle to olje cca 1 mesec , in sicer preko zobotrebca si uzame” bunkico” ( manjše kot pšenično zrne ) in to liže …. pač po 1 mescu pa je nastal problem,… jezik ga je začel tako močno peči , da sedaj le s težavo še uzame … skrbi nas da bo izgubil vse čute ki jih jezik omogoča … se prawi okus !

ali kdo we kako bi se to še uzemalo ?

pozdravljeni Zazz: mi lahko napišete kaKo jemati to HAŠIŠEVO OLJE… KAKO DOZIRATI… KAKO STE GA VI JEMALI , DA VAM POMAGA….MI LAHKO POMAGATE KOLIKO IN KOLIKO KRAT NA DAN KOLIKO ČASA?

[Ouote=Zazz]Pozdravljeni!

Baje hašiševo olje zdravi raka. Dokazov je veliko,eden je tule: http://www.whale.to/cancer/brain.html, veliko jih najdete tudi na Youtube. Ko sem spraševal zdravnike o zdravilnih učinkih olja, sem dobil zelo različne odgovore: nekateri niso nič vedeli o tem, večina so že slišali o marihuani niso pa bili pa uradno seznanjeni o učinkih. Od onkoliga (mlajšega) sem dobil zagotovilo, da uporaba marihuane ne more vplivati na kemoterapijo, ker marihuana ne vsebuje nobenih tako močnih učinkovin, da bi lahko vplivale na KT. So pa tudi tudi dokazi na netu, ko olje ni pomagalo, vendar so ga ljudje začeli uživati prepozno. Npr: http://www.youtube.com/watch?v=Y4ue7QP_MXs

Vsak naj sam presodi, ali se bo zdravil s tem oljem ali ne!!!

Dovolite da opišem mojo zgodbo:
Imel sem tumor na možganih, ki je bil operativno odstranjen. Sledilo je 30 obsevanj in 6 ciklov kemoterapije. Ker mi je onkolog jasno povedal in razložil, da so ponovitve pri mojem tipu tumorja praktično samo vprašanje časa, sem se odločil poseči še po alternativnih metodah zdravljenja.
Po obširnih raziskavah sem informativno obiskal kliniko v Srbiji, kjer izvajajo Budwigovo dieto. Dobil sem veliko dobrih informacij, dogovoril sem se tudi za zdravljenje pri njih, ki traja 14 dni.
Ko se bom vrnil iz klinike v srbiji bom ob Budvigovi dieti hodil še v Ljubljano na obsevanje z frekvenčnim generatorjem in plazemsko cevjo (GB400 in M.O.P.A ) aparat takole: http://www.newhopetechnologies.com/FrequencyStore.htm
Hašiševo olje jemljem že od končanega obsevanja naprej; 0,2 grama dnevno mi je zelo pomagalo ublažiti učinke kemoterapije in povrnilo apetit, ki mi je med kemoterapijo povsem izginil, tako da sem uspel obdržati telesno težo. Poizkusil sem tudi z kajenjem marihuane, vendar mi ne ustreza, saj je občutek v pljučih zelo neugodem. Apetit se mi je pa zelo povečal, kako uro po pokajeni smotki sem izpraznil pol hladilnika, nisem se mogel zadržati niti pri “nezdravi hrani”! Neverjetno! Torej če je vam cilj le povečanje apetita, potem raje skadite kak joint! Preverjeno deluje!
Zadnje slikanje z MRI ni pokazalo sledov tumorja. Seveda ne morem reči, da je slika čista zaradi hašiševega olja, ali budwigove diete, meni je pomembno, da ni tumorja!
Z uživanjem hašiševega olja nameravam nadaljevati do konca svojih dni, ne glede kaj pišejo ponavadi povsem zdravi pametnjakoviči po forumih. Dozo nameravam zvišatil na 1g dnevno in na ta način zaužiti 200g olja. Zakaj? Da uničim tumor na mikroskopski ravni, do zadnje celice, saj je znano, da MRI zazna le tumorje večje od 1mm! Mogoče se komu zdi, da nisem normalen, vendar bi rad živel dlje od 16 mesecev, kot mi je napovedal onkolog!
Vsak komentar (pozitiven ali negativen) na moje pisanje je zelo dobrodošel, vendar prosim, da ga podkrepite z kakim dokazom in ne pišete neke trditve kar v tri dni! http://www.youtube.com/watch?v=wLoRFTbIakk
Upam, da bo uporaba medicinske konoplje postala v kratkem legalna tudi pri nas, tako da nam bolnikom ne bo treba iskati naravnih zdravil po ilegalnih poteh in vsakodnevno tvegati kazen in zapor! Saj je že dovolj hudo samo dejstvo, da nismo več zdravi kot smo bili še pred kratkim!

Srečno![/quote]

Rokk…. mi lahko pomagaš kako jemati to olje. kako se dozira…. koliko….kolikokrat na dan…. kiliko časa da zaključiš terapijo…. PROSIM ZA ODGOVOR

bisis, uporaba in način doziranja je opisan v zadnji številki misterijev.(pripeta datoteka, če je uspelo) Lahko ga uporabljaš tudi rektalno, v obliki svečk, kar je po mojih izkušnjah veliko bolj ugodno, kot če olje jmljete oralno. Če imate še kako vprašanje me lahko kontaktirate na zasebna sporočila. Tudi vam bi svetoval, da se v bodoče prijavite v forum, da vas je lažje kontaktirati

Srečno!

Pozdravljen

Lepo prosim, če se mi lahko oglasiš, ker ima moja ssestra isto (skoraj) diagnozo .

Imamo svečke iz konoplje a je skeptična. Ko sem jo vprašala, če bi spremenila mnenje, vkolikor bi spoznala koga ki se je ozdravil s tem, je pristala.

Zato te lepo prosim, če se lahko javiš da vaju povežem, ker se bo lažje odločila naprej.

Hvala

Mojca

Pozdravljen

Lepo prosim, če se mi lahko oglasiš, ker ima moja ssestra isto (skoraj) diagnozo .

Imamo svečke iz konoplje a je skeptična. Ko sem jo vprašala, če bi spremenila mnenje, vkolikor bi spoznala koga ki se je ozdravil s tem, je pristala.

Zato te lepo prosim, če se lahko javiš da vaju povežem, ker se bo lažje odločila naprej.

Hvala

Mojca[/quote]
Ups, pozabila gmail. in sicer je : bera,[email protected]

Prosim, za čimprejšni odziv

POZDRAVLJENI!

olje si naj daje pod jezik in ne na jezik…lahko ga stopi v žlički drugega olja in popije…

med vsemi “nelegalnimi” zadevami lahko dobite hašiševo olje še na najbolj “legalen” način na uradni spletni strani http://www.medicinskakonoplja.com. pa srečno!

kdo vse kaj dobiva procente od tega, da je na temlem forumu toliko tega hašiša

Spoštovani.

Tudi mene zanima Simpsonovo olje, oziroma izvleček vršičkov konoplje, vendar zgoraj navedena povezava ne zagotavlja niti najmanjše varnosti kakovosti prodajanega, kaj šele analognost s Simpsonovim oljem. Žal tudi poimenovanje “zdravila” z novim imenom “SATEXX” preveč spominja na mariborski veliki nateg pred nekaj leti (firma SATEX).
Srečno vsem skupaj in prosim za vaša mnenja ali izkušnje z naročilom.
Pozdrav Grjanc

Prebral sem pomisleke proti olju Satexx in me glede na zgodovino imena resnično bega, da ni še nobenega komentarja. lp

mi lahko pomagate, kako? telefon je izklopljen, na maile ne odgovrajajo…

Pozdravljeni,

Sama sem dobila informacijo, da naj bi hašiševo olje ne delovalo v primeru raka na možganih, ker možganska opna ne prepušča zdravilnih substanc. Podobno mi je onkologinja povedala, da kemoterapija ni uspešna in se ne izvaja v primeru raka na možganih, ker možganska opna preprečuje prehod zdravil. Mogoče kdo ve kaj več o tem?
Sem pa drugje zvedela, da pa soda bikarbona prehaja čez opno.

lep pozdrav

potrebno ja dati celi kuro skozi rick simson pravi 60g olja
odmerki so v začetku ko zrmo riža potem pa se postopoma zvišuje uporabo, v zadnjih dneh gram na dan in sicer v 3 po 0,3g, gram olja ja malo majn ko 1ml
če olje namažete na rizlo, se bi morala obarvat zlato rjave barve

http://www.youtube.com/watch?v=zD2U4eDBu8A

A VE MOGOČE KDO, KJE BI LAHKO KUPIL HAŠIŠEVO OLJE, NAMREČ IMAM STALNE NEVROPATSKE BOLEČINE, PA BI SE PROBAL ZDRAVITI S TEM OLJEM, ZDRAVILA MI NE POMAGAJO …
MOJ MAIL: [email protected]
sem iz MB
lp in hvala

New Report

Close