Najdi forum

Sem posvojena?

marta je bila otrok rojena nekje v škofji loki (mislim da je oče sodil mami potem pa še sebi-v glavnem zelo velika tragedija – lahko,da je bilo več otrok) ali njeni okolici,bila je najmlajša od mislim da 4 otrok,še dojenček-ko so jo pripeljali v jeseniško bolnišnico,kjer je delala moja mama,ki jo je hotela posvojiti pa so ji odsvetovali pa ne zaradi otroka ampak zaradi okoliščin oz .bližine krajev-nekaj takega.ker je bila marta dolgo časa v bolnici,je takratni primarij dovolil moji mami da jo po službi odpelje s sabo oz na sprehod,po sončku pa tudi k nam domov,kajti otrok je bil zdrav.marta je pred našimi očmi zacvetela,dobila je rdeča lička začela je komunicirat,se smejala…slovo od “naše” martice je bilo boleče,jaz sembila takrat najstnica in bi najraje vzela marto in ušla od doma…od tega je že kar cca 27 let klicala sem csd škofja loka pa mi niso pomagali,kar je razumljivo,češ da smo lahko razočarani,ker imamo svojo predstavo marta pa je lahko problematična u glavnem bla,bla…
marta,če boš kdaj brala te vrstice,bi te prosila,da odpišeš kajti brigita(moja mama) bi te zelo rada videla oz.vsaj zvedela kako je s teboj
p.s-mislim,da so iz gorenjskega konca dali v posvojitev na štajersko

Melani lahko jih vzameš v rejništvo moraš pa se povezat z CSD. Kar se pa tiče posvojitve pa bi ti moral brat in svakinja podpisat kar gre spet preko CSD.

Pozdravljena Sanja,

vem da je že dolgo časa od tega foruma, vendar sem zasledil, da se sprašuješ, če si posvojena. Pišem pa zato, ker že dolgo časa iščem svojo biološko sestro in se samo, da bi jo našel oprimem vsake bilke. Moja biološka sestra je bila rojena v mesecu septembru 1983 v okolici Maribora. Če najdeš rojstni datum v tem mesecu in letu, me prosim kontaktiraj ([email protected]), če pa ni, to tvoj rojstni datum, pa veliko sreče pri nadaljnjem iskanju svojih korenin. Upam da najdeš, kar iščeš.

Iščem svojo hčerko (roj: 11. 08. 1984, v Ljubljani ), bila je posvojena … Prosim, če delite naprej in mi jo pomagate poiskat, KONTAKT: [email protected]
Moze mi neko pomoci!
Hvala

Cao sanja , tvoje objave su stare Ali me zanima da li si nasla tvoje poreklo? Zelim ti pomoci pisi mi [email protected]

New Report

Close