Najdi forum

Ljuba duša, kaj pa pišeš?

Napisala si tudi, da bi bila vesela kakšne prijateljice. Moje mnenje je, da se raje za začetek podaj na to pot, poišči si prijateljice in družbo. Ker z razmišljanjem, da bi za partnerja dala tudi levo nogo, verjemi … Moški bodo začutili tvoj obup in verjemi, ne boš dobila takšnih s plemenitimi nameni, ampak te bodo pohopsali takšni, ki te bodo želeli izkoristiti. Ker najlaže je izkoristiti nekoga, ki si tako zelo želi ljubezni, da je pripravljen verjeti vse. S takšnim razmišljanjem in če hočeš obupom iskati partnerja, to ni nič drugega kot recept za polomijo.

Andrej,
tudi mene zanima, kje je ta skupina samskih in kje se lahko včlaniš vanjo.

Glede samskosti pa: jaz sem tak človek, da si želim imeti nekoga ob sebi, skupna prebujanja, dotiki, pogovori, izleti, potovanja v dvoje, skupne aktivnosti,… mi veliko pomenijo in trenutno to pogrešam. Se pa strinjam, da prav v vsaki zvezi ni pametno vztrajati, ker si na koncu prizadet.

Sem se že opekla, a vseeno upam, da nekje obstaja sorodna duša, s katero bom srečna. Ne želim si ostati sama, zame je življenje v dvoje lepše in zabavnejše od samskega.

New Report

Close